آیا تا بحال از خودتان پرسیده اید چه کسی بر بهترین پلتفرم دیجیتال جهانی یعنی یوتیوب (Youtube)، حکومت می کند؟ طبق بررسی های ما 12 مورد از بهترین اینفلوئنسر ها و یوتیوبر های سال 2021 را در لیست زیر آورده ایم که با ویدیوهای وایرال خود به گونه سرشناس در شبکه اجتماعی حضور یافتند و از راه ها و استراتژی های مختلف بازاریابی یوتیوب استفاده کردند و درآمد کسب کردند. تعداد دنبال کنندگان این افراد بسیار زیاد و تعجب آور است.

ما همه افراد مشهور، خوانندگان یا سایر چهره های عمومی را که از طریق خود پلتفرم به شهرت نرسیده‌اند، از این رتبه‌بندی بهینه YouTube حذف کرده‌ایم. برای مثال، برترین کانال T-series در سراسر جهان (با بیش از 156 میلیون دنبال کننده) یک شرکت تولید و پخش فیلم هندی است. ما این شرکت را به عنوان “YouTuber” تعریف نکردیم و بنابراین آن را در انتخاب خود لحاظ نکرده ایم.

1. یوتیوبر PewDiePie

110 میلیون دنبال کننده

فلیکس کیلبرگ گیمر سوئدی ساکن بریتانیا است که از سال 2010 این کانال را راه اندازی کرده است. او از نظر محبوبیت و تعداد subscriber شماره یک یوتیوب است و مدتی است که بر یوتیوب سلطنت کرده است. او برای این جذب این تعداد دنبال کننده تلاش بسیار زیادی داشته و با سایر بهترین یوتیوبر های معروف این لیست مبارزه کرده است. او که عمدتاً یک اینفلوئنسر در زمینه گیمینگ است، همچنین دوست دارد به طرح‌های کمدی و بلاگ‌های خود تنوع ببخشد و حتی اخیراً کتابی منتشر کرده است.

 PewDiePie بهترین یوتیوبر 2021

2. یوتیوبر ✿ Kids Diana Show

81.4 میلیون دنبال کننده

این کانال روی فعالیت های دایانا 6 ساله تمرکز می کند که با خانواده اش از جمله برادرش روما و دوستانش بازی می کند. این کانال در مورد دوران کودکی است. همچنین آنباکسینگ اسباب‌بازی‌ها، داستان‌ها و بازی‌ها را نیز در بر دارد. این دختر کوچک اوکراینی به سرعت بر حوزه سرگرمی کودکان YouTube تسلط یافت و از جوان ترین و بهترین یوتیوبر های این لیست است.

Kids Diana Show بهترین یوتیوبر 2021

3. یوتیوبر Like Nastya

75.6 میلیون دنبال کننده

نستیا و وبلاگ های زیبای او هنوز در حوزه بچه ها و نه چندان دور از محتوای دیانا هستند. نستیا با نمایش اسباب‌بازی‌های جدید، بازی‌های خانوادگی یا سفر با دوستانش، زندگی روزمره‌اش را در وبلاگ‌هایش به اشتراک می‌گذارد و بیشترین subscriber را این کانال در روسیه دارد. علاوه بر این، کانال نستیا که در لیست بهترین یوتیوبر های ما است، تنها یکی از کانال های متعددی است که توسط نستیا و خانواده اش اداره می شود: به عنوان مثال، نستیا ولاگ و نستیا شو نیز چندین میلیون دنبال کننده دارند.

 Like Nastya بهترین یوتیوبر 2021

4.کانال یوتیوب Vlad and Niki

70.1 میلیون دنبال کننده

یکی از بهترین یوتیوبر ها که برای کودکان محبوبیت بسیار زیادی را در ژانر خود نشان می دهد، Vlad and Niki است. این کانال بیشتر داستان برادران روسی-آمریکایی مقیم دبی ولاد و نیکی است که اغلب با مادرشان در حال بازی هستند. این کانال توسط والدین سرگئی و ویکتوریا واشکتوف اداره می شود که انیمیشن و موسیقی را برای هدف قرار دادن هر قسمت برای کودکان خردسال اضافه می کنند. آن ها 16 کانال دارند و محتوا را به 13 زبان ترجمه می کنند و در مجموع بیش از 112 میلیون دنبال کننده را مجذوب خود می کنند و رشد این کانال تنها سه ساله انجام شد که ان را چشمگیرتر می کند!

Vlad and Niki بهترین یوتیوبر 2021

5. یوتیوبر MrBeast

65.2 میلیون دنبال کننده

این کانال که در سال 2012 راه اندازی شد، یکی از تصادفی ترین، خیره کننده ترین و جلب توجه کننده ترین کانال های یوتیوب است. جیمی دونالدسون از ایالات متحده به خاطر چالش‌های وایرال اش، مانند خوردن بزرگ‌ترین تکه پیتزا در جهان و شیرین کاری‌های خیریه‌اش، مانند اهدای یک میلیون دلار از بهترین یوتیوبر های 2021 است و بسیار شهرت دارد. سخت است که جذب این ویدیوهای هیجان انگیز و خارق العاده نشوید!

MrBeast بهترین یوتیوبر 2021

6. یوتیوبر Dude Perfect

56.5 میلیون دنبال کننده

این کانال و Youtubre موفق در زمینه های سرگرمی و ورزشی در سال 2009 شروع به کار کرد و توسط “5 best buds” از تگزاس اداره می شود. محتوای این کانال شامل بسیاری از ورزش ها با انرژی خوب کمدی است. در ابتدا با ویدیوهای ترفند بسکتبال شروع شد، اما اکنون کارآفرینان در مورد بسیاری از ورزش‌های مختلف، اما همچنین نبردهای عصبی آن ها، کلیشه‌های خنده‌دار و تعداد زیادی فوت و فن ساخت ویدیو آموزشی آن ها محتوا می‌سازند. ترکیب منحصر به فرد ورزش و طنز آن ها موفقیت عظیم آن ها را توضیح می دهد.

یوتیوبر Dude Perfect بهترین یوتیوبر 2021

7. یوتیوبر HolaSoyGerman/JuegaGerman

43.9 میلیون دنبال کننده

ژرمن گارمندیا بزرگ ترین و موفق ترین یوتیوبر شیلی است. او که یک بازیگر و نوازنده بود، با پست کردن محتوا های کمدی و وبلاگ‌ها شروع کرد، در حالی که دومین کانال او JuegaGerman، که در سال 2013 راه‌اندازی شد، بر روی ویدیو های بازی متمرکز است، اگرچه به کمدی نیز گسترش یافته است. اگرچه او سال‌هاست در اولین کانال خود پستی آپلود نکرده است، اما همچنان در فهرست‌های برتر افراد موفق در یوتیوب باقی مانده است و اخیراً توسط JuegaGerman جایگزین شده است، که هنوز مرتباً آپدیت می‌شود.

 HolaSoyGerman/JuegaGerman بهترین یوتیوبر 2021

8. یوتیوبر Whinderssonnunes

42.7 میلیون دنبال کننده

کانال یوتیوب نزدیک به مورد قبل Whindersson Nunes Batista است. این یک خواننده و کمدین جوان برزیلی با حس شوخ طبعی و از بهترین یوتیوبر های 2021 است. او از ۱۵ سالگی انواع مختلفی از محتوای کمدی را آپلود می‌کند: آهنگ‌ها، وبلاگ‌های سفر، پادکست‌ها، نقد فیلم‌ها یا وبلاگ‌هایی درباره زندگی روزمره‌اش…

Whinderssonnunes بهترین یوتیوبر 2021

9. یوتیوبر Felipe Neto

42.6 میلیون دنبال کننده

Felipe اینفلوئنسر و کارآفرین پرتغالی-برزیلی رشته‌های زیادی در کارنامه خود دارد: بهترین یوتیوبر 2021، مدیر، وبلاگ‌نویس، بازیگر، نویسنده… شما همچنین ممکن است برادرش، لوکاس نتو را بشناسید. او در Youtube با صحبت در مورد افراد مشهور و فیلم‌ها شروع کرد و همیشه جنبه‌های انتقادی و کمدی ارائه می‌داد و اولین کانال یوتیوب بود که به 17 میلیون دنبال کننده در برزیل رسید. اکنون او بر سرگرمی های عمومی تمرکز می کند و محتوای متنوعی را به دنبال کنندگان خود ارائه می دهد: کمدی، وبلاگ ها، چالش ها، بازی…

Felipe Neto بهترین یوتیوبر 2021

10. یوتیوبر Fernanfloo

42.5 میلیون دنبال کننده

لوئیس فرناندو فلورس یکی از بهترین یوتیوبر های 2021 و اهل سالوادور است. او عمدتاً ویدیوهای بازی می‌سازد، هرچند نه به طور انحصاری، گاهی اوقات ویدیوهای شخصی‌تر به سبک ویلاگ را ارائه می‌دهد. او یک لیست پخش کامل از ویدیوهای انیمیشن دارد و انواع بازی ها، از ژانر ترسناک، GTA5، GOW و بازی های مستقل تصادفی را اجرا می کند.

Fernanfloo بهترین یوتیوبر 2021

منبع: blogen.influence4you.com