در این مطلب قصد داریم روش های افزایش فالوور در توییتر به طور واقعی را به شما آموزش دهیم. سوالی که خیلی ها می پرسند این است که “چگونه خیلی سریع دنبال کنندگان خود را در توییتر افزایش بدهم؟” باید بدانید که این یک چیز جادویی نیست. شما نمی توانید به راحتی هزاران فالوور را یک شبه بدست آورید (مگر اینکه فالوور بخرید که مغایر با دستورالعمل های توییتر است). بنابراین چگونه می توان تعداد فالورر های توییتر را به طور واقعی افزایش داد؟ این کار آسانی است، مراحل زیر را دنبال کنید. این مراحل نتایج تحقیقات عمیقی است که بر روی روش های خاص موارد زیر مطابقت دارد.

اول از همه فکر کنید چرا می خواهید تعداد فالوورهای توییتر خود را افزایش دهید؟

تقریباً همه می خواهند محبوب باشند و افزایش فالوور در توییتر به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید. فالوررهای زیاد می توانند مشتریان وفادار خوبی باشند. اگر می توانید فالوورهای معمولی را به مشتری تبدیل کنید، پس افزایش فالور توئیتر به شما در افزایش فروش کمک می کند.

افزایش فالوور توییتر

توییتر بستر مناسبی برای انتشار دیدگاه های شما برای تعداد زیادی از مردم است. اشتراک گذاری دیدگاه ها یا ایده ها برای هزاران فالوور باعث می شود که هزاران نفر دیگر نیز آن را مشاهده کنند و ممکن است چند بار دیگر توییت شود (این بسیار خوب است).

راه های افزایش فالوور در توییتر

بیوگرافی عالی بسازید

اولین نقطه قابل توجه برای برقراری ارتباط مخاطب بیوگرافی است. سعی کنید کمی از خودتان توضیح دهید تا مخاطب شما را بهتر بشناسد. به عنوان مثال هر چیزی که در آن تخصص دارید را بنویسید. فرض کنید شما یک مهندس کامپیوتر هستید، پس می توانید بنویسید: “یک برنامه نویس، مهندس. یا مثلا عاشق سرگرمی، یک عکاس پرشور و یک پسر خوب”. کلمات را با هم ترکیب کنید و کلمات و جملات جالب، زیبا و جذاب بنویسید.

عکس پروفایل خوب داشته باشید

شما نمی توانید انتظار داشته باشید کسی بدون داشتن یک عکس پروفایل خوب شما را دنبال کند. تصویر پروفایل باید عکس خودتان باشد. اگر بازخورد مناسب تری می خواهید، بهتر است عکس لوگوی برند یا عکس منظره را به عنوان عکس پروفایل انتخاب نکنید.

اگر عکس خودتان را نگذارید ممکن است به عنوان یک ربات شناخته شوید. از طرفی فالوورهای شما می خواهند که با یک شخص واقعی در ارتباط باشند نه با یک ربات. عکس واقعی شما به جلب اعتماد کاربران کمک می کند.

از سایر حساب های اجتماعی تان به توییتر لینک دهید

از سایر حساب های اجتماعی تان به توییتر لینک دهید

اگر حساب های اجتماعی دیگری مانند Facebook ، Instagram و غیره دارید، حتماً حساب توییتر خود را به همه آن ها لینک بدهید. اگر وب سایت دارید، می توانید در بخش های مختلف بلاگ و همچنین در بخش ارتباط با ما در وب سایت خود قرار دهید.

با این کار صفحه رسمی شما به طور وسیع تر معرفی معرفی می شود و هر چه کاربران دسترسی بیشتری به توییتر شما داشته باشند، راحت تر پیدا می شوید و احتمال افزایش فالورر توئیتر تان بیشتر خواهد شد.

اکثر اوقات فعال باشید

مسلما اشتراک گذاری مطالب و توئیت های شما یکی از اصلی ترین راه های افزایش فالوور در توییتر شما خواهد بود. راه کار خوب این است که تمام مطالب و توئیت های خود را به اشتراک نگذارید و فقط توئیت هایی که ارزش اشتراک گذاری دارند را انتخاب کنید.

محتوای ارزشمند شامل (محتوای سرگرم کننده، برند ها و ایده هایی که مربوط به کسب و کار شما و علاقمندی های مخاطبان شما و اخبار است) را برای مخاطبان به اشتراک بگذارید. توئیت های مورد نظر را بیش از حد مجاز منتشر نکنید.

اگر می خواهید محتوای شما توسط بیشترین تعداد مخاطب دیده شود زمان ارسال پست بسیار مهم است. بر اساس تحقیقات انجام شده، بهترین زمان مناسب برای ارسال توییتر از ساعت 3 بعدازظهر است. از دوشنبه تا جمعه. از آن جا شروع کنید و تاریخ های مختلف را آزمایش کنید تا بدانید که چه زمانی برای شما مناسب تر است.

افراد بیشتری را دنبال کنید

ارتباط مستقیمی بین تعداد افرادی که دنبال می کنید و تعداد افرادی که شما را دنبال می کنند وجود دارد. هنگام دنبال کردن کاربران جدید، مطمئن شوید که آن ها مربوط به حوزه کاری شما هستند. اگر مرتبط هستند و حساب توییتر شما پر از پست هایی است که برای آن ها ارزشمند است، پس احتمال زیادی وجود دارد که شما را دنبال کنند. پس این روش هم می تواند برای جذب یا افزایش فالوور در توییتر موثر باشد.

استفاده از هشتگ و تگ افراد

استفاده از هشتگ و تگ افراد در توییتر

یکی از راه های افزایش فالور در توئیتر، استفاده مناسب از هشتگ ها است. هشتگ ها می توانند به شما کمک کنند تا با دیده شدن توئیت شما توسط مخاطبان هدف، فالورهای بیشتری بدست آورید. توییت های دارای هشتگ به طور کلی دو برابر بیشتر از توییت های بدون هشتگ مشارکت جذب می کنند.

می توانید در هر توییت به راحتی از افراد نام ببرید که باعث می شود بیشتر در معرض دید قرار بگیرید. این نوع تایید از یک کاربر تاثیر گذار توییتر با مخاطب مشابه خودتان، می تواند بسیار سریع برای شما مخاطب جذب کند. فقط باید درست انتخاب کنید که چه کسی را هدف قرار می دهید و افراد نامرتبط را تگ نکنید.

پیوستن به ترند ها و هشتگ های مرتبط

در هشتگ های محبوب و معروف توییتر مانند هشتگ FF (اختصاری Follow Friday)، شرکت کنید که یک راه عالی برای افزایش فالوور های توییتر است تا فالوورهای خود را بیشتر کنید و همچنین ممکن است شما جزوی از هشتگ آن ها شوید.

مواردی که باید از آن ها اجتناب کنید

  • توییت کردن خوب است اما زیاد توییت کردن برای افراد آزار دهنده است.
  • از توییت های طولانی خودداری کنید. خواندن توییت های طولانی ممکن است آزار دهنده باشد بنابراین سعی کنید از مطالب مختصر و مفید استفاده کنید.
  • بیش از حد تبلیغ نکنید زیرا زیاد تبلیغ کردن وجهه خوبی ندارد و این می تواند هم مخاطبان جدید را منصرف کند و هم مخاطبان فعلی را آزار دهد. اگر زمان مناسب برای فروش پیدا کردید، این کار را انجام دهید، مانند زمانی که تخفیف ویژه داشتید. اما مطمئن شوید که برای مخاطبان شما ارزشمند است.
  • فالوور تقلبی خریداری نکنید. زیرا آن ها ربات هستند و کاربران دیگر ممکن است متوجه شوند و اعتماد به برند شما را از دست بدهند و شما را از داشتن فالوورهای جدید که ممکن است مشتری شوند محروم کنند.