افزودن موزیک به استوری اینستاگرام نه تنها جذابیت جدیدی را در بین کاربران اینستاگرام ایجاد می کند، بلکه باعث سر زندگی در هر استوری می شود.

60 درصد از استوری های اینستاگرام با صدا پخش می شوند و موسیقی می تواند روشی جالب برای غافلگیری و لذت بخش کردن آن برای کاربران باشد.

این ویژگی باعث می شود اینستاگرام از دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی متمایز شود، زیرا باعث بهبود کارایی و افزایش سرگرمی می شود.

مهم است که همه کاربران با این ویژگی ارتباط برقرار کنند زیرا می تواند باعث شود تا شما دنبال کننده بیشتری بدست آورید.

چندین روش برای اضافه کردن موسیقی به استوری اینستاگرام وجود دارد. یکی استفاده از برچسب موسیقی اینستاگرام است، دیگر اینکه قبل از آپلود کردن در Story خود، موسیقی را به ویدیوی خود اضافه کنید.

اینستاگرام با در نظر گرفتن مزایای بسیاری برای کاربران خود، ویژگی دیگری را اضافه کرده است که به افراد امکان اضافه کردن موسیقی به استوری های اینستاگرام خود را می دهد.

نحوه استفاده از استیکر موسیقی در استوری اینستاگرام

افزودن موزیک به استوری

اگر هنوز ویژگی موسیقی اینستاگرام برای شما فعال نشده است، یا اگر در کشوری هستید که از آن پشتیبانی نمی کند، نگران نباشید! من به شما نشان خواهم داد که در بخش بعدی موسیقی را بدون استیکر در استوری اینستاگرام اضافه کنید.

برای شروع مطمئن شوید که اینستاگرام خود را به جدید ترین نسخه به روز کرده اید. اگر این به ترتیب بود، مراحل زیر را طی کنید.

 • بر روی برنامه موجود در دستگاه تلفن همراه خود کلیک کنید تا باز شود. ویدئویی را که می خواهید موزیک خود را روی آن قرار دهید تهیه کنید، یا با فیلمبرداری و یا با استفاده از آن هایی که در دستگاه خود دارید.
 • در گوشه سمت راست بالا یک دکمه شکلک وجود دارد، روی آن کلیک کنید و یک آیکن موسیقی انتخاب کنید، اکنون از شما خواسته می شود تا موسیقی خود را انتخاب کنید. اگر موسیقی مورد نظر برای اضافه کردن مد نظر دارید می توانید با جستجوی مستقیم آن را پیدا کنید.
 • پس از انتخاب آهنگ، می توانید میزان زمانی که تمایل دارید تا آهنگ پخش شود و همچنین موقعیتی که موسیقی در استوری شروع می کند را تنظیم کنید.
 • پس از رضایت از این تنظیمات، اکنون می توانید مطلب را ارسال کنید. این ویژگی عنوان آهنگ و نام این هنرمند را در اختیار دوستان شما قرار می دهد تا آن ها قادر باشند که بدانند آنچه که گوش می دهند از آن کیست.

نحوه افزودن موزیک به استوری اینستاگرام در کشورهای فیلتر شده

اگر در شرایطی هستید که این ویژگی های اینستاگرام در کشور شما فیلتر است، نگران نباشید! تعدادی ویژگی دیگر وجود دارد که می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

نحوه افزودن موزیک به استوری در iOS

 • در چنین شرایطی شما نیاز به یک نرم افزار ویرایشگر موسیقی دارید. نوار زمان را در محلی که می خواهید آهنگ شروع شود قرار دهید و سپس مکث کنید تا بخش دلخوه شما تنظیم شود.
 • برنامه اینستاگرام را باز کنید، در گوشه بالا سمت چپ یک نماد دوربین را مشاهده خواهید کرد. برای باز کردن روی آن ضربه بزنید.
 • با کشیدن قسمت پایین صفحه، می توانید فایل های تلفن خود را باز کنید. پس از باز شدن موزیک مورد نظر، انگشت خود را به چپ بکشید و بر روی گزینه “play” کلیک کنید تا پخش شود.
 • پس از اتمام این کار به سرعت ضبط ویدیوی اینستاگرام را شروع کنید.
 • پس از پایان کار ویدیو را با موسیقی در استوری اینستاگرام خود قرار دهید.

مطالعه بیشتر…

برای آشنایی بیشتر با “ نحوه تگ کردن در اینستاگرام ” به لینک مشخص شده مراجعه نمایید.

نحوه اضافه کردن موزیک به استوری Android

شما می توانید با استفاده از فروشگاه Google play برنامه هایی که به کاربران گزینه های مختلفی را برای ویرایش فیلم های خود از جمله ویرایش، ادغام، اضافه کردن فیلترها و… ارائه می دهد. همچنین امکان افزودن موسیقی متن فیلم را در فیلم ها فراهم می کند. به روزرسانی اخیر از ایجاد چندین آهنگ صوتی نیز پشتیبانی می کند. در اینجا راهنمای اضافه کردن موسیقی به استوری اینستاگرام با استفاده از این برنامه ها در دستگاه اندروید ارائه شده است.

 • ویرایشگر خود را باز کنید، پس از راه اندازی بر روی “ویدئو” کلیک کنید و ویدئویی را که می خواهید در استوری خود قرار دهید انتخاب کرده و دکمه ” check ” را انتخاب کنید.
 • سپس در قسمت ” music ” و سپس به قسمت ” my music ” بروید. موسیقی متن فیلم را که می خواهید به ویدیوی خود اضافه کنید انتخاب کنید. پس از انجام این کار بر روی دکمه check کلیک کنید.
 • در گوشه سمت راست بالا، دکمه ” save ” را مشاهده خواهید کرد. بر روی آن کلیک کنید و سپس کیفیت فیلم را انتخاب کنید و چند ثانیه صبر کنید.
 • سرانجام گزینه ای برای ذخیره و ارسال ویدیوی شما ارائه شده است. اینستاگرام خود را انتخاب کرده و فیلم خود را ارسال کنید.

به طور خلاصه اطلاعات فوق به طور مؤثر برای به اشتراک گذاشته شده است تا شما از تجربه خود در اینستاگرام نهایت استفاده را ببرید.