وبلاگ نویسی می تواند راهی عالی برای کسب درآمد باشد. نه تنها به شما امکان می دهد خلاقیتان را بیشتر کنید، بلکه به شما این امکان را می دهد که پول یک شغل نیمه وقت (یا تمام وقت) را در بیاورید. بهترین قسمت آن این است که تعداد زیادی از افراد از طریق وبلاگ خود درآمد کسب می کنند. این بدان معنی است که شما می توانید از روش های اثبات شده آن ها برای تبدیل وبلاگ خود به یک ماشین تولید پول استفاده کنید.

با وجود بسیاری از وبلاگ نویسان، دشوار است که بفهمیم آن ها چگونه این کار را انجام داده اند. خوشبختانه، ما این لیست را تشکیل داده ایم که شامل 10 وبلاگ نویس است که وبلاگ های موفقی را اداره می کنند و شما نیز می توانید از آن ها ایده بگیرید.

10 نفری که از طریق وبلاگ نویسی درآمد کسب می کنند

متأسفانه برخی از افراد داخل این لیست علاقه ای به فاش کردن درآمد سالیانه خود را نداشتند بنابراین شما می توانید مطالب دیگری که در این مورد ارائه شده است را مطالعه کنید.

ماری فورلئو – marieforleo.com
درآمد وبلاگ = تقریباً چندین میلیون در سال

marie forleo

ماری نزدیک به 20 سال است که به صورت آنلاین می نویسد. وی همچنین کارهای زیادی را در کانال YouTube خود انجام داد. مطالب وی شهرت زیادی دارد و کپی آن در سطح جهانی است. من تصور می کنم بیشتر درآمد او از محصولات زیرمجموعه، به ویژه برنامه شاخص B-School وی است که هر بار که بررسی می کنم به فروش می رسد.

اگر می خواهید نحوه تولید محتوای مثبت با کیفیت بالا را بیاموزید، او یک فرد شگفت انگیز برای مطالعه است. او همچنین در تعادل بخشی به محتوای ارزشمند با خرید فروش به روشی اصیل درخشان است.

استیو کمب – تناسب اندام نرد
درآمد وبلاگ = بیش از 1 میلیون دلار در سال

Steve Kamb

طبق گزارشی از فوربس، استیو بیش از یک میلیون دلار از Nerd Fitness می سازد. این تجارت محصولات مجاز، مربیگری و بوت کمپ را ارائه می دهد. استیو همچنین کتابی به نام Level Up Your Life نوشت.

بهترین بخش در مورد وبلاگ استیو این است که او چگونه از یک گروه گسترده و رقابتی (تناسب اندام) استفاده می کند اما مخاطبان بسیار خاصی را هدف قرار می دهد (نرد ها). فضای تناسب اندام دیوانه وار رقابتی است اما او با مارک کردن کل تجارت خود در مورد تناسب اندام، به وضوح خود را از این رقابت جدا می کند. حتی در رقابتی ترین دسته ها، هنوز فرصت هایی وجود دارد که بتوانید وبلاگ خود را با هدف ایجاد طرحی خاص و کسب درآمد واقعی با آن بدست آورید.

Ramit Sethi – من به شما یاد می دهم که ثروتمند باشید
درآمد = نمی توانم به شما بگویم

Ramit Sethi

اگر کمی در سایت جستجو کنید، کاملاً واضح است که وبلاگ بیشترین درآمد خود را از طریق محصولات اطلاعاتی (کتاب های الکترونیکی، دوره های آنلاین و غیره) کسب می کند.

رامیت کاملاً در بالای بازی خود قرار دارد که صحبت از محصولات است و من فکر می کنم اگر قصد کسب درآمد از وبلاگ خود را با محصولات دارید، یکی از بهترین سایت ها برای یادگیری است. مطمئن شوید که در لیست ایمیل او ثبت نام کرده اید – شروع به دریافت دوره های راه اندازی خواهید کرد و خواهید دید که چگونه همه کار می کند.

همچنین چند محصول برای خرید از صفحه محصولات موجود است. این یک منبع عالی برای الهام گرفتن برای دیدن شکل صفحه شگفت انگیز فروش محصولات است.

امی پورترفیلد – amyporterfield.com
درآمد = حداقل 2–3 میلیون دلار در سال، شاید بیشتر

amy porterfield

صفحه Amy’s About اظهار داشت که او یک تجارت چند میلیون دلاری ایجاد کرده است، چیزی که من کاملاً بر اساس تعداد مخاطبانش معتقدم درست است.

من فرض می کنم که اکثریت قریب به اتفاق درآمد او از محصولات زیرمجموعه اش است، اما به نظر می رسد او تبلیغات شرکت های وابسته را نیز انجام می دهد. صفحه شرکت وابسته وی بسیار باکلاس است. این یک نمونه عالی از چگونگی تبلیغ محصولات به روشی اصیل و بدون فشار است.

جون مورو – وبلاگ نویس هوشمند
درآمد وبلاگ = بیش از 1.2 میلیون دلار در سال

در این پست، جون اظهار داشت که بیش از 100 هزار دلار در ماه درآمد وابسته دارد که بسیار چشمگیر است.

وی همچنین چندین محصول برای خرید در سایت خود دارد. شرط می بندم که این هزینه ها در حدود 30–50 هزار دلار در سال به تنهایی انجام می شود. من مطمئن نیستم که فیلترهای ایمیل Jon چگونه است اما اگر او به شدت فیلترهای راه اندازی را فشرده کند، می تواند به راحتی چند میلیون درآمد دیگر از محصولات بالای درآمد شرکت وابسته خود داشته باشد.

دارن رووز – پروبلاگر
درآمد وبلاگ = حدس من حدود 10 میلیون دلار در سال است

Darren Rowse

Problogger از سال 2004 وجود داشته است. این یک ابدیت در بازاریابی آنلاین است. این یکی از اصلی ترین وبلاگ های “چگونه وبلاگ نویسی” است. دارن همچنین دارای مدرسه عکاسی دیجیتال است که 8 برابر بازدید و درآمد پروبلاگر دارد.

دارن در نیمه اول سال 2016 گزارشی از درآمد خود ارائه داده است. در آن زمان، 46٪ از درآمد وی از هر دو سایت از طریق شرکت های وابسته، 31٪ از محصولات غیرمستقیم و مابقی از محل فروش انواع مختلف حاصل شده است.

ست گودین – seths.blog
درآمد وبلاگ = حدس من بیش از 2 میلیون دلار در سال است

Seth Godin

ست گودین قبل از وبلاگ خود موفقیت های زیادی کسب کرد: او 18 کتاب نوشت، یک شرکت ساخت و فروخت و سپس یک معاون اصلی در یاهو بود. وبلاگ وی را به عنوان رهبر برجسته اندیشه بازاریابی تقویت کرده است. اگر سعی داشتید به یک مثال ایده آل از یک رهبر فکر بپردازید، برای پیدا کردن یک مثال بهتر از ست گودین بپرسید.

وبلاگ ست وبلاگ اصلی، با طولانی ترین و احتمالاً بالاترین ارزش در بازاریابی است. او هر روز برای مدت 20 سال یا بیشتر پست می کند.

برای مدت طولانی، او هرگز از آن درآمدزایی نکرد. مگر اینکه ارائه کتاب های وی را بعضاً به عنوان درآمدزا حساب کنید. اخیراً، او چند محصول از جمله altMBA و سمینار بازاریابی را انجام داده است. من خودم سمینار بازاریابی را گذراندم و افراد زیادی در آن حضور داشتند، بنابراین فروش خوبی داشت. سایت ست می گوید که در کل بیش از 5000 نفر دوره را گذرانده اند. با فروش 800 دلار در هر فروش، این رقم در کل 4 میلیون دلار در طی چندین سال است. به علاوه تمام درآمد حاصل از altMBA.

نیل پاتل – neilpatel.com
درآمد وبلاگ = من حتی قصد حدس زدن را ندارم

neil patel

من در اینجا حتی نمی خواهم حدس بزنم که درآمد او چقدر است، زیرا نمی خواهم چیزی را که نیل ترجیح می دهد خصوصی حفظ کند، فاش کنم.

وی علناً اظهار داشت که سایت اصلی وی، neilpatel.com، بیش از 2.5 میلیون بازدید کننده در ماه ایجاد می کند. من به شما اجازه می دهم درآمد از آنجا را دریابید.

سلنا سو – selenasoo.com
درآمد وبلاگ = بیش از 1.6 میلیون دلار در سال

selena soo

در این مقاله، سلنا گزارش داد که در سال 2017 1.6 میلیون دلار درآمد کسب کرده است. من تصور می کنم بیشتر درآمد او از محصولاتی است که به طور دوره ای در لیست ایمیل خود راه اندازی می کند. با در نظر گرفتن مرحله شغلی، او مجموعه ای بسیار جذاب از محصولات زیرمجموعه به همراه پیشنهادات عالی تر برای خرید ایجاد کرده است.

سم دوگن – سامورایی مالی
درآمد = حدس من حدود 1 میلیون دلار در سال است

سم چند نکته در مورد آنچه که با سایت خود می کند ارائه می دهد. اول، او درآمد کتاب الکترونیکی تولیدی خود را که 36000 دلار در سال است، دارد. به اندازه کافی خنده دار است، او تصمیم می گیرد درآمد Adsense یا وابسته خود را به عنوان درآمد “منفعل” در هیچ یک از گزارش های درآمد منفعل خود قرار ندهد. بیشتر افراد در صنعت این منابع درآمد را منفعل می دانند.

سم در اینجا برخی از مقادیر درآمد فرضی وبلاگ ها با اندازه های مختلف را خراب می کند. یک مثال شامل یک وبلاگ مالی شخصی است که ماهانه حدود یک میلیون بازدید کننده ایجاد می کند. سم در جایی در امتداد خط گفت که در مورد این میزان ترافیک است. ابزار تخمین ترافیک مانند Ahrefs نیز سایت وی را در محدوده قرار داده است. بنابراین، مثالی که او می زند باید نزدیک به واقعیات او باشد. با استفاده از پیش بینی های خود به عنوان یک راهنما و دانستن اینکه او لینک های وابسته زیادی به همراه Adsense در سایت خود دارد، تخمین 1 میلیون دلار در سال باید نزدیک باشد.