قبل از توضیحات لازم برای بازیابی اکانت اینستاگرام خود، اجازه دهید موارد کلی را بررسی کنیم، سپس ما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید حساب اینستاگرام خود را به راحتی بازیابی کنید.

اینستاگرام یک بستر رسانه اجتماعی است که با دنبال کردن افراد مورد علاقه خود در اینستاگرام یا از طریق پیام می توانید با آن ها در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید.

این بستر برای به اشتراک گذاشتن فیلم ها و تصاویر ایجاد شده است که شبیه به فیس بوک و توییتر است؛

شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و نمایه خود را برای استفاده از اینستاگرام تنظیم کنید.

هر آنچه را که می خواهید می توانید در حساب اینستاگرام خود ارسال کنید تا در پروفایل شما نمایش داده شود.

آنچه می خواهید برای ارسال بگذارید، توسط طرفداران شما قابل مشاهده است.

در صورت داشتن یک حساب محافظت شده، پست های شما فقط برای دنبال کنندگان شما نمایش داده می شود، در غیر این صورت همه می توانند پست های شما را مشاهده کنند و شما نیز پست های سایر کاربران اینستاگرام را که دنبال می کنید مشاهده خواهید کرد.

به نوعی این یک نسخه ساده شده از فیس بوک است زیرا استفاده از اینستاگرام بسیار آسان است.

اینستاگرام یک پلتفرم اشتراک گذاری بصری است. راه های ارتباطی با دیگر کاربران اینستاگرام وجود دارد و شما می توانید فقط با دنبال کردن آن ها در اینستاگرام از طریق پیام های خصوصی ارتباط برقرار کنید.

همچنین می توانید با شخصیت های مورد علاقه خود، رقبای تجاری، کارشناسان و … ارتباط برقرار کنید و می توانید مطالب را از اینستاگرام به راحتی ذخیره کنید.

قابلیت های اینستاگرام

بازیابی اکانت اینستاگرام

اینستاگرام از ویژگی های جالب بسیاری برخوردار است که منبع جذب بسیاری از افراد می باشد، برخی از ویژگی های اینستاگرام در زیر مورد بحث قرار گرفته است:

 • تماس ویدیویی جالب ترین ویژگی است.
 • یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز ویژگی ” story ” است.
 • چت و ویژگی های چت ویدیویی بیشتر افراد را به خود جلب می کند.
 • پست ها، کپشن پست ها، اضافه کردن موقعیت مکانی، کامنت ها و لایک کردن پست ها از جمله ویژگی هایی است که اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار می دهد.
 • مهمترین چیز اینست که اینستاگرام کاربر پسند است زیرا استفاده از آن را برای کاربران خود آسان کرده است و این دلیل می شود که چرا مردم ترجیح می دهند به جای سایر رسانه های اجتماعی یک اکانت اینستاگرام بسازند.

چگونه یک اکانت اینستاگرام را که به طور تصادفی حذف شده است را بازیابی کنیم؟

بازیابی اکانت اینستاگرام

اگر شما فردی هستید که حساب کاربری شما به طور تصادفی حذف شده است، اما اکنون می خواهید حساب اینستاگرام خود را بازیابی کنید، برای این کار لازم است یک سری اقدامات انجام دهید، برای بازیابی اکانت اینستاگرام خود می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به صفحه ورود در اینستاگرام بروید.
 2. نام کاربری را که برای اینستاگرام خود استفاده کرده اید بنویسید و دکمه ” Get help signing in ” را کلیک کنید.
 3. با کلیک روی ” Get help signing in ” شما به سمت صفحه جدید هدایت می شوید. در آنجا عنوانی با عنوان ” Trouble logging in ” پیدا خواهید کرد.
 4. اما بیشتر اوقات در موارد حذف اکانت، آن صفحه به شما کمک نمی کند. برای دریافت کمک های مناسب این گزینه را انتخاب کنید، روی ” need more help ” کلیک کنید. این انتخاب شما را به سمت صفحه جدید هدایت می کند.
 5. در اینجا باید آدرس ایمیلی را که هنگام ثبت نام در Instagram استفاده کرده اید، قرار دهید. آن ها از شما سؤال می کنند که یک ایمیل مخاطب ارسال کنید و در صورت داشتن یک ایمیل مشخص برای اکانت خود می توانید آن را ارسال کنید. داشتن ایمیل مخاطب می تواند برای شما سودمند تر باشد زیرا این امر باعث می شود بتوانید به حساب خود دسترسی داشته باشید. اما اگر ایمیل مخاطب را مشخص نکرده اید، با آدرس ایمیل عمومی حساب کاربری خود ادامه دهید.
 6. در مرحله بعد باید نوع حسابی را که داشتید بگویید، لازم است تا مشخص کنید که آیا اکانت شما تجاری بوده یا شخصی بوده است.
 7. مورد بعدی که باید انجام دهید این است که روی ” my account was hacked ” کلیک کنید. جعبه ای با عنوان ” Any additional details ” دریافت خواهید کرد. این کار ضروری نیست. بنابراین می توانید بدون هیچ مشکلی از این مرحله بگذرید.
 8. پس از انجام تمام مراحل فوق می توانید روی ” Request Support ” کلیک کنید.
 9. پس از اتمام این روش، در مدت زمان بسیار کوتاهی پیامی به ایمیلی که در کادر آدرس ایمیل درخواست شده مشخص کرده اید ارسال خواهد شد.
 10. در ایمیلی که از اینستاگرام دریافت کرده اید از شما خواسته می شود مواردی را برای تأیید تعلق حساب اینستاگرام پر کنید.
 11. ایمیل را بخوانید و مطابق دستورالعمل ذکر شده در مقاله فرم تأییدیه در ایمیل را پر کنید.

این روش می تواند به شما کمک کند تا به راحتی اکانت اینستاگرام خود را برگردانید.

به خاطر داشته باشید که بین اکانت حذف شده و اکانت غیرفعال شده تفاوت وجود دارد.

یک حساب غیرفعال به راحتی قابل بازیابی است و هنگامی که سعی در ورود به حساب غیرفعال خود خواهید داشت پیامی دریافت خواهید کرد که باید دستورالعمل های مربوط به انجمن را دنبال کنید و به راحتی وارد حساب کاربری خود خواهید شد.

بازیابی اکانت اینستاگرام (روش -2 | 2019):

بازیابی اکانت اینستاگرام

ما یک روش دیگر برای بازیابی اکانت اینستاگرام در این مقاله برای شما به اشتراک گذاشته ایم که می توانید به آسانی از آن استفاده کنید، تنها کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

سپس قسمت های لازم در این فرم را پر کنید و آن را به اینستاگرام ارسال کنید، پس از آن اینستاگرام در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ می دهد و از شما می خواهد که از خود (سلفی) عکس بگیرید و هویت خود را تأیید کنید.

پس از اتمام این کار دوباره به اکانت خود دسترسی پیدا خواهید کرد.😊