افزایش بازدید یکی از دغدغه های اصلی صاحبان سایت می باشد. در صورتی که از یک بازاریاب یا صاحب مشاغل بپرسید که چه چیزی بیشتر از همه در دنیا دوست دارند، احتمالاً جواب آن ها “مشتریان بیشتر” خواهد بود.

افزایش بازدید سایت
افزایش بازدید سایت

ولی این مورد چه فایده ای در کسب و کار دارد؟

باعث به وجود آمدن ترافیک بیشتر به سایت مربوطه خواهد شد. روش های زیادی برای افزایش ترافیک در وب سایت وجود دارد، که در ادامه به بررسی برخی از آن ها خواهیم پرداخت:

تبلیغات

نقش تبلیغات در افزایش بازدید
نقش تبلیغات در افزایش بازدید

جستجوی پرداخت شده، تبلیغات در رسانه های اجتماعی و نمایش تبلیغات (ساخت تبلیغات هوشمند خود را به ما بسپارید!) همه روش های بسیار خوبی جهت جذب بازدید کننده، ساخت نام تجاری و بازدید بیشتر می باشد.
توصیه می شود که استراتژی های پرداختی را متناسب با اهداف خود تنظیم کنید – آیا هدف شما فقط ایجاد ترافیک بیشتر می باشد، یا آیا می خواهید میزان بحث و گفت و گو را نیز افزایش دهید؟
هر کانال پرداخت شده جوانب مثبت و منفی خود را دارد، بنابراین حتما قبل از هر اقدامی در مورد اهداف خود با دقت فکر کنید.

شبکه های اجتماعی

نقش شبکه های اجتماعی در افزایش بازدید
نقش شبکه های اجتماعی

تولید محتوای عالی و داشتن امید به این که مرم مطالب را پیدا کنند، کافی نیست – بلکه شما باید فعال باشید.

یکی از بهترین راه های افزایش ترافیک وب سایت، استفاده از کانال های رسانه اجتماعی جهت تبلیغ مطالب می باشد.

توجه به سئو On-Page

نقش سئو On-Page در افزایش بازدید
نقش سئو On-Page

شایان ذکر است که بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو، هنوز روشی ارزشمند و قابل فکر می باشد. بنابراین آشنایی با نکات سئو کمک زیادی در جلب ترافیک خواهد کرد.
آیا از متن alt بیشترین استفاده را می کنید؟ آیا در محتوا های جدید، لینک های داخلی ایجاد می کنید؟ در مورد توضیحات متا چطور؟

بهینه سازی برای سئو on-page، نیازی به گذشت زمان ندارد و نقش مهمی در افزایش ترافیک ارگانیک دارد.

قرار دادن فیلم در استراتژی محتوا

نقش فیلم در افزایش بازدید
نقش فیلم در افزایش بازدید

داشتن محتوای مبتنی بر متن بسیار خوب است، اما فیلم می تواند در جذب بازدید کنندگان جدید و جذاب تر کردن سایت شما یک سرمایه با ارزش باشد.

داده ها نشان می دهد که نگهداری اطلاعات برای مطالب تصویری به طور قابل توجهی بالاتر از متن می باشد، به این معنی که بازاریابی ویدیویی راهی عالی برای جلب توجه و نگه داشتن توجه مخاطبان می باشد و باعث افزایش همزمان ترافیک به وب سایت شما می شود.

وجود لینک های داخلی

نقش لینک داخلی در افزایش بازدید
نقش لینک داخلی در افزایش بازدید

قدرت پروفایل لینک شما تنها با افزایش تعداد سایت هایی که به شما لینک دادند، مشخص نمی شود – بلکه می تواند تحت تأثیر ساختار لینک های داخلی شما نیز باشد.
توصیه می شود هنگام ایجاد و انتشار محتوا، حتماً به ایجاد لینک های داخلی نیز توجه کنید.
این موضوع باعث می شود که نه تنها به SEO کمک کند، بلکه تجربه بهتر و مفیدتری را نیز برای کاربر به دنبال می آورد و موجب افزایش ترافیک وب سایت می شود.

بازاریابی توسط ایمیل

نقش بازاریابی ایمیل در افزایش بازدید
نقش بازاریابی ایمیل

بسیاری از مشاغل جهت جذب مشتری جدید، بر روی بازاریابی محتوا متمرکز شدند و روش های سنتی تر را فراموش کردند. بازاریابی از طریق ایمیل می تواند ابزاری قدرتمند باشد و حتی می تواند منجر به افزایش چشمگیر ترافیک شود.

فقط مراقب باشید که زیاده روی نکنید. همچنین، از قدرت بازاریابی لفظی، به ویژه برای افرادی که از محصولات یا خدمات شما لذت می برند، غافل نشوید. یادآوری دوستانه در غالب ایمیل در مورد یک سرویس یا محصول جدید می تواند به شما در افزایش ترافیک کمک کند.

Responsive بودن سایت

امروزه، بیشتر افراد برای دسترسی به وب از تلفن همراه خود استفاده می کنند و اگر بازدید کنندگان سایت شما با محیطی آشفته روبرو شوند، به سایت دیگری مراجعه خواهند کرد.
پس توصیه می شود اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما در طیف وسیعی از دستگاه ها از جمله تلفن های هوشمند قابل دسترسی و مشاهده راحت هستند.

سرعت مناسب سایت

آیا تا به حال شده است جهت بارگیری یک سایت چند ثانیه منتظر بمانید؟
درست است این انتظار بسیار خسته کننده است و دراکثر اوقات به سایت دیگری مراجعه خواهیم کرد.
پس اطمینان حاصل کنید که صفحات سایت، تا حد امکان از لحاظ فنی (توجه به اندازه تصاویر، ساختار صفحه و عملکرد افزونه های نصبی) بهینه شده باشند. هرچه سرعت سایت شما بیشتر شود، بهتر است.

خدمات ممتاز سئو

خدمات ممتاز سئو در افزایش بازدید
افزایش بازدید دتوسط ممتاز سئو

مجموعه ممتاز سئو با بهره گیری از تجربه و دانش متخصصین خود توانسته تاکنون گام های مثبت بسیاری را در جهت بهبود رتبه سایت های مختلف انجام دهد. خدمات ممتاز سئو در این زمینه شامل افزایش سرعت بارگزاری صفحات، بهینه سازی کدنویسی، بهینه سازی رابط کاربری، بهبود تجربه کاربری، تولید محتوای مرتبط، لینک سازی و دیگر موارد می شود که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

افزایش بازدید سایت یکی از اصلی ترین کارهایی است که هر صاحب سایتی باید به آن اهمیت دهد. در واقع اگر شما صاحب هر کسب و کار آنلاینی هستید باید در صدد بالا بردن بازدید سایت خود باشید. با ممتاز سئو افزایش بازدید خودکار سایت را به صورت واقعی تجربه کنید.
همچنین ممتاز سئو از تمام پلت فرم های موبایل، تبلت و دسکتاپ مدرن پشتیبانی می کند و به هیچ اپلیکیشن یا ابزار اضافی نیاز نمی باشد.

پیشنهاد محتوا با کیفیت جهت افزایش بازدید
توصیه محتوا با موضوعات مفید به صورت ماهیانه
جذب مردم و افزایش بازدید
ورود کاربران منحصر به فرد به صورت ماهانه در تلفن همراه و دسکتاپ
ایجاد محتوا با کیفیت جهت افزایش بازدید
دارای ناشران با تجربه