اگر به تنظیمات برنامه اسنپ چت خود در گوشی تان بروید، چیزی پیدا نمی کنید که با عنوان دیلیت اکانت اسنپ چت باشد. اما نگران نباشید – حذف اکانت اسنپ چت امکان پذیر است. اما باید این کار را از طریق مرورگر وب انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا روش انجام این کار را به شما بیاموزیم. همچنین می توانید Snapchat را موقتاً غیرفعال کنید. در واقع، قبل از اینکه بتوانید آن را به طور دائم حذف کنید ، ابتدا باید حساب خود را غیرفعال کنید.

نحوه دیلیت اکانت اسنپ چت

  1. یک مرورگر وب را باز کرده و به آدرس accounts.snapchat.com بروید و وارد حساب Snapchat خود شوید.

نکته: اگر تأیید ورود را فعال کرده اید، یک کد به گوشی شما ارسال می شود که برای ورود به سیستم باید آن را در قسمت مشخص وارد کنید.

2. در بخش مدیریت حساب من، Delete My Account را انتخاب کنید.

برای دیلیت اکانت اسنپ چت گزینه Delete My Account را انتخاب کنید

3. اطلاعات ورود خود را در فیلد های صفحه زیر وارد کرده و Continue را انتخاب کنید.

وارد کردن اطلاعات و انتخاب گزینه Continue

نکته: هنگامی که حساب خود را غیرفعال می کنید، دوستان شما نمی توانند از طریق حساب شما با شما ارتباط برقرار کنند.

4. در صفحه بعد، پیامی دریافت خواهید کرد که نشان می دهد حساب شما در حال غیرفعال شدن است.

غیر فعال شدن اسنپ چت

نکته: اگر اسنپ چت را در گوشی تان باز کنید، متوجه خواهید شد که درخواست غیرفعال سازی شما باعث شده است که به طور خودکار از سیستم خارج شوید.

5. برای حذف دائمی حساب اسنپ چت خود، باید 30 روز پس از غیرفعال کردن حساب خود منتظر بمانید. سپس حساب شما به طور خودکار حذف می شود.

چگونه حساب اسنپ چت را دوباره فعال کنیم؟

اگر نظرتان درباره حذف حساب اسنپ چت تغییر کرد، می توانید آن را مجددا فعال کنید. مشروط بر اینکه این کار را ظرف 30 روز از غیرفعال کردن آن انجام دهید.

برای فعال سازی مجدد آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از نام کاربری (نه آدرس ایمیل) و رمز عبور خود، وارد حساب اسنپ چت خود شوید.

اگر اخیراً حساب خود را غیرفعال کرده اید و سعی می کنید دوباره آن را فعال کنید، باید کمی صبر کنید تا فرآیند غیرفعال سازی کامل شود که ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد (طبق گفته Snapchat).

اگر آدرس ایمیل تان را در حساب خود تأیید کرده اید، باید یک ایمیل دریافت کنید که وقتی حساب شما با موفقیت غیرفعال شد به شما اطلاع می دهد. پس از دریافت این، می توانید وارد حساب کاربری خود شوید تا دوباره فعال شود.

امیدوارم این مقاله برایتان مفید باشد. موفق و پیروز باشید.

منبع: lifewire