آیا به دنبال راهی برای ثبت نام کاربران در سایت وردپرس خود هستید؟ فرم های ثبت نام کاربران به کاربران شما امکان می دهد برای ارسال نظر، افزودن پست، دسترسی به محتوای برتر و موارد دیگر حساب ایجاد کنند. در این مقاله، ما بهترین افزونه های ثبت نام کاربر وردپرس را که می توانید در سایت خود استفاده کنید، به اشتراک خواهیم گذاشت.

چرا از افزونه ثبت نام کاربر وردپرس استفاده می کنیم؟

با استفاده از یک افزونه ثبت نام کاربر وردپرس راهی برای ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت به بازدید کنندگان شما ارائه می شود. وردپرس قابلیت داخلی را برای کمک به شما در مدیریت ثبت نام کاربران دارد. اما کاملاً محدود است و به کاربران امکان دسترسی به قسمت مدیریت سایت شما را می دهد. با استفاده از یک افزونه ثبت نام کاربر، می توانید فرم های ثبت نام و ورود به سیستم را ایجاد کنید، به راحتی نقش های کاربر را شخصی سازی کنید و موارد دیگر.

این به شما امکان انعطاف و کنترل بیشتر بر روی کل مراحل ثبت نام کاربر را می دهد. به علاوه، امنیت آن بیشتر است و می تواند به شما کمک کند حساب های هرزنامه را متوقف کنید. انواع دلایلی وجود دارد که بازدید کنندگان باید در سایت شما ثبت کنند:

  • از کاربران بخواهید برای دسترسی به محتوای برتر ثبت نام کنند
  • ایجاد یک فروشگاه آنلاین فقط مشترکین (تجارت الکترونیک)
  • به کاربران اجازه دهید بدون دسترسی مدیر، پست های مهمان را ثبت کنند و ارسال کنند
  • یک انجمن آنلاین فقط مشترکین ایجاد کنید
  • به کاربران ثبت نام شده تخفیف و کوپن بدهید
  • کاربران را برای ثبت نظر و انجام سایر اقدامات در سایت خود ثبت نام کنید

بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های ثبت نام کاربر وردپرس بیندازیم که می توانید در وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

WPForms بهترین افزونه ثبت نام وردپرس

WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس است. فوق العاده آسان برای مبتدیان است و بیش از 4 میلیون سایت وردپرسی از آن استفاده می کنند. نسخه رایگان این افزونه دارای ویژگی های فرم تماس مانند زمینه های فرم قالب، محافظت در برابر هرزنامه، اعلان های ایمیل و موارد دیگر است.

با این حال، برای ایجاد یک صفحه ثبت نام کاربر، به نسخه برتر همراه با افزونه فرم ثبت نام کاربر نیاز دارید. این افزونه به شما امکان می دهد تا به سرعت فرم های ثبت نام و ورود کاربر را ایجاد کنید. این امر اجازه می دهد تا کاربران شما بدون دردسر به سادگی در سایت وردپرس شما یک حساب کاربری ایجاد کنند.

نحوه ایجاد فرم ثبت نام کاربر

فرم های ثبت نام شما کاملا قابل تنظیم هستند. می توانید زمینه هایی مانند نام کاربر، بیوگرافی کاربر را اضافه کرده و تغییر دهید، نقش های مختلف کاربر و موارد دیگر را اختصاص دهید. همچنین دارای محافظت در برابر هرزنامه از طریق تأیید سرپرست دستی یا لینک تأیید ایمیل است.

Formidable Forms

Formidable Forms

Formidable Forms پیشرفته ترین فرم ساز وردپرس در بازار است. این فراتر از فرم های اولیه تماس است و بیشتر یک راه حل مبتنی بر فرم است. این بدان معنی است که می توانید از رابط کشیدن و رها کردن برای ایجاد فرم های پیشرفته مانند نظرسنجی، آزمون ها، فرم های پرداخت و … استفاده کنید.

همچنین به شما امکان می دهد لیست های تابلوی شغلی، دایرکتوری ها، ماشین حساب های هوشمند و موارد دیگر را ایجاد کنید. این سازنده بهترین فرم ساز نیست، اما به کاربران پیشرفته تری نیاز دارد که به کنترل و سفارشی سازی بالایی نیاز دارند.

نحوه ساخت فرم در Formidable Forms

با Formidable Forms، می توانید به سادگی فرم های ثبت نام را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. با این کار کاربران می توانند حساب های خود را از قسمت انتهایی سایت شما ثبت و ویرایش کنند. انواع گزینه های پیشرفته مانند صفحات تنظیم مجدد رمز عبور سفارشی، تنظیمات نام مستعار کاربر، پر کردن خودکار فرم ها با داده های کاربر و گزینه های توسعه دهنده سفارشی در دسترس است. یکی دیگر از ویژگی های جالب توجه این است که به کاربران اجازه می دهد در یک شبکه چند سایته، یک زیرمجموعه ایجاد کنند.

MemberPress

MemberPress

MemberPress بهترین افزونه عضویت در وردپرس است. استفاده از آن بسیار آسان است و به تمام ویژگی های لازم برای ایجاد سایت عضویت در وردپرس مجهز است. هنگامی که افزونه را تنظیم کردید، فعال کردن ثبت نام کاربر فقط با چند کلیک انجام می شود. این افزونه به طور خودکار با تشکر از شما، حساب و صفحات ورود به سیستم، عضویت شما را ایجاد می کند.

فراتر از ثبت سریع کاربران جدید، دارای ویژگی های پیشرفته مدیریت کاربر است که به شما امکان می دهد کاربران موجود خود را ببینید، مرتب سازی بر اساس تاریخ و حتی ویرایش نمایه های آن ها انجام دهید. حتی می توانید ایمیل های خوش آمد گویی خودکار را برای کاربران جدید تنظیم کرده یا آن ها را به صفحه خوشامد گویی هدایت کنید. قرار دادن فرم های ثبت نام در سایت شما با کد کوتاه سفارشی آسان است.

همچنین ادغام MemberPress با WooCommerce از طریق یک افزونه شخص ثالث آسان است. با این کار می توانید یک فروشگاه تجارت الکترونیکی فقط برای اعضا ایجاد کنید، فرم های ثبت نام WooCommerce ایجاد کنید، ایمیل های ثبت نام کاربر جدید و موارد دیگر ارسال کنید. بسیاری از دارندگان وب سایت ها از MemberPress برای ایجاد و فروش دوره های آنلاین استفاده می کنند.

WP User Manager

WP User Manager

WP User Manager یک افزونه رایگان قابل تنظیم برای ثبت نام کاربر وردپرس است. این به شما امکان می دهد فرم های ساده ثبت نام کاربر پیش رو ایجاد کنید. این افزونه بسیار انعطاف پذیر است و به شما امکان کنترل کامل صفحات ثبت نام کاربران وردپرس را می دهد.

نحوه ایجاد فرم ثبت نام در WP User Manager

می توانید فرم های ثبت نامی را که ایجاد کرده اید با کد کوتاه فرم موجود به سایت خود اضافه کنید. ویژگی های دیگری را پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد صفحات نمایه کاربر را اضافه کنید، ایمیل های جدید ثبت نام کاربر را ارسال کنید، دایرکتوری اعضای خود را نمایش دهید و محدودیت های محتوا را تنظیم کنید.

نسخه برتر این افزونه به شما امکان دسترسی به ویژگی های اضافی مانند امکان افزودن زمینه های سفارشی به فرم های خود، تأیید ایمیل داخلی، ورود به سیستم اجتماعی، انطباق داده های GDPR و ادغام WooCommerce را می دهد.

ProfilePress

ProfilePress

ProfilePress یک افزونه ثبت نام کاربر در وردپرس است که به شما امکان می دهد فرم های ساده ثبت نام کاربر frontend را در هر نقطه از سایت خود اضافه کنید. یک کد کوتاه موجود وجود دارد که می توانید به پست ها، صفحات، مناطق ویجت و نوار کناری خود اضافه کنید تا فرم های ثبت نام کاربر خود را به راحتی نمایش دهد.

نسخه رایگان این افزونه کاملاً ابتدایی است، اما می تواند متناسب با طراحی سایت شما با CSS و HTML سفارشی تنظیم شود. همچنین می توانید تغییر مسیرهای سفارشی را تنظیم کنید تا کاربران پس از ایجاد حساب، ورود به سیستم به صفحه جدیدی فرستاده شوند.

نسخه Premium ProfilePress دارای تم های قابل تنظیم، ویژگی های ورود به شبکه های مجازی، فرم های ثبت نام چند مرحله ای و موارد دیگر است. اگر فروشگاه آنلاین دارید، می توانید با استفاده از ادغام WooCommerce فرم های ثبت نام و حساب خود را با این افزونه مدیریت کنید.

SeedProd

SeedProd

SeedProd بهترین سازنده صفحه با کشیدن و رها کردن وردپرس است که بیش از 1 میلیون سایت از آن استفاده می کنند. به شما امکان می دهد بدون نوشتن یک خط کد، صفحاتی کاملاً سفارشی در وردپرس ایجاد کنید.

این افزونه دارای سازنده کشویی آسان، یک مجموعه الگوی خیره کننده و بخش هایی از پیش طراحی شده برای سرعت بخشیدن به روند ساخت صفحه است. برای ساخت یک لندینگ پیج کاملاً سفارشی فقط چند کلیک طول می کشد. از همه بهتر، SeedProd با WPForms ادغام می شود. با استفاده از WPForms می توانید فرم ثبت نام ایجاد کنید، سپس این فرم را با صفحه ساز SeedProd سفارشی کنید.

ساخت فرم در SeedProd

برای ایجاد صفحه ثبت سفارشی خود می توانید از نسخه رایگان SeedProd استفاده کنید. با این حال، نسخه برتر دارای بیش از 100 الگوی حرفه ای طراحی شده، ویژگی های مدیریت مشترک، بلوک های محتوای اضافی، ادغام های برتر و موارد دیگر است.

OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster بهترین افزونه ضبط ایمیل در بازار است. این به شما کمک می کند تا کاربران بیشتری را به مشترکین و مشتریان تبدیل کنید. این افزونه ده ها قالب از پیش ساخته شده دارد و به شما امکان می دهد طیف وسیعی از فرم های مختلف پویا مانند پنجره های بازشو، نوار های فهرست، جعبه های اسکرول کشویی و موارد دیگر را ایجاد کنید.

از همه بهتر، OptinMonster به شما امکان می دهد پیام درست را در زمان مناسب به کاربران درست نشان دهید ، بنابراین می توانید بالاترین تبدیل ممکن را بدست آورید. می توانید فرم های ثبت نامی را که ایجاد کرده اید با WPForms ادغام کنید تا بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد را فعال کند. به عنوان مثال، شما می توانید پنجره های بازشوئی ایجاد کنید که فرم ثبت نام کاربر شما را دارند. زمان باز شدن این پنجره ها می تواند قبل از خروج کاربر از صفحه با استفاده از فناوری Exit-Intent باشد.

فرم به صورت پنجره بازشو در OptinMonster

یکی دیگر از ویژگی های عالی، محدود کردن محتوای برتر است. برای مشاهده برخی از محتوای شما، کاربران باید ثبت نام کرده و در سایت شما حساب کاربری ایجاد کنند. همچنین می توانید پیگیری فرم را فعال کنید تا ببینید فرم های ثبت نام کاربر شما چقدر خوب تبدیل می شوند یا بازدید کننده ای قبل از تکمیل فرم خارج می شود. با بهبود تبدیل های خود، می توانید مشترکین و درآمد خود را رشد دهید بدون اینکه وقت بیشتری برای افزایش بازدید خود صرف کنید.

بهترین افزونه ثبت نام کاربر برای وردپرس کدام است؟

افزونه های وردپرس که در این مقاله توصیه می کنیم می توانند به شما کمک کنند انواع مختلفی از فرم های ثبت نام کاربر را ایجاد کنید. با این حال، تصمیم گیری در مورد بهترین افزونه ثبت نام کاربر وردپرس براساس نیاز شما متفاوت خواهد بود. اگر مبتدی هستید و ساده ترین راه حل را می خواهید، با WPForms همراه شوید.

اگر شما یک توسعه دهنده هستید و می خواهید فرم های پیچیده ثبت نام ایجاد کنید، هیچ گزینه ای بهتر از Formidable Forms وجود ندارد. اگر به دنبال یک راه حل عضویت وردپرس همه در یک هستید، پس باید از MemberPress استفاده کنید. به طور کلی، بهترین انتخاب برای افزونه ثبت نام کاربر وردپرس WPForms است.

شما نه تنها سازنده فرم ثبت نام کاربر و ابزار مدیریت کاربر دارید، بلکه برای طراحی و ردیابی فرم با SeedProd و OptinMonster ادغام می شود. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه ثبت نام وردپرس برای وردپرس را پیدا کنید. همچنین ممکنه است بخواهید کمی بیشتر در مورد سایر افزونه های ضروری وردپرس مطع شوید.