آیا می خواهید لیست ایمیل خود را ایجاد کنید اما گزینه های کافی برای انتخاب ندارید؟ در اینجا نحوه استفاده از آهنربای هدایتی به شما کمک می کند آن را ایجاد کنید، به علاوه 10 نمونه ای که می توانید استفاده کنید را در این مقاله معرفی خواهیم کرد. جلب توجه در وب این روز ها می تواند یک چالش واقعی باشد، چه رسد به این که مشتری بیشتری به صورت آنلاین جذب کنید. به طور متوسط، بازدید کنندگان بیش از 15 ثانیه در وب سایت ها نمی مانند و بیشتر آن ها ممکن است دیگر هرگز باز نگردند.

اگر منابع قابل توجهی را برای به دست آوردن ترافیک صرف کرده اید و بقیه کار را درست انجام ندهید، ممکن است بیشتر آن هدر رود. به همین دلیل است که بازاریاب های برتر اغلب اهمیت لیست سازی را تبلیغ می کنند. این شامل ایجاد یک لیست ایمیل از چشم انداز ها و مشتریان است تا بتوانید به طور مداوم ارزش ایجاد کنید و به آن ها ارتقا دهید. اما آیا در حال ساخت لیست ایمیل خود هستید؟ یا فقط به مخاطبان خود می گویید که در خبرنامه های شما اشتراک بگیرند؟

نمونه پیشنهاد عضویت در خبرنامه در ایمیل

چرا این بد است؟ چون ایمیل یک چیز شخصی است. افراد قرار نیست آدرس ایمیل خود را به شما بدهند مگر اینکه ارزش واقعی انجام این کار را ببینند و به عنوان بازاریاب، مسئولیت ارائه پیشنهاد جذاب به عهده شما است. اینجاست که آهنربای هدایتی وارد می شود.

آهنربای هدایتی چیست؟

آهنربای هدایتی پیشنهادی است که می توانید در ازای آدرس ایمیل آن ها و شاید اشکال دیگر اطلاعات (مانند نام و شماره تلفن) به مشتریان احتمالی ارائه دهید. اگر می خواهید در خرید آنلاین مشتری موفق باشید، باید یک لیست ایمیل ایجاد کنید و برای ساختن یک لیست ایمیل، شما به یک آهنربای هدایتی نیاز دارید. چه چیزی آهنربای هدایتی خوبی ایجاد می کند؟

  • ارزش ادراک شده بالا: دلیل این که بیشتر مخاطبان شما به عنوان اشتراک خبرنامه رایگان جذب آهنربای هدایتی نمی شوند، این است که آن ها آن را با ارزش نمی دانند. بسته به نوع بازاری که دارید، آهنربای هدایتی شما باید به عنوان چیزی بسیار با ارزش تلقی شود (یا بهتر از این، باید از نظر ارزش واقعی بالا باشد).
  • جلب رضایت فوری: مخاطبان شما بلافاصله به دنبال راه حل سریع برای مشکل خود هستند. اگر آهنربای هدایتی شما بتواند این شکاف را برطرف کند، در کمترین زمان یک لیست ایمیل خواهید ساخت.
  • پیشنهاد فروش منحصر به فرد شما را نشان می دهد: هنگامی که مخاطبان شما آهنربای هدایتی شما را می بینند، باید بیشتر متقاعد شوند که به جای رقبای شما، باید از شما خرید کنند.

چرا آهنربای هدایتی کار می کند

به عنوان یک بازاریاب دیجیتال، یکی از اهداف شما ایجاد آگاهی بیشتر و ایجاد اعتماد و اعتبار است. اما سنجش موفقیت این تلاش ها دشوار است. به همین دلیل است که ارائه آهنربای هدایتی از اهمیت برخوردار است. این ها ارتباط عالی برای مشتریان احتمالی هستند که هرگز نام تجاری شما را نشنیده اند تا در ازای دریافت چیزی ارزشمند، آدرس ایمیل خود را به شما بدهند.

آهنربای هدایتی همچنین می تواند با احراز تعهد اندک از مشتریان، به جذب مشتریان واجد شرایط کمک کنند، به ویژه اگر شما بخواهید آن ها فرم دیگری را پر کنند که فقط به آدرس ایمیل آن ها نیاز ندارد.

نمونه هایی از آهنربای هدایتی

در زیر 10 نمونه آهنربای هدایتی آورده شده است. در هر مثال زیر، ما همچنین دلیل اینکه چرا فکر می کنیم چنین آهنربای هدایتی می توانند بسیار مؤثر باشند را بیان کردیم.

نمونه ها

نمونه ها اغلب در صنعت زیبایی به عنوان نوعی آهنربای هدایتی استفاده می شود. این به ویژه خوب کار می کند زیرا نمونه ها به راحتی می توانند رضایت فوری مخاطبان شما را نشان دهند.

نمونه ای قوی به عنوان آهنربای هدایتی

فیلم های آموزشی

اگر در بازار نشر و آموزش هستید، ارائه فیلم های آموزشی رایگان می تواند راهی عالی برای شروع ارتباط با مخاطبان شما باشد. در مثال زیر می بینید که این تجارت چهار درس پیانوی تصویری رایگان ارائه می دهد.

فیلم های آموزشی رایگان به عنوان ۀهنربای هدایتی

الگو ها

الگو می تواند هر چیزی باشد که نقطه شروع را برای انجام کار هایی برای مخاطبان شما فراهم کند. این الگو ها می توانند به صورت پیشنهادی (مانند مثال زیر)، وب سایت ها، اینفوگرافیک ها یا هر چیز دیگری که برای شروع خلاقیت زیادی، داشته باشند.

الگو هایی به عنوان آهنربای هدایتی

آزمایش

الگو های رایگان اغلب توسط شرکت های نرم افزاری به عنوان روشی برای جلب توجه کاربران خود قبل از خرید استفاده می شود. اما چنین آهنربای هدایتی ای لزوماً نباید توسط شرکت های نرم افزاری محدود شوند. در مثال زیر، یک ارائه دهنده ارتباطات از راه دور آزمایشات رایگان را به مشتریان بالقوه ارائه داده است قبل از اینکه آن ها با آن ها یک برنامه کامل امضا کنند.

آزمون ها

بسیاری از باهوش ترین بازاریاب ها این روزها نتایج مثبتی را از اجرای آزمون ها به عنوان شکلی از آهنربای هدایتی مشاهده می کنند. طبق LeadQuizzes، میانگین مسابقه 31.6 درصد جذب مشتری بیشتری دارد که در صنعت بازاریابی بسیار بالا در نظر گرفته می شود. البته این موضوع که می توان از آزمون ها به عنوان نوعی بازاریابی ویروسی استفاده کرد هم موضوع قابل چشم پوشی ای نیست.

استفاده از آزمون ها

مطالعات موردی

مطالعات موردی به عنوان محبوب ترین تکنیک های بازاریابی رتبه بندی شده است و 63 درصد بازاریابان فکر می کنند مطالعات موردی می تواند یک استراتژی بازاریابی واقعاً مؤثر باشد. مطالعات موردی نمونه هایی از زندگی واقعی است که نشان می دهد بهترین مشتریان شما چگونه از محصول یا خدمات شما استفاده می کنند و تهیه گزارش ویژه ای درباره این موارد موردی می تواند در ترغیب مشتریانی که درباره محصول یا خدمات شما بلاتکلیف هستند مفید باشد.

استفاده از مطالعات موردی در بازاریابی

کوپن / کد تخفیف

همه خدمات و محصولات تخفیف خورده را دوست دارند. به هر حال برخی افراد به صورت آنلاین خرید می کنند، بنابراین تعیین موقعیت شغلی خود در مقابل مخاطبانی که آنلاین خرید می کنند بسیار مهم است که آن ها در جستجوی معامله بهتر هستند.

استفاده از تخفیف در بازاریابی

نرم افزار

ارائه نرم افزار رایگان در ازای دریافت اطلاعات تماس با چشم انداز های شما مثال خوبی در ارائه ارزش ادراک شده بالا است. در مثال زیر، خواهید دید که آهنربای هدایتی به درجه بندی عملکرد صفحه فیس بوک شما کمک می کند. این کار به آینده نگر ها کمک می کند تا بیشتر درک کنند که ممکن است در رویکرد رسانه های اجتماعی خود درست انجام ندهند.

ارائه نرم افزار رایگان در ازای دریافت اطلاعات تماس

چک لیست

چک لیست ها معمولاً چیزی بیشتر از یک بگه نیستند. اما چنین آهنربای هدایتی ای برای به چشم آمدن مفید هستند، به خصوص اگر در بازار رقابتی باشید.

استفاده از چک لیست های رایگان

وبینار ها

وبینارها می توانند نوعی قدرتمند از آهنربای هدایتی و راهی عالی برای احراز شرایط بیشتر به چشم انداز های شما باشند زیرا برای گذر از آن تعهد زیادی لازم است. اما می توانید مطمئن باشید که اگر چشم انداز شما تلاش می کند تا در وبینار خود شرکت کنید، پیشگام خواهید شد که دارای صلاحیت بالایی است و ممکن است موقعیت خوبی برای فروش باشد.

استفاده از وبینار ها

اما می توانید مطمئن باشید که اگر چشم انداز شما تلاش می کند تا مخاطبان در وبینار شما شرکت کنند، پیشگام خواهید شد که دارای ارزش بالایی است و ممکن است موقعیت خوبی برای فروش باشد.

خلاصه

ما 10 نمونه آهنربای هدایتی از صنایع مختلف را در اینجا آورده ایم. با داشتن آهنربای هدایتی مناسب، شما می توانید همانطور که می خواهید و لازم است، مشتریان ایده آل را جذب کنید که بیشترین ارتباط با کسب و کارتان را دارد.