در این مقاله قصدداریم افزونه های مورد استفاده در سئو برای google chrome را برای شما عزیزان شرح دهیم. لطفا با ما همراه باشید.😉

ابزارهای سئو در google chrome

Pocket

این پلاگین ویژگی بوک مارک کردن صفحات در حالت آفلاین را دارد و این ویژگی جذاب و کارآمد باعث شده است تا بسیاری از کاربران از این اکستنشن استفاده کنند و از کاربری آسان و راحت آن لذت ببرند. نسخه های متفاوت اندروید و آی او اس از این ابزار، برای کاربران نیز وجود دارد و حتی این ابزار ها نسبت به ابزار های ویندوز محبوبیت بیشتری در بین کاربران پیدا کرده است.

Buzzsumo ابزاری محبوب برای بازاریابی محتوا است که به شما امکان می دهد محبوب ترین مطالب آنلاین اشتراک گذاری شده را برای هر موضوع داده شده جستجو کنید.
برنامه افزودنی Chrome Buzzsumo به شما امکانات بسیاری می دهد و همچنین نحوه عملکرد یک قطعه محتوای خاص، بدون احتیاج به ترک مرورگر وب خود را ارائه می دهد. این ابزار این امکان را به شما می دهد تا معیارها و بک لینکهایی که به صورت آنلاین ایجاد شده است را مشاهده کنید.
برای مشاهده این آمار، کافی است روی نماد برنامه افزودنی کلیک کنید تا معیارهایی از قبیل تعداد سهام اجتماعی و بک لینک های ارسال شده را ببینید.
همچنین می توانید از افزونه Buzzsumo استفاده کنید تا ببینید که محتوای رقبای شما چگونه کار می کند و آیا آن ها محتوایی را ایجاد می کنند که اشتراک بیشتری داشته باشد؟.

MozBar

ابزارهای سئو در google chrome

MozBar یک برنامه افزودنی در مرورگر وب Chrome می باشد که توسط Moz تولید شده است. این افزونه به شما اجازه می دهد بدون ترک مرورگر وب خود، بینش فوری سئو درباره وب سایت های مختلف یا صفحات نتیجه موتور جستجو (SERP) را بدست آورید.
در کنار معیارهای مختلف بک لینک، همچنین می توانید اختیار دامنه وب سایت و مجوز صفحه را از این پسوند مشاهده کنید. ارائه داده ها و آمارهای ارزشمند نیز از ویژگی های این اکستنشن می باشد. برنامه افزودنی MozBar Chrome برای همه متخصصان سئو ضروری است.

Link-Analytics-by-Google

Page Analytics by Google

برنامه افزودنی تجزیه و تحلیل صفحه Google، ابزاری عالی برای درک نحوه تعامل مشتریان شما با وب سایت شما است.
این ابزار به شما داده های مفیدی را می دهد مانند مکان هایی که کاربران شما بیشتر کلیک می کنند و تعداد بازدید کنندگان فعال وب سایت شما در زمان واقعی است.
همچنین معیارهای معمول Google Analytics شما مانند نمایش صفحه، نمای صفحه منحصر به فرد، میانگین زمان صفحه و بانس ریت را نشان می دهد. در صورتی که به Google Analytics برای نشان دادن آمار ترافیک، باید در سایت شما کد قرار بدهد.

ابزارهای سئو در google chrome


SEOquake

SEOquake یک برنامه افزودنی Chrome و تولید شده توسط SEMrush است که معیارهای مهمی از جمله Alexa Rank ،Google Index ،Bing Index و موارد دیگر را نشان می دهد.
نتایج نشان می دهد اطلاعات متنوع در مورد صفحات در SERPs شامل اطلاعات در بک لینک، اطلاعات مربوط به آنها، اطلاعات مربوط به ترافیک، تعداد صفحات فهرست بندی شده، سن دامنه و رتبه الکسا را در اختیار شما قرار می دهد.

Mangools SEO Extension

Mangools SEO Extension یک ابزار قدرتمند برای انجام تجزیه و تحلیل سریع سئو است که شامل معیارهای اصول و روند، تجزیه و تحلیل بک لینک، داده های کلیدی روی صفحه و ردیابی رتبه می باشد.
شما اساساً می توانید داده های ضروری را از بسته نرم افزار محبوب SEO خود (که شامل KWFinder ،SERPChecker ،LinkMiner و موارد دیگر) است به درستی در مرورگر خود با امکان استفاده از ابزارها در هر زمان برای تجزیه و تحلیل عمیق دریافت کنید. برنامه افزودنی دارای ادغام های منوی زمینه هوشمند و ویژگی های پیشرفته ای است که به طور مستقیم در Google SERP مانند نتایج محلی و میانبرها برای تجزیه و تحلیل لینک های بک لینک و پروفایل URL در دسترس هستند.

Serpstat-Chrome-Plugin

Serpstat Plugin

Serpstat یک بستر برای جستجوگرها، همه در یک برای جستجو در کلمات کلیدی، ردیابی رتبه، تجزیه و تحلیل بک لینک، ممیزی سایت و تحلیل جامع رقبا است.

Serpstat همچنین یک پسوند رایگان ارائه می دهد که باعث می شود تجزیه و تحلیل وب سایت با یک کلیک در دسترس باشد. برنامه افزودنی دارای سه بخش است: پارامترهای جستجوگرها در صفحه، تحلیل صفحه و تجزیه و تحلیل دامنه. در آنجا داده هایی را برای دید دامنه، ترافیک، 10 کلمه کلیدی برتر سایت شما در رتبه بندی، برچسب های متا و حتی مطالب خیلی بیشتر پیدا خواهید کرد.

برخی گزارش دهنده ها نیازی به ثبت نام ندارند. تمام آنچه شما نیاز دارید نصب افزونه در مرورگر خود و شروع به تجزیه و تحلیل سایت است. با استفاده از نشانه API، کاربران رایگان می توانند 100 درخواست در روز و 1 درخواست هر 5 ثانیه انجام دهند.

Ninja Outreach LiteNinja-Outreach-Lite

Ninja Outreach ابزاری برای دسترسی و جستجوی وبلاگ نویسان قدرتمند است و پسوند Chrome یک نسخه “ابزاری” از ابزاری است که می توانید برای استخراج داده های وب سایت بسیار مفید استفاده کنید.
اطلاعات موجود از طریق ابزار شامل نام کامل، موقعیت مکانی، تعداد دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی، آدرس ایمیل، رتبه الکسا، بک لینک ها، اختیارات صفحه، اختیار دامنه و موارد دیگر است. همچنین قابلیت جستجوی قدرتمند و دسترسی به مرورگر را به مرورگر وب شما اضافه می کند.
این ابزار همچنین پیوندها به صفحات اصلی را در یک وب سایت مانند مخاطب، اطلاعات، منابع، بررسی ها، اینفوگرافیک ها و غیره را نمایش می دهد و الگوهای دسترسی به ایمیل را ارائه می دهد که می توانید از خود برنامه افزودنی در این راستا استفاده کنید.

WooRank-Chrome-Extension

WooRank Chrome Extension

SEO و تجزیه و تحلیل وب سایت توسط یک برنامه افزودنی دیگر Chrome توسط WooRank می باشد که گزارش عمیق سئو را برای هر وب سایت خاصی ارائه می دهد.
هنگامی که بر روی نماد فرمت WooRank کلیک می کنید، ابزار منوی سمت راست با تجزیه و تحلیل سئو از وب سایت را پوشش می دهد که شامل آمارهایی مانند تخمین ترافیک، رتبه ترافیک، ترافیک Adwords و غیره می شود.
همچنین داده های صفحه از قبیل عنوان، توضیحات متا، کلمات کلیدی متا، عنوان ها، نسبت متن و HTML، پیوندهای داخلی و خارجی، متن لنگر و غیره را ارائه می دهد.

 

امیدواریم از خواندن مقاله افزونه های مورد استفاده در سئو برای google chrome موارد مورد نیازتان را بدست آورده باشید.😊💕