در این مقاله قصد داریم برخی از برنامه های ایمیل را برای آیفون (ios) و آیپد (iPadOS) به شما معرفی کنیم. ایمیل یک روش ضروری ارتباطی در زندگی روزمره ما برای استفاده شخصی و کاری است. صندوق ورودی شما ممکن است شلوغ و در هم برهم و آشفته شود و این موضوع ممکن است شما را گیج و ناراحت کند.

خوشبختانه برنامه های ایمیل زیادی وجود دارد که می تواند به شما در مدیریت بهتر صندوق ورودی کمک کند. برخی از نرم افزار های ایمیل را بر اساس مکالمات یا مخاطبین محبوب فیلتر می کنند، در حالی که برخی دیگر برنامه ها را بر اساس نوع پیوست محتوا فیلتر می کنند. در ادامه با ما همراه باشید.

7 برنامه ایمیل برای آیفون و آیپد

1. Gmail

جیمیل احتمالاً پرکاربرد ترین سرویس ایمیل در جهان است و به دلایلی این سرویس به مجموعه خدمات گوگل مرتبط است. دسترسی به حساب Gmail خود را با استفاده از Safari فراموش کنید و در عوض، از برنامه اختصاصی Google برای iPhone و iPad استفاده کنید.
این راه حل بسیار بهتری نسبت به برنامه Mail خود اپل است و حتی به شما امکان می دهد به حساب های دیگر مانند iCloud ،Outlook ،Yahoo و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید.

برنامه Gmail

با برنامه Gmail، می توانید اسناد پیوست شده را مستقیماً در Google Docs ویرایش کنید، فایل ها را با استفاده از Google Drive به اشتراک بگذارید و دعوتنامه های تقویم را مدیریت کنید. Google Meet نیز در برنامه ادغام شده است، بنابراین می توانید بدون نیاز به برنامه دوم، ویدئو کنفرانس داشته باشید. سایر ویژگی ها شامل ایمیل های موضوعی، پشتیبانی از میانبر های Siri و موارد دیگر است.

2. Edison Mail

ادیسون میل با استفاده از ویژگی مسدود کننده هرزنامه ها مانند نحوه مسدود کردن تماس ها و پیام ها به دنبال کاهش “نویز” ایمیل است. این به سادگی ایمیل های فرستندگان ناخواسته را مسدود می کند.

برنامه Edison Mail

سایر ویژگی هایی که بسیار مفید خواهید بود شامل اعلان های انتخابی برای برخی فرستندگان، پشتیبانی از Touch ID و Face ID، هشدارهای ردیابی بسته ها و یک جزء تأیید کننده فرستنده است که به شما ایمیل های مشکوک را هشدار می دهد. برعکس Gmail و Outlook، هیچ تبلیغی نیز مشاهده نخواهید کرد. در صورت تمایل به راه حل چند دستگاه، در Mac App Store موجود است.

3. Outlook

در حالی که برنامه جیمیل گوگل از Outlook ،Hotmail و Live پشتیبانی می کند، برنامه Outlook مستقل مایکروسافت یک سرویس گیرنده ایمیل استثنایی است و مانند Gmail، می توانید حساب های ایمیل دیگری که با مایکروسافت مرتبط نیستند مانند Yahoo و iCloud اضافه کنید.
در Outlook نیز می توانید به تقویم مایکروسافت دسترسی پیدا کنید که اگر بیشتر با ویندوز 10 کار می کنید راحت است.

برنامه Outlook

این برنامه بر روی صندوق ورودی متمرکز است که همه ایمیل هایی را که مهم تلقی می شوند را اولویت می دهد، مانند ایمیل هایی که از مخاطبینی که بیشتر با آن ها ارتباط برقرار می کنید. حساب های ذخیره سازی ابری را می توان برای اشتراک گذاری و ذخیره فایل ها اضافه کرد.

4. Airmail

یکی از برنامه های ایمیل برای آیفون و آیپد Airmail است. Airmail یک برنامه ایمیل جامع است که دارای ویژگی های بیشتری نسبت به آنچه می توانید در آن انجام دهید وجود دارد. همه حساب های ایمیل شما را در زیر یک بنر گرد هم می آورد و مدیریت آن ها را در نمای یکپارچه آسان می کند. اما این کاری است که شما می توانید در آنجا انجام دهید واقعاً توجه ما را به خود جلب می کند.

برنامه ایمیل Airmail برای آیفون

به عنوان مثال، می توانید ایمیل ها را به صورت رویداد یا وظیفه به تقویم خود ارسال کنید، برخی ایمیل ها را به تعویق بیندازید، ایمیل های خود را با Touch ID قفل کنید، ارسال ایمیل را لغو کنید، فرستنده ها را مسدود کنید و موارد دیگر.

5. Spike

Spike از این نظر متفاوت است که ایمیل های شما را به صورت پیام های متنی ارائه می دهد، امضا، سرصفحه ها و موضوعات را حذف می کند و بیشتر با WhatsApp مطابقت دارد. اگر ایمیل های متفاوتی از مخاطبین یکسان دریافت کنید ممکن است بهترین تجربه نباشد ، اما اگر معمولاً مخاطبین قبلی را در له شدن پیام های جدید از دست می دهید ، طرح خوبی است.

برنامه Spike

خارج از طراحی شبیه به texting0، اسپایک شامل ویژگی چت گروهی با استفاده از ایمیل شما است که همه پیام ها و فایل ها را در یک گروه قرار می دهد. صندوق ورودی پیام های مهم را در بالا قرار می دهد و پیام های با اولویت پایین را به طرف دیگر نشان می دهد. شما همچنین یک مولفه “همکاری مستقیم” و ابزاری برای مدیریت وظایف خواهید یافت.

6. Newton Mail

Newton یکی دیگر از نرم افزار های ایمیل است که به نظر می رسد همه چیز را در یک مکان جمع می کند. این برنامه با چندین سرویس ایمیل دیگر از جمله Gmail ، Yahoo ، Hotmail ، Outlook ، iCloud Exchange و همه حساب های IMAP کار می کند.

برنامه Newton Mail

Newton دارای بسیاری از ویژگی هایی است که ما در یک برنامه ایمیل انتظار داریم، از جمله تعویق، دریافت رسیدها، ارسال بعدا و برنامه های متصل. همچنین با Apple Watch سازگار است و با نسخه برنامه Mac همگام سازی می شود.

7. Boxer

جذابیت اصلی این اپلیکیشن ایمیل برای آیفون توانایی آن در مدیریت و مرتب سازی ایمیل ها به صورت انبوه با استفاده از حرکات سفارشی است. اگر می خواهید ایمیل ها را در هر حساب به صورت جداگانه یا در صندوق ورودی ترکیبی مدیریت کنید، Boxer یک راه حل ایده آل است. این برنامه با چندین برنامه ابری نیز کار می کند، از جمله Dropbox ،Box ،Google Drive و سایر برنامه ها.

برنامه ایمیل Boxer برای آیفون

به طور کلی، Boxer بیشتر با مشاغل و شرکت هماهنگ است. به عنوان مثال، با یک ضربه ساده، می توانید بدون نیاز به جستجوی شماره جلسه یا کد دسترسی، به یک تماس کنفرانسی بپیوندید.
Boxer بخشی از VMware Workspace ONE است.

8. Spark

Spark از صندوق ورودی Smart Unified استفاده می کند، به این معنی که تمام ایمیل های حساب های متصل شده را با هم جمع می کند و همه چیز را در دسته های مختلف سازماندهی می کند. به عنوان مثال، همه ایمیل های جدید در قسمت New ظاهر می شوند در حالی که خبرنامه ها در دسته Newsletters قرار می گیرند.

برنامه Spark

سایر ویژگی های جذاب موجود در Spark شامل پاسخ سریع، ایمیل های برنامه ریزی شده، اعلان های هوشمند، پشتیبانی از خدمات ابری، جزء جستجوی هوشمند و موارد دیگر است. این برای تیم ها نیز عالی است، زیرا یک ویرایشگر زمان واقعی برای ترکیب ایمیل ها، نظرات تیم خصوصی و الگو های ایمیل ارائه می دهد.

9. Yahoo

یاهو از زمانی که اینترنت وارد خانه های ما شده است وجود دارد. اگر شما فردی هستید که ایمیل های زیادی با پیوست های بزرگ دریافت می کنید، برنامه Yahoo Mail گزینه ای است که باید مورد توجه قرار گیرد. برنامه به Dropbox و Google Drive متصل می شود تا مدیریت پیوست های شما راحت و ساده باشد.

Yahoo

Yahoo Mail به شما امکان می دهد همه کوپن های خود را از همه فروشگاه های مورد علاقه خود جمع آوری و دسته بندی کنید تا روند خرید آسان تر و بدون دغدغه باشد. علاوه بر این، شما انواع مختلفی از ویژگی های کشیدن مرتب را دارید که می توانید از آن ها برای سفارشی کردن صندوق پستی یاهو خود استفاده کنید.

سخن آخر

همه این برنامه های ایمیل آیفون (iOS) به گونه ای طراحی شده اند که ایمیل های بی شماری را که هر روز به صندوق ورودی شما ارسال می شوند مرتب کنند. هدف آنها این است که مدیریت ایمیل شما را آسان تر، منظم تر و کمتر تحت فشار قرار دهند.

امروزه کنترل در دستان شماست. می توانید هرزنامه یا ایمیل ناخواسته را برای همیشه از صندوق ورودی خود حذف کنید تا مانع از پیام هایی که واقعاً می خواهید مشاهده کنید، نشود.

امیدوارم مقاله بهترین برنامه های ایمیل برای آیفون (ios) و آیپد (iPadOS) برایتان مفید باشد. موفق و پیروز باشید.

منبع: digitaltrends