اینستاگرام در حال تغییراتی برای تبلیغات محتوای برندینگ است که شامل اجازه دادن به تبلیغ کنندگان برای ایجاد پست های پشتیبانی شده از جانب کاربران است.

اینستاگرام این امکان را به تبلیغ کنندگان می دهد که از طریق به روز رسانی تبلیغات محتوای برندینگ، به واسطه اکانت های کاربران پست های حمایت شده منتشر کنند.

تبلیغات محتوای برندینگ سال گذشته به عنوان روشی برای اینفلوئنسر ها برای شناسایی زمانی که پست هایشان توسط یک شرکت یا برند تجاری حمایت مالی می شود، معرفی شد.

این تبلیغات دقیقاً مانند پست های ارگانیک منتشر شده از حساب خود کاربر است، فقط در آن ها یک تگ نوشته شده است: “مشارکت پرداخت شده با [نام تجاری]”.

اینستاگرام به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا با حساب کاربری خود نمونه ای از تبلیغات برندینگ را منتشر کنند.
ایجاد تبلیغات به هماهنگی زیادی بین اینفلوئنسر و برند نیاز داشت. ابتدا باید محتوا به عنوان یک پست ارگانیک منتشر می شد و سپس برند از طریق اینستاگرام برای تبلیغ پست به عنوان یک آگهی تبلیغ می شد.

اکنون اینستاگرام قصد دارد روند کار را از هر دو طرف ساده کند.

اینستاگرام روند جدیدی را آغاز می کند که در آن تبلیغ کنندگان می توانند تبلیغات محتوای برندینگ را بدون نیاز به اینفلوئنسر برای ایجاد یک پست ارگانیک منتشر کنند.

اینستاگرام در اطلاعیه ای اعلام کرد: “اکنون برند ها وقتی می توانند تبلیغات محتوای برندینگ را با محدودیت کمتر و انعطاف بیشتر اجرا کنند.”

روند جدید به برند ها این امکان را می دهد تا تبلیغاتی را با اکانت شخصی سازنده طراحی کنند و حتی آن را منتشر کنند. البته با تأیید سازنده.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی روند جدید و به دنبال آن اطلاعات مربوط به به روزرسانی های اضافی تبلیغات محتوای برندینگ ارائه شده است.

فرایند ایجاد آگهی محتوای برندینگ

روند جدید اینستاگرام برای انتشار تبلیغات محتوای برند شامل سه مرحله است.

مرحله 1: تبلیغ کننده درخواستی را برای دسترسی به ایجاد آگهی به کاربر می فرستد.

تبلیغ کنندگان می توانند با مراجعه به Settings > Business > Branded Content > Request Ad، درخواستی برای دسترسی به تبلیغ را ارسال کنند.

تنظیمات درخواست تبلیغ

اینستاگرام به تبلیغ دهندگان اجازه می دهد تا با اکانت کاربری خود پست ایجاد کنند. از آنجا تبلیغ کننده می تواند نام شخص را تایپ کرده و درخواستی را ارسال کند.

مرحله 2: سازنده درخواست دسترسی به ایجاد تبلیغ را می پذیرد.

از طرف سازنده، درخواست تبلیغ در تب activity نشان داده می شود که سایر اعلان ها در آن یافت می شود.

نمایش اعلان ها

اینستاگرام به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا با حساب کاربری خود پست ایجاد کنند. پس از ضربه زدن روی اعلان، سازنده به صفحه ای منتقل می شود که در آن می تواند همه شرکای تبلیغاتی تأیید شده خود و درخواست های در انتظار را مشاهده کند.

مشاهده درخواست های در انتظار

اینستاگرام به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا با اکانت کاربری خود پست ایجاد کنند. با ضربه زدن روی «Approve» مشارکت بین سازنده و برند ایجاد می شود.

اعلان در بالا نشان می دهد که سازنده چه دسترسی را تصویب می کند:

“این شرکا می توانند تبلیغات ایجاد کنند و آن ها را برای بررسی شما ارسال کنند و فقط تبلیغاتی را که تأیید می کنید منتشر می شود. “

هنگامی که درخواست تأیید شد، تبلیغ کننده می تواند بلافاصله ارسال تبلیغات را برای بررسی آغاز کند.

مرحله 3: سازنده اعلان آگهی ایجاد شده را برای تأیید دریافت می کند.

تبلیغ کنندگان آگهی ساخته شده را بررسی می کنند و سپس آن را برای تأیید سازنده ارسال می کنند.

تایید یا رد آگهی بررسی شده

با ضربه زدن روی «Approve»، آگهی از حساب سازنده منتشر می شود. همانطور که اینستاگرام در صفحه approval یادداشت می کند، تبلیغ از حساب سازنده ارسال شده است اما در صفحه پروفایل اصلی او نمایش داده نمی شود.

اگر سازنده از تبلیغات رضایت نداشته باشد، همیشه گزینه “Decline” را دارد. آن ها همچنین می توانند تبلیغ را پس از تأیید موقتاً متوقف کنند.

سایر به روزرسانی ها برای تبلیغات محتوای برندینگ

اینستاگرام علاوه بر راه اندازی فرآیند کاملا جدیدی برای انتشار تبلیغات محتوای برندینگ، این به روزرسانی ها را نیز ارائه می دهد:

  • تبلیغات محتوای برندینگ در حال پخش در Reels است و آزمایش آن در هفته های آینده در Live آغاز می شود.
  • تبلیغات محتوای برندینگ در استوری اکنون می تواند شامل عناصر قابل لمس باشد، مانند منشن، لوکیشن و هشتگ ها.
  • مشاغل اکنون می توانند پست های محتوای تبلیغی برندینگ را با تگ های محصول تبلیغ کنند.
  • مشاغل و سازندگان می توانند محدودیت های سنی را برای پست های فید محتوای برندینگ خود در اینستاگرام تعیین کنند.

منبع: www.searchenginejournal.com