یکی از مدیران داخلی YouTube پنج راهنمایی برای کمک به کانال های کوچک تر در ایجاد و حفظ مخاطب به اشتراک می گذارد. یوتیوب پنج توصیه با هدف کانال های کوچکتر به دنبال ایجاد مخاطب و کانال هایی دارد که برای اولین بار شروع به کار می کنند. نکات توسط راشل آلوس، مدیر محصولات YouTube ارائه شده است و از آنچه در چهار سال کار در این شرکت دیده است، می گوید. همراه ماه باشید.

بخشی از کار او در YouTube این است که بفهمد چرا برخی کانال ها قادر به رشد و حفظ مخاطب هستند، در حالی که مخاطبان کانال های دیگر با گذشت زمان کاهش می یابد. آلوس می گوید در طول مدت حضور خود در یوتیوب هزاران فیلم را تجزیه و تحلیل کرده است. این پنج چیز برتر است که وی در مورد رشد کانال آموخته است.

کانال خود را مخاطب محور ایجاد کنید

آلوس یوتیوبر های کوچک تر را ترغیب می کند تا محتوای خود را در محور مخاطبان خود طراحی کنند. به این فکر کنید که چه کسی کانال را تماشا می کند، به چه چیزی علاقه دارد و اینکه چگونه ممکن است در طول شش ماه یا یک سال یا بیشتر علایق آن ها تغییر کند. استراتژی های محتوا را در محور مخاطبان و علایق آن ها طراحی کنید. همچنین تلاش کنید تا با تغییر منافع مردم، آن استراتژی ها را تنظیم کنید.

“و به یاد داشته باشید که برای رشد باید دو کار انجام دهید. شما باید بینندگان جدیدی جذب کنید و سپس باید بینندگان را بازگردانید تا بیشتر تماشا کنند. “

راشل آلوس

راه خود را پیدا کنید

با توجه به این که محتوای یوتیوب روز به روز بیشتر می شود، بارز تر شدن آن دشوار تر می شود. آلوس توصیه می کند که به دنبال دسته های کم ارزش و مناسب باشید و یا به دنبال شکاف در بازار باشید. یا چیزی بهتر از آنچه در آنجا وجود دارد بسازید یا چیز دیگری بسازید. درواقع بهتر است با خلاقیت بیشتری پیش بروید و موضوعاتی را دنبال کنید که افراد زیادی روی آن ها کار نکرده باشند.

تعداد زیادی فیلم مشاهده کنید

به تولیدکنندگان محتوا توصیه می شود فیلم های زیادی تماشا کنند، شبیه به این که صاحب مشاغل با تحقیقات مداوم بازار خود را تحت نظر دارد. به سازندگانی که محتوای مشابهی تولید می کنند نگاه کنید و به کاری که انجام می دهند فکر کنید. این روش بسیار خوب کار می کند. هدف این نیست که فیلم ها را کپی کنید، بلکه باید درک کنید که مخاطبان آن ها از دیدن چه چیزی لذت می برند. در واقع باید از آن ها الهام بگیرید و کاری بهتر را آپلود کنید.

یک برند ایجاد کنید

یوتیوب توصیه می کند با حفظ سبکی شامل موارد زیر برای خود یک برند ایجاد کنید:

  • عناوین
  • عکس های کوچک
  • رنگ ها
  • گرافیک
  • فونت ها و …

برند متمایز، به کانال و محتوای آن کمک می کند تا در میان گزینه های زیادی که این روزها بینندگان در یوتیوب دارند، بیشتر دیده شود. برند شما به بینندگان کمک می کند تا به محض اینکه در کانال پیشنهادی ای که ارائه می شود، با یک کانال آشنا باشند و آن را تشخیص دهند. این می تواند منجر به کلیک و مشاهده بیشتر بر روی محتوای کانال شود.

یوتیوب برای کانال های جدید و کوچکتر، می گوید به این فکر کنید که کدام فونت ها، رنگ ها و سبک ها بهترین شکل از نام تجاری شما را نشان می دهند. سپس اطمینان حاصل کنید که این عناصر در آیکون کانال، گرافیک کانال، شرح کانال و پیش پرده کانال وجود دارند.

مقاوم باشید

سازگاری کلید رشد در یوتیوب است، زیرا عادت به تماشای منظم یک کانال برای بینندگان ممکن است به زمان و آزمایش نیاز داشته باشد. برای اینکه بازدیدکنندگان به تماشا بازگردند، سازندگان با استراتژی هایی مانند بارگذاری مداوم و منظم یک مجموعه، موفقیت کسب کرده اند. این به بینندگان کمک می کند تا بدانند چه زمانی باید منتظر محتوای جدید باشند.

کانال هایی که مخاطبان را در خود نگه می دارند، تمایل دارند که به ساخت ویدئو هایی با موضوعات مشابه ادامه دهند. هیچکس نباید خلاقیت کانال های یوتیوب را محدود کند، اما برخی از سازگاری ها به شما کمک می کند تا در ابتدا تعداد بینندگان افزایش یابد. پس از انجام این کار و دریافت مخاطبان بیشتر می توانید به گسترش موضوعات ویدیو های خود نیز بیشتر فکر کنید.