موتور جستجوی بینگ که قبلا درباره آن صحبت کرده بودیم، یکی از انواع موتورهای جستجو است که پس از موتور گوگل و یاهو، شناخته شده ترین موتور جستجو می باشد. ایندکس شدن وب سایت و مقالات شما در این موتور جستجو می تواند تا حد زیادی، به افزایش ترافیک وب سایت شما نیز منجر شود. ما در این مقاله به بررسی این موضوع پرداخته و چگونگی ثبت مقالات و وب سایت ها را در موتور جستجوی بینگ بررسی می کنیم.

ارسال مقالات و وب سایت های خود به موتور جستجوی بینگ به بینگ این امکان را می دهد که سایت های شما را در فهرست خود قرار دهد، که این امر برای دریافت ترافیک ارگانیک از دیگر کاربران بینگ بسیار مهم است.

برای ثبت مقالات یا وب سایت های خود در بینگ باید (URL) را برای هر مقاله یا وب سایت مورد نظر خود، به فهرست آنها اضافه كنید. همچنین می توانید از مرکز مدیریت بینگ برای ردیابی اطلاعات مربوط به وب سایت های خود استفاده کنید. مانند میزان ترافیکی که هر وب سایت دریافت می کند و اطلاعات مربوط به دفعاتی که Bing در وب سایت های شما برای اطلاعات جدید می خزد. در ادامه این مقاله را بخوانید تا درباره روند ارسال وب سایت های خود به Bing و استفاده از مرکز وب مستری Bing برای ردیابی داده ها برای وب سایت های خود ، اطلاعات کسب کنید.

آدرس های اینترنتی یا URL ها را به بینگ ارسال کنید.

مرحله 1) به وب سایت bing.com مراجعه کنید.

به وب سایت 'بینگ' مراجعه کنید.

مرحله 2) به قسمت پایین صفحه وب بروید.

به قسمت پایین صفحه وب بینگ بروید.

مرحله 3) اعداد و حروف نمایش داده شده در تصویر را در کادر ارائه شده وارد کنید. این کار نشان می دهد که شما یک شخص زنده هستید، و نه یک برنامه خودکار که نشانی اینترنتی را به بینگ ارسال می کنید.

اعداد و حروف را در کادر ارائه شده وارد کنید

مرحله 4) URL مقاله یا وب سایت خود را در قسمت ارائه شده وارد کنید. اگر چندین صفحه در وب سایت خود دارید، کافی است وارد صفحه اصلی شوید که بینگ برای یافتن صفحات دیگر در وب سایت شما استفاده خواهد کرد.

URL مقاله یا وب سایت خود را در قسمت ارائه شده وارد کنید.

مرحله 5) روی کادر با عنوان “Submit URL” کلیک کنید. Bing اکنون مقاله یا وب سایت شما را در فهرست موتور جستجوگر خود قرار می دهد.

روی کادر با عنوان "Submit URL" کلیک کنید

ثبت نام در مرکز مدیر بینگ Bing

1 ) به وب سایت “بینگ” بروید

به وب سایت “بینگ” مندرج در بخش منابع این مقاله دسترسی پیدا کنید.

به وب سایت "بینگ" بروید
2) کلیک بر روی Sign up with Windows Live ID

روی “Sign up with Windows Live ID” کلیک کنید.

کلیک بر روی Sign up with Windows Live ID
3 ) وارد کردن اطلاعات شخصی

اطلاعات حساب شخصی خود را مطابق درخواست بینگ وارد کنید. از شما خواسته می شود آدرس ایمیل، نام، تاریخ تولد و موارد دیگر را ارائه دهید.

وارد کردن اطلاعات شخصی
4 ) وارد کردن اطلاعات حساب شخصی خود برای Bing

به صندوق ورودی حساب ایمیلی که به Bing ارائه داده اید بروید. پس از وارد کردن اطلاعات حساب شخصی خود برای Windows Live ID ،Bing برای تأیید هویت خود برای شما ایمیل ارسال می کند.

وارد کردن اطلاعات حساب شخصی خود برای Bing
5 ) تأیید هویت

برای تأیید هویت خود روی پیوند ارائه شده در ایمیل کلیک کنید. سپس به مرکز مدیر وبینگ Bing هدایت می شوید.

 تأیید هویت
6 ) اضافه کردن سایت در بینگ

بر روی دکمه “اضافه کردن سایت” در زیر بخش “سایت ها” از صفحه وب بینگ کلیک کنید.

اضافه کردن سایت در بینگ
7 ) وارد کردن URL مقاله یا وب سایت در بینگ

URL مقاله یا وب سایت مورد نظر خود را با استفاده از مرکز مدیر و بینگ وارد کنید، و سپس “ارسال” را فشار دهید.

وارد کردن URL مقاله یا وب سایت در بینگ

8 ) روش تأیید مالکیت وب سایت یا مقاله خاص

روش تأیید را از بین گزینه های ارائه شده انتخاب کنید. برای مشاهده داده ها برای وب سایت یا مقاله خود با استفاده از مرکز مدیر و بینگ (Bing) ، از شما خواسته می شود با قرار دادن یک قطعه خاص از اطلاعات روی سرور وب خود، مالکیت آن وب سایت یا مقاله خاص را تأیید کنید.

روش تأیید مالکیت وب سایت یا مقاله خاص
9 ) دستورالعمل های ارائه شده توسط بینگ را دنبال کنید

جهت تأیید مالکیت وب سایت خود، دستورالعمل های ارائه شده توسط بینگ را دنبال کنید. در بیشتر موارد، از شما خواسته خواهد شد كه كدی از كد ارائه شده توسط بینگ را بر روی سرور یا وب سایت خود كپی كنید.

دستورالعمل های ارائه شده توسط بینگ را دنبال کنید
10 ) تائید مالکیت URL توسط بینگ

برای مرور اطلاعات وب سایت خود پس از 3 روز به مرکز مدیریت بینگ بازگردید. بعد از اینکه Bing، مالکیت URL شما را تائید کرد، امکان پیگیری و بررسی انواع مختلف داده در رابطه با وب سایت خود را خواهید داشت. مانند میزان بازدید کننده سایت و فرکانسی که Bing سایت شما را crawls می کند.

تائید مالکیت URL توسط بینگ

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. موتور جستجوی بینگ یک جستجوگر فیلم نیز می باشد. برای مطالعه بیشتر به مقاله مرتبط با آن مراجعه کنید.