ببینید که چگونه Honeybook ،OwletCare ،Chipotle و سایر برند های باهوش در تبلیغات اینستاگرام با محتوای فوق العاده خلاقانه برنده کمپین هستند! فیس بوک، شرکت مادر اصلی اینستاگرام، می گوید که تعاملات کاربران در این پلتفرم به طور فزاینده ای با افرادی که هرگز ملاقات نکرده اند است. در این پست قصد داریم نحوه برنده شدن در کمپین تبلیغات اینستاگرام را بررسی کنیم و 10 شرکت برای نمونه معرفی کنیم.

خواه یک اینفلوئنسر خوب با فالور های کم باشد یا یک شرکت بین المللی عظیم که تبلیغات انجام می دهد، اگر می خواهید در مقابل مخاطبان اجتماعی قرار بگیرید، اینستاگرام همچنان مکان مناسبی خواهد بود. با این اوصاف، اینستاگرام جایی برای کسانی نیست که فاقد خلاقیت یا اصالت هستند. این یک پلت فرم بسیار رقابتی است که در آن هر شرکت با کیفیت محتوای خود زندگی می کند و می میرد.

در اینجا، نمونه هایی از 10 شرکت مختلف وجود دارد که با محتوای تبلیغاتی اینستاگرام خود به طرز شگفت انگیزی موفق بوده اند، مشاهده خواهید کرد. این موارد در زمینه برنده شدن در کمپین تبلیغات اینستاگرام موفق بوده اند:

Honeybook

Honeybook یک تجربه مشتری و بستر مدیریت کسب و کار است که لزوماً مهم ترین ماده برای اکثر افراد نیست – اما آن ها آن را کارآمد می کنند! چگونه آن ها این کار را انجام می دهند؟ با ایجاد تعادل خوب بین توصیه های مفید به شکل قابل هضم و محتوای سبک تر و انسانی تر در تبلیغات خود.

این استراتژی در دو سطح کار می کند. اول، با ارائه ارزش رایگان و دسترسی آسان، افراد را به پیشنهاد Honeybook علاقه مند می کند. دوم، شرکت آن تبلیغات را انسانی می کند. اگر فکر کنند کارمندان شما خوشحال هستند و مأموریت شما درست است، حتی افرادی که در بازار یک پلت فرم مدیریت کسب و کار هستند، علاقه بیشتری به کار با شما خواهند داشت.

برنده کمپین تبلیغات اینستاگرام - Honeybook

Chipotle

این احتمال وجود دارد که ایلان ماسک در اینستاگرام حساب Chipotle را بگرداند. برای کسانی که با به اشتراک گذاشتن الگوی رفتاری خاص او در توییتر آشنا نیستند، بد نیست بدانند که این است که به همین علت پست های Chipotle نیز قطعا چاشنی شوخ طبعی دارند و این در کمال دیوانگی، جالب است و جواب می دهد!

این نگرش ریلکس و صمیمی دقیقاً همان چیزی است که یک شرکت بزرگ که می خواهد در فروشگاه محلی بوریتو شما داشته باشد. پست ها از جذابیت بالایی برخوردار هستند زیرا خنده دار، قابل اشتراک گذاری هستند و اغلب شامل بازی ها یا قرعه کشی هستند. روشی که Chipotle استفاده می کند، یکی از بهترین روش ها برای برنده شدن در کمپین تبلیغات اینستاگرام است.

Madewell

می توان انتظار داشت شرکتی به نام Madewell به این نکته پایبند باشد و از موارد جذابی مانند بازی و قرعه کشی استفاده کند اما این دقیقاً همان چیزی نیست که ما در تبلیغات آن ها پیدا می کنیم. پست های موجود در اینستاگرام آن ها بیشترین بازی های تعاملی و جذاب را ندارند، اما در واقع آن ها نیازی به استفاده از این موارد ندارند. از آنجایی که خرید لباس روز به روز بیشتر و به صورت آنلاین انجام می شود، مشتریان همیشه در جستجوی تصاویر برند هستند.

Madewell تمرکز خود را بر روی به نمایش گذاشتن لباس های خود در محیط های راحت، گاه به گاه و بی دغدغه قرار داده است.

Vans

کفش های Vans همیشه کمی سرکش بودن را در پیج اینستاگرامش نشان داده است. این برند همیشه در مورد این صحبت می کند که باید بیرون بروید و کاری که دوست دارید را انجام دهید و همچنین در حین انجام این کار، کفش های Vans زیبا به نظر می رسد!

محتوای آن ها کاملاً همان روحیه ای را که از سال 1969 به بعد حمل می کنند، جذب می کند. محصولات در سراسر فید ها و تبلیغاتشان به نمایش در می آیند، اما آن ها فقط سعی در فروش کفش برای شما ندارند. آن ها به شما می گویند اگر سرگرم کننده، باحال و بی نظیر هستید، باید Vans بپوشید.

Away

اینستاگرام همیشه محلی برای الهام گرفتن برای سفر بوده است. بسیاری از اینفلوئنسر ها از سرگردانی ما استفاده می کنند و بسیاری از شرکت ها نیز این کار را انجام می دهند. برند چمدان Away این کار را به خوبی انجام می دهد.

آن ها به جای اینکه فقط روی چمدان هایشان تمرکز کنند، عکس های زیبا از سفر، عکس های محصول و تصاویر زیبا از حیوانات پشمالو را ترکیب می کنند. تقریباً احساس می شود آن ها در بازی تقلب می کنند. اما در واقع، اگر صنعت شما به اندازه سفر جذاب است، با آن نقش بازی کنید! توصیه می کنیم روش Away را در کسب و کار های مشابه امتحان کنید تا برنده کمپین تبلیغات اینستاگرام باشید.

برنده کمپین تبلیغات اینستاگرام - Away

Sprouts Farmers Market

اینستاگرام حتی بیشتر از سفر، محلی برای عکس های غذایی است و Sprouts Farmer’s Market به طور مداوم با موارد جالب و فوق العاده همراه می شود. آن ها همچنین دستور العمل ها و الهامات مفیدی را با هم ترکیب می کنند، همه از محصولاتی که اتفاقاً در فروشگاه آن ها فروخته می شود.

چه کسی مایل به خرید مواد غذایی از Sprouts Farmer’s Market نیست در حالی که در ابتدا یک ایده عالی برای یک وعده غذایی خاص (و زیبا) را به شما داده اند؟

برنده کمپین تبلیغات اینستاگرام - Sprouts Farmers Market

Vital Proteins

Vital Proteins تنها شرکت در این لیست نیست که از افراد مشهور برای تبلیغات استفاده می کند (بله، جنیفر آنیستون!)، اما آن ها همچنین با استفاده از ویدئو کار خارق العاده ای انجام می دهند تا نشان دهند که استفاده از محصولات آن ها آسان است.

هر تبلیغ و پست ارگانیک در صفحه آن ها دارای یک CTA واضح برای خرید است که برداشتن قدم بعدی را آسان می کند.

Discover Corps

Discover Corps یکی دیگر از شرکت های مسافرتی است که کمپین تبلیغاتی را به درستی انجام می دهد. شرکت آن ها دارای انواع مختلفی از تعطیلات است، کسانی که تمرکز خود را بر روی حیات وحش، فرهنگ، مکان های مختلف در سراسر جهان، سفر های خانوادگی گذاشته اند و حتی سفر هایی مخصوص زنان دارند. آن ها تبلیغات خود را به زیبایی تنظیم می کنند تا فقط بر یک جنبه از سفر تمرکز کنند و سپس به طور مناسب هدف قرار دهند.

به علاوه، عکس های آن ها عکس های واقعی و ارگانیک از کسانی است که بر خلاف تصاویر موجود از سفرهایشان لذت برده اند (فقط نگاهی به بخش “هایلایت” آن ها بیندازید!).

برنده کمپین تبلیغات اینستاگرام - Discover Corps

OwletCare

اینستاگرام مکانی عالی برای برقراری ارتباط با سایر مادران تازه فارغ شده برای پشتیبانی و کسب اطلاعات در مورد بسیاری از محصولات موجود برای کودک است (که به عنوان یک مادر جدید، استفاده از آن ها بسیار دشوار است).

OwletCare کار بزرگی در زمینه تبلیغات اینستاگرام انجام می دهد، زیرا آن ها بسیار متکی به توصیفات و داستان های والدین واقعی هستند، از جمله عکس ها و فیلم های محصول خود در حال استفاده توسط مشتریان قبلی خود. آن ها موفق می شوند تبلیغاتی با احساس واقعی ایجاد کنند و بدون اینکه آماتور به نظر برسند به مادران جدید در مورد محصول خود اطمینان دهند.

این استراتژی ممکن است همیشه جواب ندهد اما قطعاً با ترکیب با سایر استراتژی ها می تواند جذاب باشد! خوب فکر کنید و مانند OwletCare برنده کمپین تبلیغات اینستاگرام باشید.

GoPro

GoPro یک نمونه موفق است! سازندگان این دوربین های ویدئویی برای ورزش های مخاطره آمیز بیشتر از سایر برند ها از بازی های جذاب و تعاملی در شبکه های اجتماعی استفاده کرده است و محتوای جذابی ساخته اند که دامنه اینستاگرام و یوتیوب را دارد و کل فعالیت های دیوانه کننده ای را در بر می گیرد.

فرمول آن ها تا حدودی ساده است: کافی است حماسی ترین و زیبا ترین عکس هایی را که می توانید با دوربین آن ها بگیرید را ارسال کنید. با این حال، استفاده از برند ها چیزی است که آن را متمایز می کند. ناگفته نماند که تمام مطالب با استفاده از دوربین های آن ها تهیه شده است، اما GoPro فقط برای دریافت یک مطالب حتی از ورزشکاران کوچک و تأثیرگذار در سفر حمایت مالی می کند.

در فضایی که شما برای ماندن در مقابل مخاطبان خود دائماً نیاز به یافتن تصاویر جذاب و جذاب تر دارید، این سرمایه گذاری در ایجاد محتوا کاملاً ارزشمند است.

Bonus: Lush Cosmetics

امتیاز عمده به مدیر هنری اینجا تعلق می گیرد. Lush، زنجیره لوازم آرایشی و بهداشتی که می توانیم در مورد آن یک مقاله تجاری کامل بنویسیم، دارای پست هایی است که از نظر بصری جذاب هستند، به طوری که احساس می کنید وقتی محصول را نگاه می کنید، بوی آن را حس می کنید. پروفایل کامل آن ها واقعاً یک شاهکار عکاسی از محصول است.

Lush همچنین به عنوان بخشی از برند خود مسائل مهم اجتماعی را به عهده می گیرد. این محصولات آن ها را فراتر از محصولات آرایشی سوق می دهد و برند بزرگتری ایجاد می کند که از ارزش های فراگیر پشتیبانی می کند. حتی اگر همه محتوای آن ها ارگانیک نباشد، ما فکر کردیم که صفحه آن ها هنوز هم بسیار به چشم می آید.

قطعاً روشی که Lush در پیش گرفته است جذاب است اما تا امتحان نکنید نمی توانید بفهمید تا چه حد مؤثر است. توصیه می کنیم این کار را انجام دهید و برنده کمپین تبلیغاتی اینستاگرام در کسب و کار خود شوید.

برنده کمپین تبلیغات اینستاگرام - Bonus: Lush Cosmetics

The Takeaway

همانطور که می بینید، مهم نیست که چه چیزی را می فروشید، اگر ذهن خلاق داشته باشید که به طور مداوم با محتوایی سرگرم کننده، آگاه کننده و / یا الهام بخش از افرادی باشد که آن را می بینند، تبلیغات شما عملکرد خوبی خواهد داشت و مشتریانی را افزایش می دهید که هویت آن ها به برند شما مرتبط است.

نکته کلیدی در اینجا این است که سعی نکنید با استفاده از فرمول خاصی از این برند های تجاری (یا سایر برند ها) که به موفقیت رسیده اند تقلید کنید. شما باید محتوایی را تبلیغ کنید که منحصر به فرد هستند و با برند شما مرتبط باشد و صدای خاص خود را داشته باشد. به عنوان یک شرکت با کسانی که با آن ها در تعامل هستید صادق باشید و از ریسک کردن نترسید.

منبع: searchenginejournal