بهترین سایت های اشتراک گذاری ویدیو در جهان می توانند به برند شما کمک کنند تا ویدیوهای خود را در سراسر جهان به اشتراک بگذارید. هر سایت مخاطبان منحصر به فرد خودش را دارد که اشتراک گذاری ویدئو در هر یک از آن ها به دیده شدن بیشتر ویدئو شما کمک می کند. در این مطلب بهترین شبکه های اجتماعی ویدئو برای شما معرفی می شود.

برای اینکه بتوانید در حوزه بازاریابی ویدئو به خوبی عمل کنید لازم است تا دستورالعمل های خاصی را رعایت کنید. بازاریابی ویدئویی یکی از بهترین راه ها برای معرفی محصول یا کسب و کار است که به خوبی می توانید از فضای گسترده آن و از تنوع این شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

با خواندن تاریخچه شبکه های اجتماعی می توانید اطلاعات بیشتری کسب نمایید. توجه داشته باشید که استفاده از این شبکه های اجتماعی بر سئو بسیار تاثیر گذار هستند.

Aparat

آپارات نیز یکی دیگر از شبکه های اجتماعی ویدئو است و روزانه بیش از چهارصد هزار ویدئو در آن بارگذاری می شود. پس از فیلتر شدن بسیاری از شبکه های ویدئویی خارجی کاربران ایرانی بیشتر به سمت آپارات کشیده شدند. میزان بازدید های آپارات پس از مدتی به میزان بالایی رسید و اکنون اکثر کاربران با موبایل های خود از آن استفاده می کنند.

aparat
aparat

YouTube

یوتیوب با بیش از 1.8 میلیارد کاربر فعال ماهانه همچنان بزرگترین و محبوب ترین سکوی اشتراک گذاری ویدیو در جهان است. این پلت فرم برای به اشتراک گذاری فیلم ها و موسیقی و همچنین پخش مستقیم محتوای وب در اینترنت بسیار عالی است. این یک نیروگاه برای هر یک از نیازهای ویدیویی شما است.

YouTube
YouTube

Instagram

بین رسانه های اجتماعی این نیز بستری است که به کاربران اجازه می دهد عکس ها و فیلم ها را به اشتراک بگذارند و حتی میزبان قابلیت پخش زنده نیز باشد. این برنامه همچنین از نظر ابزاری دارای ابزارهایی است که بازاریابان می توانند مارک های خود را تبلیغ کنند.

Instagram
Instagram

Viddler

یکی از بهترین سایت های اشتراک گذاری ویدئو، Viddler است که به اشتراک گذاری ویدئو در آن رایگان است. Viddler به شما امکان می دهد هر نوع فیلمی را بارگذاری کنید. این به معنای آن است که هیچ محدودیتی برای طول فیلم وجود ندارد، تا زمانی که حجم آن حدود 500 مگابایت باشد. شما می توانید یک حساب کاربری با تبلیغات یا بدون تبلیغات انتخاب کنید.

Viddler
Viddler

Vimeo

یکی دیگر از سایت های عالی اشتراک گذاری، که بیشتر از یک فضای اشتراک گذاری به عنوان یک شبکه اجتماعی ویدیویی عمل می کند، Vimeo است. این سایت باعث شده تا بیشتر کاربران خلاق با ایده های خلاقانه را نسبت به مخاطبان معمول جذب کند. اگر فیلم های شما دارای نبوغ هنری است، این بهترین بستری است که برای ساختن یک اجتماع در این حوزه می توانید از آن استفاده کنید.

Vimeo
Vimeo

Dailymotion

با داشتن یک حساب کاربری در Dailymotion، می توانید فیلم هایی را با حجم 1 گیگابایت یا کمتر بارگذاری کنید. اما توجه داشته باشید اگر محتوای منحصر به فرد و خلاقانه ای را بارگذاری کنید، در این سایت بیشتر اوقات فیلم های شما تبلیغ شده و به اشتراک گذاشته می شود.

Dailymotion
Dailymotion

 Facebook

 بله، فیس بوک نیز یک شبکه اجتماعی است که برای به اشتراک گذاری ویدئو هم استفاده می شود. اگر ویدیوهای خود را در فیس بوک به اشتراک نمی گذارید، در این صورت مقدار زیادی حجم ترافیک بازدید را از دست می دهید. زیرا فیس بوک یکی از شبکه های اجتماعی است که مخاطبان متنوع بسیاری دارد.

 Facebook
Facebook

Ustream

به گفته Mashable شبکه Ustream یکی از بهترین سایت های اشتراک ویدیو برای پخش مستقیم است. اگر دوست دارید برای نام تجاریتان محتوای خود را به صورت زنده پخش کنید، باید در این پلت فرم مجری شوید.

Ustream
Ustream

Blip.tv

مطمئنا بهترین سایت به اشتراک گذاری ویدیو برای افرادی است که دوست دارند فیلم های نمایش های خود را در وب تولید کنند. این نوع ویدئو مانند سریال است با این تفاوت که روی سیستم عامل دنبال می شوند. فیلم های پیوسته در دنیا جایگاهی بسیار خوب دارد و اگر شما تمایل دارید یک نمایش روزانه یا هفتگی انجام دهید، Blip.tv مکانی برای قرار دادن اینگونه ویدئو است.

Blip.tv
Blip.tv

Qik

شاید این نام را تا به حال شما نشنیده باشید، اما برنامه های بسیاری در این شبکه هستند و این شبکه اشتراک گذاری ویدیو باورنکردنی است. زیرا این امکان را به شما می دهد تا ویدیوی زنده را به افراد در شبکه نزدیک و شخصی خود ارسال کنید. همچنین امکان ارسال در دیگر شبکه های اجتماعی را می دهد و همین طور می توانید آن را برای بررسی های بعدی ذخیره کنید.

Qik
Qik

Metacafe

یکی از بهترین سایت های اشتراک ویدیو برای فیلم های کوتاه مدت است. شما می توانید بخش هایی از فیلم ها و سایر محتوای ویدیویی را تماشا کنید و از اجتماع بزرگ کاربرانی که با آن ها در ارتباط هستند لذت ببرید.

Metacafe
Metacafe

Break

یک سایت به اشتراک گذاری ویدئوی offbeat برای افرادی است که دارای حس شوخ طبعی هستند. اگر فیلم های شما خنده دار است، آنها را به Break بفرستید!

Veoh

یکی از سایت های اشتراک گذاری ویدیو است که کمتر شناخته شده است. اگر به دنبال این هستید که با کلیپ های کوتاه مدت بازدید اضافی کسب کنید، Veoh هنوز چیزی برای ارائه دارد.

Veoh
Veoh

بین شبکه های اجتماعی فوق بهترین شبکه های اجتماعی ویدئو که بسیار معروف نیز هستند آپارات، یوتیوب، اینستاگرام و فیس بوک را می توان نام برد. دیگر شبکه های اجتماعی ویدئویی نام برده شده برای کاربران خاص و کشورهای خاص شناخته شده هستند. اگر شما به دنبال جذب مخاطبان خاصی هستید می توانید از آن ها استفاده کنید.