بزرگ‌ ترین مزیت استفاده از SSL این است که داده‌ها و اطلاعاتی که بین کاربران و سایت رد و بدل می شود، به صورت کد گذاری شده رد و بدل می شود، بنابراین امکان استراق سمع و رمزگشایی آن ها هنگام استفاده از SSL برای مهاجمان فراهم نخواهد شد. این روز ها همه از آگاهی لازم در مورد اهمیت SSL را داریم. ممتاز سئو در این بخش برای شما عزیزان ابزاری آماده کرده است تا شما بتوانید با استفاده از آن بتوانید تست اصالت گواهی SSL را انجام دهید.

تست گواهی SSL

سعی کنید گواهینامه های معتبر و همچنین سرور تان را از شرکت های بزرگ و صاحب نام دریافت کنید. شرکت هایی مانند ممتازسرور در ایران وجود دارند که به راحتی و با قیمتی کاملا منصفانه گواهینامه SSL را در اختیار شما عزیزان می گذارند و شما می توانید یک سایت کاملا امن و قابل اعتماد داشته باشید.

ما برای شما عزیزان ابزاری تهیه کرده ایم که با استفاده از آن می توانید تست اصالت گواهی SSL در سایتتان را چک کنید. برای استفاده از این ابزار تنها کافی است که نام دامنه مورد نظرتان در در داخل کادر زیر قرار دهید و پس از ان دکمه تست را فشار دهید. پس از تست و پردازش، خواهید دید که نتیجه را به صورت کاملا آماده به شما عزیزان تحویل خواهد داد. وجودSSL بسیار مهم و ضروری برای هر سایت می باشد.