10 نکته AdSense ارائه شده در زیر را دنبال کنید و ببینید که انجام این نکات چگونه به افزایش ورودی گوگل ادسنس شما کمک می کند. درآمد شما بدون هیچ گونه خطر یا نقض هرگونه دستورالعمل AdSense، افزایش می یابد.

اگر به درستی کارها را انجام دهید، google adsense یکی از محبوب ترین راه های کسب درآمد آنلاین و شاید در بین راه های مختلف ساده ترین راه باشد.

منظور از انجام درست کارها پیروی از استانداردها و کارهایی است که مطابق با دستورالعمل های AdSense است اما در عین حال می تواند در به حداکثر رساندن درآمد و افزایش ورودی گوگل ادسنس شما کمک کند.

بنابراین، ما در زیر مهمترین نکات را برای افزایش ورودی گوگل ادسنس بیان کرده ایم که به شما در دستیابی به آن کمک می کند.

شماره 1: دستورالعمل های AdSense را نقض نکنید

من این مورد را تاکنون 3 بار در مقاله ذکر کرده ام. اولین نکته، دستورالعمل های AdSense را نقض نکنید است که بسیار مهم می باشد و هر کاری برای افزایش درآمد خود انجام دهید، خلاف این دستورالعمل ها نیست. شما می توانید دستورالعمل های کامل را در اینجا بخوانید اما به طور کلی در تبلیغات گوگل و برای افزایش بازدید در سایتتان از این موارد پرهیز کنید:

به هر دلیلی روی تبلیغات شخصی خود کلیک نکنید (حتی آزمایش آنها)

  • خرید ترافیک یا کلیک
  • ساخت تبلیغاتی که مانند تبلیغات نیست
  • فقط تبلیغات را به کاربر نشان می دهد و هیچ محتوایی ندارد
  • خواستن از دوستان خود برای کلیک روی تبلیغات شما
  • افزودن تبلیغات در وب سایت هایی که محتوای نامناسب دارند (بزرگسالان ، الکل ، قمار و غیره)

شماره 2: از واحدهای ریسپانسیو AdSense استفاده کنید

ما چندین آزمایش انجام دادیم و تمام تست ها نشان می دهند که وب سایت های واکنش گرا و ریسپانسیو با واحدهای AdSense عملکرد بهتری نسبت به وب سایت های غیر ریسپانسیو دارند.

اگر یک وب سایت پاسخگو دارید، می توانید تبلیغات خود را با واحدهای ریسپانسیو AdSense جایگزین کنید. این بدان معناست که بسته به فضای تبلیغاتی موجود، AdSense مناسب ترین تبلیغ (از نظر اندازه و نوع) را نشان می دهد.

google adsense

به خصوص برای وب سایت های تلفن همراه، به زودی خواهید فهمید که 300 × 250 در موبایل در مقایسه با استاندارد 320 × 50 بسیار بهتر عمل می کند.

شماره 3: تبلیغات خود را در جایی قرار دهید که کاربران بتوانند آنها را ببینند

جایگاه تبلیغات بسیار مهم است و می تواند تفاوت زیادی در کلیک و درآمد ایجاد کند.

همیشه بهتر است که تبلیغات بالاتر باشد. اما اگر این امکان پذیر نیست، سعی کنید به جای نوار کناری، تبلیغات را در محتوای اصلی صفحه قرار دهید.

احتیاط: Google وب سایت هایی را که تبلیغات بیش از حد زیادی دارند، مجازات می کند. بنابراین اگر تصمیم دارید که در محتوای اصلی، تبلیغات را وارد کنید، این کار را در انتهای مقاله انجام دهید.

شماره 4: مطالب بیشتری را منتشر کنید

بسته به نوع وب سایت، ممکن است انتخاب کنید که مطالب را بیشتر منتشر کنید.

ایده این است که انتشار مکرر باعث بازدید بیشتر از وب سایت شما خواهد شد و بازدیدهای بیشتر به طور طبیعی باعث ایجاد کلیک و درآمد بیشتر AdSense می شوند.

شماره 5: بارگیری وب سایت خود را سریعتر کنید

ثابت شده است که وب سایت های سریعتر منجر به کلیک بیشتر در تبلیغات می شوند، بنابراین اگر سرعت وب سایت خود را بهینه کنید، در نهایت باعث افزایش درآمد شما نیز می شود.

از استفاده بیش از حد از گرافیک ها خودداری کنید و تصویرهایی را که به تجربه کاربر اضافه نمی کنند و سایت را کند می کنند، حذف کنید.

شماره 6: شبکه های تبلیغی دیگر را حذف کنید

اگر می خواهید از AdSense درآمد بیشتر کسب کنید، می توانید هر شبکه تبلیغی دیگری را حذف کرده و فقط AdSense را اجرا کنید.

این امر نه تنها باعث می شود وب سایت شما سریعتر بارگیری شود بلکه به تبلیغات AdSense که منجر به کلیک بیشتر و درآمد بیشتر می شود، نمای بیشتری می بخشد.

مطمئناً بسیاری از تبلیغات به معنای درآمد بیشتر نیستند، بنابراین همیشه بهتر است 3 تبلیغ در هر صفحه قرار دهید (حتی اگر از AdSense استفاده نمی کنید).

شماره 7: Referrers Adsense خود را پیدا کنید و آنها را بهبود ببخشید

وقتی حساب Google Analytics خود را به Google Adsense متصل می کنید، می توانید به Analytics بروید و ببینید که مراجعه کنندگان درآمد AdSense شما را چگونه ایجاد می کنند. می توانید آن را در Behaviour -> AdSense -> AdSense Referrers مشاهده کنید.

شاید بازدید از فیس بوک یا سایر شبکه های رسانه های اجتماعی هنگام بازدید از وب سایت شما درآمد AdSense ایجاد کند، بنابراین ایده خوبی است که روی آن ها کار کنید و حضور خود را بهبود بخشید تا از این طریق ترافیک و درآمد بیشتری کسب کنید.

شماره 8: از اندازه های استاندارد آگهی استفاده کنید (متن و تصویر)

هنگام تنظیم تبلیغات، از اندازه های توصیه شده AdSense به عنوان محبوب ترین استفاده کنید. اینها معمولاً 90 × 728 ، 280 × 280، 250 300 300 و 600 300 300 است. اندازه های دیگر ممکن است تقاضای کمتری از طرف تبلیغ کنندگان داشته باشد و این منجر به کاهش درآمد خواهد شد.

همچنین مطمئن شوید که تبلیغات شما متن و تصاویر را نشان می دهد زیرا این امر باعث افزایش تعداد تبلیغ کنندگان در فضای تبلیغاتی شما می شود و به ازای هر کلیک درآمد بهتری می یابد.

شماره 9: از آزمایش های AdSense برای آزمایش تغییرات مختلف تبلیغات استفاده کنید

یکی از ویژگی های AdSense که برای کاربران به خوبی شناخته نشده است، آزمایش های AdSense (که در زیر تبلیغات حساب AdSense من یافت می شود) است. با این آزمایشات می توانید تغییرات مختلفی را در همان نقطه تبلیغ انجام دهید و ببینید کدام یک بهتر عمل می کند.

به عنوان مثال ممکن است رنگ های مختلف لینک، داخلی یا خارجی را آزمایش کنید. این ویژگی بسیار آسان است و می توانید در چند روز بگویید که کدام یک از تبلیغات شما بهتر انجام می شود.

شماره 10: به نظر نمی رسد وب سایت خود را برای (AdSense (MFA ساخته باشید

قرار است AdSense با نمایش تبلیغات مربوطه که ممکن است کاربر را به خود جذب کند، تجربه کاربر را بهبود بخشد (و واقعاً در بیشتر موارد این کار را می کند).

این بدان معنا نیست که وب سایت شما باید روی تبلیغات متمرکز شود و هنوز باید تمرکز شما روی تجربه کاربر و محتوای با کیفیت بالا باشد.

AdSense راهی برای کسب درآمد از محتوای شما است و نه دلیل وجود وب سایت شما.