در مقاله بازاریابی وابسته به طور کامل این نوع از بازاریابی را شرح دادیم اما برای موفقیت در این حیطه نیاز است تا با استراتژی های بازاریابی وابسته نیز آشنا شویم.

کارشناسان موفق بازاریابی وابسته می توانند درآمد بیش از پنج رقم در ماه داشته باشند. وقتی شرکت های وابسته به این سطح می رسند، غالباً به آن ها “فوق العاده وابسته” گفته می شود. با این حال ، فقط 1 تا 5 درصد بازاریابان به این وضعیت دست می یابند.

بنابراین چگونه یک شرکت” فوق العاده وابسته” می شود؟ هرکسی می تواند این کار را انجام دهد، اما بدون برخی از سخت کوشی ها و تعهدهای سنگین در وقت، انجام نخواهد شد. یک شرکت فوق العاده بزرگ وابسته همچنین دارای استقامت، صبر و تشنگی برای دانش است. این سه ویژگی، با ترکیب استراتژی ها و تاکتیک های زیر، می توانند به کسی کمک کنند تا یک شرکت فوق العاده بزرگ وابسته شود.

پیدا کردن یک موقعیت خاص

اشتباهی که بسیاری از شرکت های بازاریابی وابسته امیدوار به طور مشترک دارند این است که آن ها سعی می کنند همه چیز را به طور گسترده ارائه دهند نه اینکه تمرکز خود را بر روی بازار خاصی بگذارند. برخی از بازارهای سودآور بازاریابی وابسته شامل سلامتی و تناسب اندام، ثروت و پول هستند. تلاش خود را پراکنده نکنید. بر روی موقعیت خود تمرکز کنید، آن را تبلیغ کنید و به خوبی بفروشید.

بازاریابی موتور جستجو

پس از ساخت انبار شرکت وابسته خود، باید آن را تبلیغ کنید. بسیاری از شرکت های وابسته از موتورهای جستجو، پرداخت به ازای هر کلیک مانند Google Ads یا Overture استفاده می کنند، اما این امر می تواند به سرعت گران تمام شود. معمولاً یادگیری نحوه کمک به افراد در یافتن شما از طریق ارگانیک یا استخدام یک شرکت بازاریابی در موتورهای جستجو برای افزایش بهینه سازی موتور جستجوی شما، کارایی بیشتری دارد. این کار شما را از صرف تمام سود خود در موتورهای جستجو به شیوه پرداخت به ازای هر کلیک نجات می دهد.

ممتاز سئو با ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت به شما در این زمینه کمک می کند. برای دریافت مشاوره کافی است تماس بگیرید.

محصول خود را بشناسید، مخاطبان خود را بشناسید

وب سایت خود را به عنوان منبعی برای مصرف کنندگان مشاهده کنید. با اختصاص وقت برای یادگیری در مورد محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید و همچنین مخاطبان هدف خود، می توانید برای وب سایت خود محتوایی ایجاد کنید که اعتبار شما را افزایش دهد. این اعتبار باعث ایجاد اعتماد می شود. اگر مخاطبان تان به شما اعتماد ندارند، پس احتمال خرید آن ها از شما کمتر است. آشنایی با پنج سطح بازاریابی اینترنتی و روند فروش به شما کمک می کند وب سایتی ایجاد کنید که به خوبی تبدیل شود و در عوض، گردش پول خود را افزایش دهید.

استراتژی های بازایابی وابسته
استراتژی های بازاریابی وابسته

همه تخم مرغ ها را در یک سبد قرار ندهید

محصولات خود را در نقاط مختلف تبلیغ کنید. به این ترتیب، اگر مشکلی در دریافت پول از یک تاجر دارید یا محصولات آن ها به خوبی فروش نمی روند، تأثیرات آن در کسب و کار شما حداقل خواهد بود. مواظب قراردادهای انحصاری باشید. از خود محافظت کنید و متنوع عمل کنید تا در صورت بروز مشکل، احساس سردرگمی نکنید. این شغل شماست و تبلیغ محصولات خوب از بازرگانان مختلف کاملاً مشکلی ندارد.

به دنبال دانش باشید و تغییر را در آغوش بگیرید

اگر با بازاریابی اینترنتی آشنایی دارید، می دانید که آنچه سه ماه پیش کار کرده است ممکن است امروز جواب ندهد. در بالای روندها بمانید. به دنبال دانش باشید و با یادگیری روزانه چیز جدیدی در مورد بازاریابی وابسته شروع کنید.

به عنوان مثال، آن ابزارهای بازاریابی به نام بنر تبلیغاتی را به خاطر می آورید که از چند سال پیش با سرعت نجومی فروش را پیش می برد؟ نتیجه همه آن آگهی ها، بی تاثیر بود. این بدان معناست که بیشتر بینندگان آنلاین بر روی آگهی های تبلیغاتی کلیک نمی کنند حتی اگر مربوط به مواردی باشند که به دنبال آن هستند زیرا بارها توسط آن ها بمباران شده اند. برای اینکه یک شرکت فوق العاده وابسته باشید، باید همیشه وقت خود را صرف یادگیری و پذیرفتن تغییرات در بازاریابی اینترنتی کنید.

تسلیم نشوید

بسیاری از افرادی که بازاریابی وابسته را تجربه می کنند، اگر موفقیت فوری را مشاهده نکنند، خیلی زود تسلیم می شوند. در ابتدا انتظارات واقع بینانه تنظیم کنید و با دقت آمار خود را کنترل کنید تا ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی مفید نیست. در صورت لزوم تغییراتی ایجاد کنید و احتمالاً شروع به دریافت بیشتر می کنید. به یاد داشته باشید که تبدیل شدن به یک بازاریاب وابسته موفق یک شبه اتفاق نخواهد افتاد.

منبع: thebalancesmb