اینستاگرام یکی دیگر از برنامه های شناخته شده رسانه های اجتماعی است که می توانید هم برای دستگاه های اپل و هم برای دستگاه های اندروید آن را دانلود کنید. اینستاگرام به تازگی به فیس بوک فروخته شد و یکی دیگر از محبوب ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است که می توانید امروزه از طریق اینترنت از آن استفاده کنید. در گذشته ما به طور مفصل در رابطه با مسائلی همچون بلاک کردن کاربران، نحوه افزودن لینک در استوری و … صحبت کرده ایم، اکنون قصد داریم مطلبی با عنوان آنفالویاب اینستاگرام‎ برای شما به اشتراک بگذایم، با ما همراه باشید.

با وجود چند میلیون دنبال کننده و کاربر اینستاگرام یک پلتفرم ساده تر از فیس بوک و توییتر است و به شما این امکان را می دهد تا با ساخت یک پروفایل و برقراری ارتباط با دیگر کاربران عکس ها و ویدئو های خود را با آن ها به اشتراک بگذارید.

بسیاری از صاحبان مشاغل نحوه تجارت و استراتژی بازاریابی را در این بستر بدست آورده اند و بسیار هم در آن موفق بوده اند.

مزایای استفاده از اینستاگرام

چندین مزیت در استفاده از پلتفرم اینستاگرام وجود دارد که شاید هنوز از آن آگاهی نداشته باشید. با استفاده از اینستاگرام می توانید تصاویر و ویدئو های خود را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید.

بیشتر افرادی که از بستر اینستاگرام استفاده می کنند این کار را برای به اشتراک گذاشتن عکس های فوری از ارائه خدمات در تجارت و کسب و کار خود انجام می دهند.

همه این موارد می تواند به شما در ارتقاء تجارت، ایجاد علاقه به برند شما و افزایش سطح تعامل کمک کند.

استفاده از آن بسیار ساده است، بنابراین می توانید به سرعت یک عکس تهیه کنید و آن را در عرض چند ثانیه در اینستاگرام منتشر کنید و در ضمن با یک کلیک اضافی در فیس بوک نیز به اشتراک بگذارید.

بسیاری از افراد اینستاگرام را به دلیل توانایی انجام این کارها دوست دارند و همچنین منبع سرگرمی را برای بچه ها و بزرگسالان نیز فراهم می کنند.

نحوه ثبت نام در اینستاگرام

اگر تا به در اینستاگرام ثبت نام نکرده اید، ورود به آن روندی نسبتاً ساده دارد.

از آنجا که اکنون فقط از طریق موبایل قابل دسترسی است، ابتدا باید برنامه اینستاگرام را دانلود کنید. شما باید بعد از ایجاد نام کاربری و رمز عبور وارد سیستم شوید و برای استفاده از برنامه ثبت نام کنید.

در سایت اینستاگرام ثبت نام کنید نام، نام کاربری و رمز عبور دلخواه خود را وارد کنید و سپس گذرواژه خود را تأیید کنید. برای اطلاعات دقیق تر می توانید به مطلب ” نحوه ساخت یا حذف اکانت اینستاگرام ” مراجعه نمایید.

بهترین ویژگی های برنامه اینستاگرام

یکی این است که شما می توانید ببینید که چه کسانی شما را دنبال می کنند و همچنین می توانید دنبال کننده اضافه کنید.

اینستاگرام با توجه به ویژگی های زیر دو گزینه را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید درخواست خود را برای کسی ارسال کنید و در صورتی که بپذیرد شما از دنبال کنندگان آن شخص خواهید شد.

هر دنبال کننده یک شخصیت منحصر به فرد است که اقدامات شما را در اینستاگرام دنبال می کند، بنابراین اگر شما چند صد دنبال کننده داشته باشید در واقع همه آن ها می توانند آنچه را که شما در صفحه خود به اشتراک می گذارید مشاهده کنند.

اما همه کسانی که با صفحه شما ارتباط برقرار می کنند لزوماً از دنبال کنندگان شما نیستند.

نحوه اطلاع از آنفالو شدن توسط کاربران اینستاگرام با استفاده از آنفالویاب اینستاگرام‎

آنفالویاب اینستاگرام‎
آنفالویاب اینستاگرام‎

آنفالویاب اینستاگرام‎

برای دستگاه های iOS

برنامه ای به نام “Track Followers” در دستگاه های iOS وجود دارد که خوب کار می کند.

برای دستگاه های Android

برنامه ای با نام “Unlollow for Instagram” در فروشگاه Google Play وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

چگونه بفهمیم توسط کاربران آنفالو شده ایم؟

آنفالویاب اینستاگرام‎
آنفالویاب اینستاگرام‎

در این مقاله ما به کاربران خواهیم گفت که چگونه می توانند لیست دنبال کنندگان خود را مدیریت کنند و همچنین چگونه می توانند بدانند که چه کسی آن ها را در اینستاگرام آنفالو کرده است.

اگر کسی شما را آنفالو کند، نمی تواند نگران کننده باشد زیرا ممکن است دلیل این امر این باشد که آن ها تنها علاقه خود را به آنچه که به اشتراک می گذارید از دست داده اند یا اینکه آن ها لیست دنبال کنندگان خود را کمی مرتب کرده اند.

در هر حال شناخت از دنبال کنندگانی که در لیست شما قرار دارند بسیار مهم است.

بهترین حالت ممکن این است که تصور کنید تمام کسانی که شما رو دنبال می کنند به حرفه و مطالب موجود در صفحه شما علاقه دارند.

با این حال افرادی هستند که پس از مدتی متوجه می شوند به مطالب شما نیازی نداشته و نمی توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

در چنین شرایطی اصلا جای نگرانی نیست، می توانید زمان و انرژی خود را برای اشخاصی که به حرفه و مطالب شما علاقه دارند هزینه کنید.

پس از آنفالو کردن یک شخص دیگر قادر نخواهید بود پست های آن ها را ببینید، یا قادر به تعامل با پست های آن ها نخواهید بود.

آنفالویاب اینستاگرام‎
آنفالویاب اینستاگرام‎

به همین ترتیب وقتی شخصی شما را آنفالو کند، دیگر نمی تواند پست های شما را ببینند، کامنت بگذارند و یا با آن ها تعامل برقرار کنند یا وقتی پست جدید می گذارید در اعلان های خود دریافت کنند.

همه این ویژگی ها هنگامی که کسی را آنفالو می کنید از دست می دهید، اما وقتی شخصی شما را آنفالو می کند هیچ اعلانی دریافت نمی کنید. بنابراین چگونه می توانید بدانید که شخصی شما را در اینستاگرام آنفالو کرده است؟

ابتدا می توانید لیست دنبال کننده های خود را بررسی کنید. اگر دنبال کننده ای چنین اقدامی انجام داده باشد، تعداد دنبال کنندگان شما کاهش می یابد. سپس می توانید در فهرست خود بررسی کرده و ببینید که کدام یک از دنبال کنندگان شما را آنفالو کرده است.

این روش به شما می گوید که چه کسی ممکن است شما را آنفالو کرده باشد اما با این حال این فرایند کمی زمان بر است، به خصوص اگر شما دنبال کنندگان زیادی داشته باشیداین روش می تواند برای شما خیلی وقت گیر باشد.

چه روشی بهتر است؟

روش دستی بهترین روش برای فهمیدن اینکه شخصی شما را آنفالو کرده است می باشد، اما همانطور که گفتیم بسیار وقت گیر است.

روش دیگری که می توانید برای یافتن اینکه چه کسی شما را در اینستاگرام آنفالو کرده است به کار بگیرید، استفاده از برخی از آنفالویاب اینستاگرام‎ است که به شما امکان می دهد تا افرادی که شما را آنفالو کرده اند، پیدا کنید.

برخی از برنامه ها وجود دارند که به شما امکان می دهد تا لیست دنبال کنندگان خود را بررسی کنید و ببینید چه کسی شما را آنفالو کرده است.

اما برای استفاده از این برنامه ها ابتدا لازم است که اطمینان حاصل کنید که این برنامه ایمن است و در اینستاگرام مجاز است. اگر این مورد را بررسی نکنید، ممکن است حساب شما غیرفعال شود.

آنفالویاب اینستاگرام‎

اگر شخصی شما را در اینستاگرام آنفالو کرده است جای ناراحتی نیست، بهتر است از این مسئله صرف نظر کنید و به زندگی خود ادامه دهید، همانطور که در زندگی واقعی در چنین شرایطی همین کار را انجام می دهید، اینطور نیست؟

شما می توانید با احترام گذاشتن به انتخاب آن ها، روی کسانی تمرکز کرده و برایشان وقت بگذارید که تمایل دارند در حلقه دوستان شما باشند.

شما نمی توانید برای افرادی که هیچ علاقه ای به آنچه که می خواهید ارسال کنید بازاریابی انجام دهید.

با این حال برنامه های آنفالویاب اینستاگرام‎ وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا افرادی که شما را آنفالو کرده اند پیدا کنید.

با استفاده از برنامه های آنفالویاب اینستاگرام‎ می توانید به طور یک جا آن ها را علامت گذاری کرده و از دایره دوستان خود خارج کنید.