Snapchat به کاربران اجازه نمی دهد نام کاربری خود را تغییر دهند یا اطلاعات حساب را بین نام کاربری انتقال دهند. در این مقاله قصد داریم تغییر نام کاربری اسنپ چت یا تغییر نام با ایجاد یک حساب جدید و ذخیره نام کاربری دوستانتان را به شما بگوییم. در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه انجام کار:

  1. برنامه اسنپ چت را باز کنید و آیکون پروفایل / Bitmoji را در گوشه بالا سمت چپ صفحه انتخاب کنید.
  2. برای رفتن به تنظیمات، آیکون چرخ دنده بالا سمت راست را انتخاب کنید.
  3. نام را انتخاب کنید.
  4. یک نام جدید در کادر نام وارد کنید.
تغییر نام کاربری اسنپ چت

5. روی ذخیره ضربه بزنید. نامی که در قسمت Name ذخیره می کنید به جای نام کاربری شما در گپ ها و استوری های دوستانتان ظاهر می شود.

تغییر نام کاربری اسنپ چت با ایجاد یک حساب کاربری جدید

روش دیگر برای تغییر نام کاربری اسنپ چت ایجاد حساب کاربری کاملاً جدید است. اگر این گزینه را انتخاب کنید، می توانید به طور دستی دوستان خود را به حساب جدید خود اضافه کنید. در اینجا نحوه ذخیره نام دوستان در اسنپ چت و ایجاد یک حساب کاربری جدید آورده شده است.

نکته: اگر یک حساب اسنپ چت جدید ایجاد کنید، اطلاعات مربوط به حساب قدیمی خود را از دست می دهید، از جمله کد اسنپ فعلی، دوستان، مکالمه ها و غیره.

روش انجام این کار:

  1. چت مورد نظر را انتخاب کنید و آیکون چت جدید را گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید.
  2. برای مشاهده دوستان خود به ترتیب حروف الفبا گزینه ALL (همه) را انتخاب کنید. هر نام را بنویسید یا برای هر کدام یک عکس قرار دهید. برای لغو چت جدید آیکون X را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید.
  3. در قسمت جستجو و بالای صفحه نام دوست خود را جستجو کنید.
تغییر نام کاربری اسنپ چت با ایجاد یک حساب کاربری جدید

4. نام کاربری را که در زیر نام آن ها نشان داده می شود، یادداشت کنید. این کار را تکرار کنید تا تمام نام های کاربری دوستان خود را پیدا کنید.
5. برای خارج شدن از عمل جستجو آیکون X را در نوار جستجو انتخاب کنید. آیکون پروفایل / Bitmoji را انتخاب کنید و سپس نماد چرخ دنده را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید تا بتوانید به تنظیمات دسترسی پیدا کنید.
6. در پایین لیست تنظیمات Log Out (ورود به سیستم) را انتخاب کنید و تأیید کنید که می خواهید از حساب خود خارج شوید.
7. برای ایجاد یک اکانت جدید به همراه نام کاربری جدید، گزینه Sign Up (ثبت نام) را انتخاب کنید.
8. بعد از کامل شدن مراحل تنظیمات ساخت اکانت جدید، بر روی آیکون ذره بین ضربه بزنید تا بتوانید نام های کاربری دوستان خود را جستجو کنید. برای اضافه کردن آن ها Add (اضافه کردن را بزنید).

نکته: اگر دوستانتان در لیست مخاطبین شما هستند، مخاطبین را با حساب خود همگام سازی کنید تا بتوانید همه آن ها را با هم اضافه کرده و روند کار را تسریع کنید.

تغییر نام کاربری اسنپ چت با ایجاد یک حساب کاربری جدید

امیدوارم مقاله تغییر نام کاربری در اسنپ چت برایتان مفید باشد.

منبع: lifewire