افزونه Yoast SEO وردپرس، مطمئناً به دلایل متعدد گزینه محبوب و خوبی است. با این حال، جایگزین های قابل قبول زیادی برای یواست، وجود دارد که ممکن است در مورد آن ها اطلاعات زیادی نداشته باشید.

سایر افزونه‌ های سئو برای وردپرس، مزایای مختلفی مانند رابط کاربری ارجح‌ تر، یادگیری آسان‌ تر، راه‌ اندازی سریع‌ تر یا خودکار تر، گزارش‌ دهی منحصر به‌ فرد و موارد دیگر را ارائه می‌کنند.

آیا به جایگزین بهتری برای افزونه Yoast SEO، برای وردپرس نیاز دارید؟ ما افزونه های سئو مشابه را تجزیه و تحلیل کرده ایم و 7 گزینه عالی پیدا کرده ایم. بهترین افزونه های سئو وردپرس، همیشه با ویژگی های جدید و هیجان انگیز در حال تکامل هستند و یکی از این هفت گزینه برتر Yoast، که در ادامه به شما ارئه می دهیم، ممکن است مورد توجه شما قرار گیرد:

1. Rank Math

Rank Math، جایگزین مناسب برای افزونه یواست وردپرس.
Rank Math

Rank Math که به عنوان “Swiss Army Knife SEO WordPress” شناخته می شود، یک افزونه قدرتمند وردپرس است که با چندین ویژگی مفید برای بهبود دید آنلاین وب سایت، اغلب برای جایگزین یواست وردپرس، به شما توصیه می شود.

دارای ویژگی های اتوماسیون هوشمند و تجزیه و تحلیل وب سایت است که در زمان شما صرفه جویی می کند. این ویژگی ها را با طراحی کاربرپسند و راه اندازی آسان برای استفاده، ترکیب کنید و همه این موارد، پیاده سازی Rank Math و بهینه سازی سایت شما را آسان می کند.

در حالی که Yoast فقط به شما امکان می دهد پست ها یا صفحات خود را برای یک کلمه کلیدی بهینه کنید، Rank Math به شما امکان می دهد برای کلمات کلیدی نامحدود، بهینه سازی کنید.

شما به راحتی می توانید تنظیمات خود را از Yoast یا دیگر افزونه های وردپرس، انتقال دهید. بسیاری از کاربران نیز رابط کاربری تمیز را در مقایسه با سایر پلاگین ها، ترجیح می دهند.

RankMath، توانایی انجام ممیزی کامل سئو را در وب سایت شما دارد و حتی دارای ویژگی های خاصی برای هدف قرار دادن سئو محلی است، بنابراین سایت شما می تواند از بقیه متمایز شود. توسعه دهندگان، Rank Math را سریع طراحی کرده اند که یک اولویت حیاتی است.

اما اگر می خواهید پشتیبانی بیشتری داشته باشید، توانایی ردیابی حداکثر 500 کلمه کلیدی یا بیشتر، یا استفاده از آن در وب سایت های مشتری، نسخه پولی نیز در دسترس است. اگر در تمام این مدت از یواست سئو یا افزونه های دیگر استفاده کرده اید، Rank Math قطعا ارزش جایگزین شدن را دارد!

2. All In One SEO

all in one seo plugin، جایگزین مناسب برای افزونه یواست وردپرس.
all in one seo plugin

All in One SEO (AIOSEO)، اولین افزونه سئو برای وردپرس بود که در سال 2007 ایجاد شد. از آن زمان تاکنون به دلایل خوب، بیش از 2,000,000 کاربر دنبال کننده زیادی جذب کرده است.

این یک افزونه، راه اندازی و تنظیمات راحت را در یک صفحه ارائه می دهد، که برای برخی از افرادی که پلاگین هایی با چندین ناحیه پیکربندی (مانند Yoast) را گیج کننده و وقت گیر می دانند، ترجیح داده می شود.

تنظیمات بر اساس ویژگی‌ ها تقسیم می‌ شوند، بنابراین، اگر می‌ خواهید روی صفحه اصلی، عنوان، نمایش و… سایت خود کار کنید، به راحتی می دانید که کجا کلیک کنید. به عنوان یک مزیت بزرگ، برای تمام سطوح تجربه از جمله مبتدیان عالی است و در عین حال برای سئو قدرتمند و قوی و جایگزین مناسبی برای یواست وردپرس است.

و برای طیف وسیعی از وب‌سایت‌ها از خدمات گرفته تا تجارت الکترونیک، وب‌سایت‌های خبری و انواع دیگر بسیار خوب کار می‌کند.

نسخه رایگان ویژگی‌های بسیار خوبی را ارائه می‌کند و می‌تواند برای یک افزونه سئو کامل، از جمله متا تگ‌ های سفارشی، نقشه‌ های سایت XML، نشانه‌ گذاری طرحواره اولیه و موارد دیگر، کافی باشد.

نسخه پولی از 49.50 دلار در سال شروع می شود و بسته به سطح پشتیبانی مورد نیاز و ویژگی های اضافی، مانند ردیابی خطای 404 و پشتیبانی از چند سایت، سطوح بالاتری دارد. به طور کلی، این یک جایگزین عالی برای یواست وردپرس، است و ارزش حداقل یک بار امتحان را دارد، تا ببینید آیا ویژگی ها و رابط کاربری آن را ترجیح می دهید یا خیر.

3. SEOPress

SEOPress، جایگزین مناسب برای افزونه یواست وردپرس.
SEOPress

SEOPress، یک افزونه سئو همه کاره با برچسب سفید و مناسب برای جایگزین افزونه یواست وردپرس است، که به وب سایت شما کمک می کند تا در کمترین زمان در بین SERP ها متمایز شود.

می توانید در عرض چند دقیقه، افزونه را برای سایت خود راه اندازی کنید. برای طیف کاملی از مشاغل، از جمله وبلاگ نویسان، مشاغل کوچک، آژانس ها و کارشناسان سئو، به خوبی کار می کند.

به طور کلی، SEOPress:

  • به شما کمک می کند تا به راحتی عناوین، اسنیپت ها و توضیحات متا خود را مدیریت کنید.
  • نقشه های سایت XML و HTML بسازید تا به سایت خود کمک کنید تا برای گوگل بیشتر دیده شود.
  • کار هایی که بازدیدکنندگان شما با Google Analytics انجام می دهند را پیگیری کنید.
  • بهبود اشتراک گذاری محتوای رسانه های اجتماعی.

هر دو نسخه رایگان و پولی SEOPress، ارائه می شود و نسخه پولی آن، فوق العاده مقرون به صرفه است (فقط 39 دلار در سال!). گزینه پولی ویژگی های WooCommerce و بهینه سازی سئوی محلی، طرحواره ها، وارد کردن ابرداده CSV و سایر ویژگی ها را ارائه می دهد.

4. SEOPressor Connect

SEOPressor Connect، جایگزین مناسب برای افزونه یواست وردپرس.
SEOPressor Connect

SEOPressor Connect، اگرچه یک افزونه سئو وردپرس پولی است؛ اما همچنان جایگزین مناسبی برای یواست وردپرس به شمار می رود. SEOPressor Connect، بیش از 23 میلیون وب سایت وردپرسی را پشتیبانی می کند. داشبورد این افزونه، تمام داده های SEO شما را به وضوح در یک مکان ارائه می دهد، بنابراین شناسایی و رفع خطا ها، سریع و آسان است.

SEOPressor Connect، به شما امکان می دهد تا حداکثر سه کلیدواژه را در هر پست یا صفحه به همراه یک درصد امتیاز سئو، هدف قرار دهید تا به شما کمک کند از بهینه سازی مناسب محتوا اطمینان حاصل کنید. همچنین ویژگی های منحصر به فردی مانند هشدار بهینه سازی بیش از حد کلمه کلیدی را، ارائه می دهد.

ویژگی‌ های گزارش‌ دهی، بسیار عالی و شهودی هستند، با یک ابزار سنجش سلامت سئو وب‌ سایت، که بینش سریعی از نحوه عملکرد سایت شما ارائه می‌ دهد. پیشنهادات سئو داخلی، راهنمایی های مفید و روشنی را در زمینه های بهبود ارائه می دهد.

لینک‌ های هوشمند خودکار به شما کمک می‌ کنند، لینک های داخلی بسازید تا در زمان، صرفه‌ جویی کنید. تحقیق کلمات کلیدی LSI به شما کمک می کند محتوای خود را بهبود ببخشید تا خواندن آن برای موتور های جستجو، آسان تر باشد.

متأسفانه، هیچ نسخه رایگانی از SEOPressor Connect وجود ندارد، اما نسخه پولی آن فقط از 9 دلار در ماه شروع می شود، بنابراین برای اکثر مشاغل، مقرون به صرفه است.

5. The SEO Framework

the seo framework، جایگزین مناسب برای افزونه یواست وردپرس.
the seo framework

The SEO Framework، خود را از سایر افزونه های سئو وردپرس متمایز می کند، زیرا تا حد زیادی خودکار و واقعاً برای آسان کردن مشاغل شما طراحی شده است. بنابراین، جایگزین مناسبی برای یواست وردپررس، است.

این افزونه بطور خودکار، بسیاری از عناصر وب سایت شما را تجزیه و تحلیل و بهینه می کند. شما این گزینه را دارید که تنظیمات را برای برآورده کردن نیاز های خود تغییر دهید و هوشمندی تعبیه شده در آن، صفحات وب سایت شما را بدون نیاز به انجام کاری بهینه می کند.

The SEO Framework، به طور خودکار عناوین و توضیحات صفحه را تولید می کند که مطمئناً توسط Google شناسایی می شوند. علاوه بر این، بدون نام تجاری است، بنابراین کلمات ” The SEO Framework ” را در هیچ کجای وب سایت خود نخواهید دید.

نسخه رایگان the seo framework، این امکان را به شما می دهد که برخی از برنامه های افزودنی را وارد کنید، اما اگر می خواهید چندین سایت را پیوند دهید، دسترسی به API یا افزونه های ممتاز مانند SEO محلی داشته باشید، باید به برنامه های برتر یا سازمانی آن ها ارتقا دهید.

اگر افزونه‌ ای می‌ خواهید که سریع، خودکار، اصلاً نیازی به یادگیری سئو نداشته باشد و جایگزینی مناسب برای افزونه یواست وردپرس باشد، این افزونه ارزش امتحان کردن را دارد.

6. Squirrly SEO

squirrly seo، جایگزین مناسب برای افزونه یواست وردپرس.
squirrly seo

Squirrly SEO یک افزونه سئو وردپرس مبتنی بر هوش مصنوعی است که تجربه متفاوتی نسبت به سایر افزونه های وردپرس ارائه می دهد. این یک افزونه عالی دیگر برای کسانی است که به دنبال جایگزینی برای افطونه یواست سئو وردپرس، هستند.

بیش از 650 ویژگی مختلف را در حین نصب، از قبل پیکربندی می کند تا بهینه سازی اولیه شما تا حد امکان ساده شود. یک مشاور هوش مصنوعی، همچنین به شما پیشنهاداتی در مورد چگونگی بهبود بیشتر سئو وب سایت خود ارائه می دهد. ویژگی های اتوماسیون و هوش مصنوعی، در زمان صرفه جویی می کند و گزینه خوبی برای کسانی است که زمان زیادی برای یادگیری نکات و نکات سئو ندارند.

این افزونه برای تمام سطوح تجربه، طراحی شده است، مانند بسیاری از این افزونه های دیگر. کاربران این واقعیت را دوست دارند که استفاده از آن بسیار ساده تر از Yoast SEO و سایر افزونه ها، با منحنی یادگیری بالاتر است.

این افزونه با امتیاز 4.6/5.0 توسط کاربران وردپرس، یک افزونه SEO جالب است که اگر مجذوب برخی از ویژگی های هوش مصنوعی هستید، ارزش امتحان کردن را دارد.

7. WP Meta SEO

WP Meta SEO، جایگزین مناسب برای افزونه یواست وردپرس.
WP Meta SEO

WP Meta SEO، افزونه دیگری است که برای افرادی طراحی شده که درک کمی از سئو دارند. اولین کاری که این افزونه پس از دانلود انجام می دهد، فهرست کردن تمام مشکلات اصلی سئو است که در حال حاضر در وب سایت شما وجود دارد.

می‌توانید روی هر مشکلی کلیک کنید و به شما توضیحی اساسی در مورد اینکه مشکل چیست و چگونه می‌توانید آن را برطرف کنید، می‌دهد. خیلی راحت تر از این نمی شود! ویژگی های دیگر آن، عبارتند از ویرایش تگ متا انبوه و تگ تصویر، پیشنهادات کلمات کلیدی و تولید خودکار نقشه سایت XML.

همچنین دارای یکپارچگی منحصر به فرد، با کنسول جستجوی گوگل است که داده ها و پیشنهادات ارزشمند وب سایت گوگل را مستقیماً در اختیار شما قرار می دهد.

اگرچه نسخه رایگان این افزونه، دارای ویژگی های غنی است و می تواند به تنهایی کافی باشد، ممکن است بخواهید برای پشتیبانی از چند سایت همراه با پشتیبانی اختصاصی مشتری، سالانه 49 دلار به نسخه پولی ارتقا دهید.

در حالی که این افزونه، یک جایگزین مناسب برای یواست وردپرس است، برای مبتدیان نیز عالی است. همچنین دارای ویژگی های کافی برای تحت تاثیر قرار دادن حتی یک متخصص سئوی باتجربه است.

سخن آخر

واضح است که بسیاری از گزینه های عالی دیگر به جز Yoast SEO برای وردپرس وجود دارد، و حتی اگر Yoast را دوست دارید، ارزش امتحان کردن را دارند.

منبع: searchenginejournal