یادگیری سئو، به صورت صوتی و تصویری سرگرم کننده و آسان است. شما می توانید با بهترین ویدیو های آموزش سئو آنلاین و دوره های آموزشی بهینه سازی موتور های جستجو، مبحث سئو را بطور مؤثر یاد بگیرید. منابعی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد را دنبال کنید و به آسانی و با کمترین هزینه، آموزش بببنید.

این چند مورد از بهترین منابع ویدیو آموزش سئو، مناسب برای مبتدیان است تا سطح یادگیری خود را ارتقاء دهند.

1- SEO Training Masterclass 2021(سئو مبتدی تا سئو پیشرفته)

SEO Training Masterclass 2021، بهترین ویدیو های آموزش سئو.

ارائه کننده: Alex Genadinik

یکی از پر فروش ترین و بهترین ویدیو های آموزش سئو، است که توسط Alex Genadinik ارائه می شود. این دوره، دارای درس های کاملی با استراتژی های سئو هوشمند، برای تسلط بر Google و سایر موتور های جستجو است.

علاوه بر این، نحوه عملکرد سیستم عامل های دیگر مانند YouTube، Amazon و app stores را می آموزید. کشف می کنید که چگونه سایت خود را با ترفند ها و استراتژی های پیشرفته، در ردیف رقبا قرار دهید. همچنین سئو وردپرس و SEO برای Shopify، Wix و سایر سیستم عامل های محبوب را خواهید آموخت.

2- BEST of Search Engine Optimization 2021

BEST of Search Engine Optimization 2021، بهترین ویدیو های آموزش سئو.

ارائه کننده: Tomas Moravek

در این یکی از بهترین دوره های ویدیو آموزش سئو، شما تغییرات اخیر در چشم انداز سئو، قطعات برجسته، تکنیک های کپی نویسی، 210 فاکتور سئو، بهینه سازی CTR، Search Console و موارد دیگر را کشف خواهید کرد. تاکتیک های SEO، UX و سئو تلفن همراه را در صفحه خواهید یافت. رتبه جدید YouTube، عملکرد سایت وردپرس خود را ارتقا دهید و با جدیدترین تکنیک های ایجاد لینک در این ویدیو های آموزشی، پیوند های باکیفیت بیشتری دریافت کنید.

3- How I Hit #1 on Google: The NEW 2021 Complete SEO Course

 The NEW 2021 Complete SEO Course، بهترین ویدیو های آموزش سئو.

ارائه کننده: iMarket XL, Matt Jensen

یکی دیگر از بهترین ویدیو های آموزش سئو است، که بر اساس تجربیات شگفت انگیزی است که مربیان به دست آورده اند. شما خواهید آموخت که چگونه سرعت سایت، نرخ تبدیل، نرخ کلیک و تعامل با سایت یا وبلاگ خود را افزایش دهید. بیاموزید که چگونه صفحه خود را برای بهبود رتبه بندی جستجو، دریافت بک لینک و ترافیک با کیفیت بالا، بهینه کنید. دوره ای با استراتژی های اثبات شده!

4- Link Building 2021: Google SEO #1 Ranking Tactic (Backlinks)

Google SEO #1 Ranking Tactic (Backlinks)، بهترین ویدیو های آموزش سئو.

ارائه کننده: Alex Genadinik

پیوند های پشتیبان (بک لینک هایی که از وب سایت های دیگر به وب سایت شما اشاره می کنند)، یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی در گوگل است. اگر پیوند های با کیفیتی هستند و از منابع معتبر گرفته شده اند، می توانند رتبه SERP شما را افزایش دهند. با این حال، به دست آوردن چنین پیوند هایی دشوار است. این یکی از بهترین و پرفروش ترین ویدیوی آموزش سئو، جدیدترین تکنیک های ایجاد پیوند را برای دریافت پیوند های A از نشریات برتر، پیوند های با کیفیت از سایت های برتر که رقبای شما نمی شناسند و پیوند های از سایت های (.edu) و (.gov) به شما آموزش می دهد.

5- The Complete Beginners SEO Course – Learn SEO Fundamentals!

The Complete Beginners SEO Course، بهترین ویدیو های آموزش سئو.

ارائه کننده: New Horizon e-Learning Solutions

اگر مبتدی هستید، این ویدیو آموزش سئو، برای شما بهترین است. برای شروع رتبه بندی در گوگل و بینگ، اصول اولیه را بیاموزید. مربی به شما می آموزد که چگونه کلمات کلیدی را تحقیق کنید. استراتژی کلمات کلیدی، استراتژی دامنه، بهینه سازی روی صفحه و ایجاد محتوای مناسب، موارد دیگری است که در این دوره آموزشی پیدا خواهید کرد. مانند موتور های جستجو فکر کنید، تا بفهمید چگونه می توانید در آن ها رتبه بندی کنید.

6- SEO Secrets Make More Money From FREE SEO Traffic (2021 SEO)

SEO Secrets Make More Money From FREE SEO Traffic (2021 SEO)، بهترین ویدیو های آموزش سئو.

ارائه کننده: MarketingHERO.io Academy

این ویدیو آموزش سئو، به شما باید ها و نباید های سئو را آموزش می دهد. یاد بگیرید که بک لینک قوی بسازید. پیوند های سمی برای وب سایت شما مضر هستند. آن ها را شناسایی کنید تا از شما در برابر مجازات های Google محافظت کند. اگر وب سایت شما دارای مجازات های گوگل است، این دوره به شما کمک می کند تا از آن ها خلاص شوید و یک درخواست تجدید نظر برای بازگرداندن رتبه خود، ایجاد کنید.

7- On Page SEO In 1 Day! On Page SEO With SEO Copywriting: 2021

On Page SEO In 1 Day، از بهترین ویدیو های آموزش سئو.

ارائه کننده: Alex Genadinik

سئو داخلی، یکی از مهمترین تکنیک ها برای بهبود رتبه SERP و حجم ترافیک است. در این یکی از بهترین ویدیو های کوتاه آموزش سئو وب سایت، با سئو داخلی و نحوه افزایش CTR از نتایج گوگل، آشنا می شوید. محتوای بهتری بنویسید و از ترافیک هدفمند با تبدیل بالا استفاده کنید. Alex Genadinik به شما می آموزد که چگونه محتوای مناسب SEO برای بازدیدکنندگان و موتور های جستجو بنویسید.

8- Ecommerce SEO Master Class for Shopify stores 2021

Ecommerce SEO Master Class for Shopify stores 2021، بهترین ویدیو های آموزش سئو.

ارائه کننده: Rihab Seb

این ویدیو آموزش سئو، دارای رتبه برتر به ویژه بر استراتژی های پیشرفته سئو، برای کاربران فروشگاه Shopify متمرکز است. با یادگیری نحوه عملکرد گوگل و نحوه رتبه بندی در نتایج جستجو، ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. تکنیک های تحقیق کلیدواژه را کشف کرده و کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید. بهینه سازی در داخل و خارج از سایت، ساختار سایت تجارت الکترونیک، بازاریابی محتوا و موارد دیگر را بیاموزید.

9- HTML For SEO and Web Crawlers (2021 Edition)

 HTML For SEO and Web Crawlers (2021 Edition)، بهترین ویدیو های آموزش سئو.

ارائه کننده: Rahul Giri

هنگام بهینه سازی محتوا، ما به ندرت به HTML فکر می کنیم. با این حال، در یکی دیگر از بهترین ویدیو های آموش سئو، “Rahul Giri” نحوه ایجاد یک وب سایت مناسبِ موتور های جستجو را با استفاده از HTML SEO آموزش می دهد. با نحوه ایجاد داده های ساختار یافته، تگ های معنایی، Rich Snippets، Microdata، RDFa Lite، JSON-LD، carousel schema markup در کد HTML خود آشنا شوید.

10- SEO & Social Media Marketing Strategy To Reach 1,000,000 Ppl

SEO & Social Media Marketing Strategy،  بهترین ویدیو های آموزش سئو.

ارائه کننده: Alex Genadinik

ترکیب سئو با استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی، به شما نتایج قدرتمندی، می دهد. هر دو استراتژی می توانند باعث پیشرفت کسب و کار شما و پیشی گرفتن از رقبا، شوند. سئوی صوتی، تکنیک های برتر رسانه های اجتماعی، پوشش مطبوعات، پادکست، بهینه سازی نرخ تبدیل و موارد دیگر را از متخصص یاد بگیرید.

سخن پایانی

اگر می خواهید آنلاین و از طریق آموزش ویدیو، یاد بگیرید و استراتژی سئو خود را به طور مؤثر بهبود ببخشید، آموزش ها و دوره های آموزشی فوق منابع بسیار خوبی برای شما هستند.

منبع: nigcworld