اینستاگرام و فیس بوک دو شبکه اجتماعی پرطرفدار هستند که میلیون ها نفر هر روز از این پلتفرم ها استفاده می کنند. در حالی که اینستاگرام متعلق به فیس بوک است، همه از هر دو شبکه اجتماعی استفاده نمی کنند. برخی از افراد فقط از اینستاگرام استفاده می کنند، در حالی که بسیاری فقط از فیس بوک استفاده می کنند.
اتصال حساب اینستاگرام به حساب فیسبوک می تواند مفید باشد و شما می توانید پست ها را به طور همزمان در هر دو سیستم عامل به اشتراک بگذارید. همچنین با گرفتن تیک آبی اینستاگرام، اعتبار صفحه فیس بوک شما نیز ممکن است افزایش یابد.

مزایای اتصال حساب اینستاگرام به فیسبوک

در این قسمت می خواهیم فواید اتصال اینستاگرام به فیسبوک را به شما بگوییم. وقتی حساب های اینستاگرام و فیس بوک خود را بهم اتصال دهید، می توانید:

 • شانس دیده شدن محتوا های خود را افزایش دهید.
 • با این کار می توانید در وقت خود صرفه جویی کرده و محتوای یکسان را به طور همزمان ارسال کنید.
 • پست های اینستاگرام را به صورت خودکار در فیس بوک به اشتراک بگذارید، یا پست هایی را که می خواهید در فیس بوک ارسال کنید به صورت دستی انتخاب کنید.
 • پست های عکس و فیلم اینستاگرام را به عنوان پست های عکس و فیلم فیس بوک نشان دهید.
 • انتخاب کنید که آیا می خواهید پست، داستان، یا هر دو پست و داستان را برای فیس بوک ارسال کنید.
 • استوری های اینستاگرام خود را به صورت استوری فیس بوک ارسال کنید.

نکته: وقتی حساب اینستاگرام خود را به یک صفحه فیس بوک که به جای پروفایل شخصی خود مدیریت می کنید اتصال می دهید، می توانید یک برگه اینستاگرام در صفحه فیس بوک خود اضافه کنید.

نحوه اتصال حساب اینستاگرام به صفحه فیسبوک

برای ایجاد پیوند اینستاگرام به فیسبوک فقط می توانید از طریق اپلیکیشن اینستاگرام این کار را انجام دهید و با ورود به حساب اینستاگرام خود در وب با آدرس (Instagram.com) نمی توانید این کار را انجام دهید.

این دستورالعمل ها در iOS و Android اعمال می شود. تصاویر نشان می دهد برنامه Instagram برای iOS.

 1. آیکون پروفایل را از نوار منو پایین انتخاب کنید.
 2. روی آیکون منو در گوشه سمت راست بالای پروفایل خود ضربه بزنید.
 3. بر روی Settings کلیک کنید.
 4. گزینه Account را انتخاب کنید.
نحوه اتصال حساب اینستاگرام به صفحه فیسبوک

5. سپس بر روی Linked Accounts ضربه بزنید.
6. روی گزینه Facebook ضربه بزنید و اطلاعات ورود خود را وارد کنید.
7. و بعد Connect را انتخاب کنید.

رفتن به تب Facebook و انتخاب گزینه Connect

8. برای به اشتراک گذاشتن خودکار پست ها و استوری های اینستاگرام خود در فیس بوک، Start Sharing to Facebook را انتخاب کنید. اگر می خواهید این مورد غیرفعال باشد و بعداً قصد فعال کردن آن را دارید، Not Now را انتخاب کنید.

نکته: با انتخاب Not Now حساب های اینستاگرام و فیس بوک شما بهم اتصال داده می شوند، اما شما به صورت دستی می توانید انتخاب می کنید که کدام پست های اینستاگرام را می خواهید در فیس بوک ارسال کنید.

9. در برگه فیس بوک، حساب اینستاگرام شما به صورت پیش فرض به پروفایل فیس بوک شما متصل است. می توانید این مورد را طوری تغییر دهید که پست ها به صفحه فیس بوکی که مدیریت می کنید ارسال شود.

برای انتخاب صفحه، پروفایل Facebook را در ستون Share to انتخاب کنید. لیستی از صفحات Facebook که مدیریت می کنید در برگه بعدی ظاهر می شود. برای انتخاب هر صفحه روی آن ضربه بزنید تا بتوانید پست های اینستاگرام خود را در آن به اشتراک بگذارید.

نکته: شما فقط می توانید پست ها و استوری های اینستاگرام خود را همزمان با یک پروفایل یا صفحه فیس بوک به اشتراک بگذارید. با این حال، می توانید فقط پست ها، داستان ها یا هر دو را به اشتراک بگذارید.

انتخاب گزینه Start Sharing to Facebook

نحوه جدا کردن اتصال فیسبوک از اینستاگرام

اگر می خواهید اتصال حساب فیس بوک خود را از حساب اینستاگرام خود جدا کنید مراحل زیر را طی کنید:

به تب فیسبوک بروید و از بخش Settings، گزینه Account را انتخاب کرده و به بخش Linked Accounts بروید و گزینه Unlink Account را انتخاب کنید.
با انجام مراحل بالا می توانید حساب فیس بوک خود را در هر زمان دوباره به حساب اینستاگرام خود اتصال دهید.

بیشتر بخوانید…

امیدوارم مقاله اتصال اینستاگرام به فیسبوک برایتان مفید باشد. موفق و پیروز باشید.

منبع: lifewire