گیف ها مواردی هستند که در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده و جای خود را به عنوان یکی از محبوب ترین موارد برای به اشتراک گذاری و ارسال در رسانه های اجتماعی از همه نوع از جمله اینستاگرام به دست آورده است.

گیف ها مانند یک فیلم بسیار کوتاه هستند که در یک حلقه ثابت قرار دارند و باعث می شود توجه بیشتری را به خود جلب کنند، اما کمتر از یک فیلم جذاب جلوه می کنند زیرا هیچ صدایی ندارند و خیلی کوتاه هستند.

در واقع مدت زمان پخش آن ها بخشی از آنچه است که باعث موفقیت آن ها در رسانه های اجتماعی می شود، زیرا نوعی ارتباط بسیار سریع است.

هرکسی که گیف ها را تماشا می کند به سرعت متوجه مفهوم آن خواهد شد و این یکی از دلایل محبوبیت آن ها است.

علت ارسال گیف در اینستاگرام

ارسال گیف در اینستاگرام
ارسال گیف در اینستاگرام

گیف ها به روشی بسیار محبوب برای ارائه الگوهای رفتاری یا نمایش کلیپ های خنده دار و طنز تبدیل شده است که ممکن است بخواهید بارها و بارها آن را تماشا کنید بدون اینکه نیازی باشد روی “پخش مجدد” کلیک کنید.

اینستاگرام شاید مهم ترین شبکه اجتماعی مرتبط با تصویر باشد و بنابر انتظار تحریک بینایی منطقی، به نظر می رسد که افراد بخواهند گیف ها را به جای تصاویر بارگذاری کنند و با دنبال کنندگان خود تعامل برقرار کنند.

گیف ها باعث می شوند صفحات وب نسبت به تصاویر فعال تر و هیجان انگیز تر باشند و به کاربران این امکان را می دهند تا اطلاعات بیشتری را دریافت کنند.

با این حال اینستاگرام از گیف ها پشتیبانی نمی کند، بنابراین اگر می خواهید آن ها را در اینستاگرام ارسال کنید، باید به دنبال راه هایی در این باره باشید.

تبدیل گیف ها به یک فرمت ویدیویی

ابتدا این کار ممکن است دشوار به نظر برسد، اما اینستاگرام از فیلم هایی با حداکثر 15 ثانیه پشتیبانی می کند که احتمالاً راحت ترین راهی است که می توانید برای ارسال یک گیف در اینستاگرام به دست آورید.

شما می توانید گیف های خود را هر چند بار که دوست دارید در مدت زمان 15 ثانیه ارسال کنید.

در صورتی که طولانی تر باشد احتمالاً به عنوان یک گیف مناسب نیست، زیرا ممکن است برای افراد خسته کننده شود.

مطالعه بیشتر…

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ” راهکار های بالا بردن امنیت اینستاگرام ” به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

تبدیل یک گیف فرآیند دشواری ندارد، البته بخشی از آن به این دلیل است که برنامه های بسیاری وجود دارند که این کار را برای شما انجام می دهند.

اگرچه این روند بین برنامه ها کمی متفاوت خواهد بود اما روشی نسبتاً استاندارد است.

  • برنامه تبدیل گیف به فیلم را نصب کرده و سپس باز کنید.
  • گیفی را که می خواهید تبدیل کنید بارگیری کنید و سپس مکانی را برای ذخیره ویدیو انتخاب کنید و منتظر بمانید تا تبدیل به پایان برسد.
  • برخی از این برنامه ها همچنین گزینه هایی را برای ویرایش، اضافه کردن فیلتر ها یا سایر جلوه های ویژه ارائه می دهند، بنابراین اگر می خواهید از آن ها نیز استفاده کنید.
  • ویدیو را از داخل دستگاه خود در اینستاگرام بارگذاری کنید، به همین سادگی!

شایان ذکر است که شرکت مادر اینستاگرام (فیسبوک)، اجازه می دهد تا گیف ها ارسال شوند و در واقع گیف ها در فیسبوک بسیار محبوب هستند.

این شاید نشانه این باشد که به زودی اینستاگرام فرمت گیف را در وب سایت خود اعمال خواهد کرد که در چنین صورتی دیگر نیازی به انجام مراحل بالا نیست، زیرا به همه امکان ارسال گیف را می دهد.

در ضمن در حالی که ممکن است این کار کمی برای شما اذیت کننده باشد اما در مقابل این مراحل به شما امکان می دهد تا بتوانید گیف ها را در صفحه خود قرار دهید.

در حقیقت ابن راه می تواند برای جذب دنبال کننده و انجام کار های جدید بسیار مفید باشد.