در این مقاله قصد داریم راه هایی که آینده تبلیغات اینترنتی را عوض می کنند به شما عزیزان بگوییم. همچنین شما را با جدید ترین مدل تبلیغات در دنیا آشنا کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

ما سعی می کنیم تا هر سال مجموعه ای از تاثیر گذارترین تغییرات در (Google Ads (AdWords را برای شما عزیزان بنویسیم، تا به بازاریابان کمک کنیم تا از صحنه (Pay Per Click (PPC که دائماً در حال تغییر است، استفاده کنند. این فقط تبلیغات گوگل نیست، کل صنعت تبلیغات آنلاین سریع تغییر می کند.

راه هایی که آینده تبلیغات اینترنتی را عوض می کنند

مطمئنا، شما هنوز هم تمام آن تغییرات Google Ads را برای متناقض بودن با ویژگی های جدید، برنامه های افزودنی، قالب های تبلیغاتی، پیشنهادات و گزینه های هدف گذاری و غیره دارید. اما اکنون ما این دنیای شجاع جدید تبلیغات PPC اجتماعی را نیز داریم. انبوه داده های در دسترس برای بازاریاب های پرداخت با هر کلیک در جستجو، شبکه های اجتماعی و نمایش آمار ها به ما کمک می کند تا با مخاطبان دقیق تری ارتباط برقرار کنیم و در واقع برای افراد خاص بازاریابی کنیم، اما این تنها در صورتی امکان پذیر است که بتوانیم از این داده ها استفاده کنیم و ثابت کنیم تمامی این نکات قابل اجرا هستند.

سه بخش مهم در آینده تبلیغات اینترنتی

بازاریاب های آنلاین امروز به نقشه راه نیاز دارند تا بتوانند آنها را از طریق یک استراتژی موفق تر فردا و آینده راهنمایی کنند. در اینجا، من به سه بخش اصلی قابل توجه اشاره خواهم کرد، سه گرایش که بر آینده تبلیغات اینترنتی تأثیر می گذارد.

آماده اید؟ این یک نکته بزرگ است، بنابراین من آن را به بخش هایی برای درک آسانتر تقسیم کرده ام:

 • ظهور بازاریابی PPC مبتنی بر هویت
 • اتوماسیون: ظهور ماشین ها
 • همگرایی تیم های پرداخت شده، تیم های ارگانیک و ظهور بازاریابی محتوا

ظهور بازاریابی پرداخت مبتنی بر هویت و تاثیر آن در آینده تبلیغات اینترنتی

نمایش گزینه های هدف گذاری در طی چند سال گذشته با سرعت بی نظیری تکامل یافته اند. نمایش قبلاً چنین نمودارهایی بود که شما آن را برای CPM 50 درجه خریداری کنید، اما گزینه های جدید هدف قرار دادن نمایش آمار بسیار با ارزش تر است. ابتدا هدف گذاری کلمات کلیدی، سپس علایق کاربر و دوباره حذف مجدد را انجام دادیم.

اکنون، شما می توانید افراد را با تبلیغات فوق العاده خاص، حتی بر اساس شماره تلفن و ایمیل آنها، هدف قرار دهید! این مهمترین روشی است که امروزه در PPC اتفاق می افتد. این هدف گذاری پیشرفته باعث می شود که PPC بر خلاف تبلیغات اجتماعی، بیشتر شبیه به بازاریابی ایمیلی باشد، در این صورت شما دقیق می دانید به چه کسی تبلیغاتتان را ارائه می دهید.

همچنین برخی از چالش های مشترک با ایمیل نیز حل می شود، لازم نیست تعداد تبلیغات انفجاری را برای کاهش اشتراک های خود محدود کنید و برای دیدن پیام های خود نیازی به انتخاب افراد ندارید.

بنابراین، وقتی مردم اینقدر به این مورد توجه دارند و میلیون ها قطعه محتوای دیگر برای دیده شدن و اشتراک خود رقابت می کنند. شما می توانید به راحتی از این موردنهایت استفاده را ببرید.

این پست وبلاگ بعد از ظهر جمعه ساعت 5 عصر منتشر شد. من آن را در کانالهای رسانه های اجتماعی، از جمله Google+ و Twitter به اشتراک گذاشتم. سپس، من آن را به لیست سفارشی از تأثیر گذاران در توییتر، از جمله افرادی که در روزنامه نگاری کار می کنند، ارتقاء دادم.

در طی چند ساعت، در نشریات مختلف مانند Market Land Land شروع به نمایش کرد. در طول آخر هفته، کاملاً شناخته شده بود و همه جای خود را نشان داد، با استناد به Lifehacker ،VentureBeat، واشنگتن پست و صدها نشریه دیگر.

راه هایی که آینده تبلیغات اینترنتی را تغییر میدهند.

ما معمولاً از PPC به عنوان راهی برای دستیابی به پیوندها فکر نمی کنیم، با این وجود بسیار جالب است که بتوانید محتوای خود را دقیقا در مقابل مخاطب هدف تان قرار دهید، که بتواند نهایت استفاده را از این محتوا ببرد و به نشر آن، بپردازد. البته تأثیرگذاری شما لازم نیست روزنامه نگاری باشند که واقعاً قصد دارند در مورد آن بنویسند. گرفتن سهم از یک منبع تأثیرگذار در فضای تبلیغات شما نیز می تواند به شما در جلب توجه رسانه ها کمک کند.

افرادی را که دارای پروفایل و صفحات اجتماعی بزرگ هستند را هدف قرار دهید و سپس در بالای مشخصات هویت به جمعیت بپیوندید. اگر لیست شما نیم میلیون نفر است، می توانید آنها را با پیشنهاد های تخفیفات متفاوت، دو برابر کنید.

شما این قابلیت تقسیم بندی را در ایمیل نخواهید داشت، اما اگر در تبلیغ محتوای PPC از هویت و آمار جمعیتی استفاده می کنید، بسیار قدرتمند است. این شانس و توجه شما را تا حد زیادی افزایش می دهد.

یک یادداشت مهم در اینجا وجود دارد: اینن نکته را در نظر داشته باشید که کوکی ها روی برنامه های تلفن همراه کار نمی کنند. مردم زمان بیشتری را در برنامه های تلفن همراه می گذرانند تا دسک تاپ و بازاریابی های متفاوت. تنها راه برای نمایش این تبلیغات مبتنی بر هویت وارد شده کاربر است، بنابراین این نکته مهمی است که باید در خاطر داشته باشید.

مواردی که می تواند استفاده شود:

 • شما باید محتوای جالب ایجاد کنید و آن را در معرض دید افراد با نفوذ قرار دهید.
 • هدف قرار دادن آگهی مبتنی بر هویت، از انواع موارد جدید بازاریابی PPC می باشد!
 • شناسایی هویت با فیلترهای رفتاری و جمعیتی جایی است که شما دانه ای بزرگ می شوید و جادوی واقعی اتفاق می افتد.

اتوماسیون: ظهور ماشین ها و تاثیر آن ها در آینده تبلیغات اینترنتی

گوگل به تدریج بهینه سازی دستی را حذف کرده و آنها را با راه حل های خودکار تر جایگزین کرده است. این مورد عالی است، باعث می شود زمان تبلیغ کنندگان را در زمان خود ذخیره کند، درست است؟ اما با توجه به این راحتی کار، کنترل از دست می رود.

ما اخیراً شاهد تغییرات بزرگی در تبلیغات Google هستیم. این تغییرات فراز و نشیب ها و مخالف و موافقان زیادی را به همراه داشت. با این حال، گوگل علیرغم واکنش جدی، با آن پیش رفت.

در آگوست گذشته، گوگل چگونگی عملکرد کلمات کلیدی را تعریف کرد. پیش از این می توانستید عبارات یا کلمات کلیدی دقیقی را تعیین کنید، اما اکنون Google به طور خودکار مربوط ترین کلمه کلیدی مربوط به متنتان را برای شما پیدا می کند.

در اصل، کلمات کلیدی تکراری و بی ربط منقرض می شوند و Google همچنان به بهینه سازی های بیشتر مبتنی بر فناوری ادامه می دهد. مواردی مانند درج کلمات کلیدی به صورت چهارگانه برای به دست آوردن همه تغییرات، به صورت: “تک یک“، [تک یک]، تک یک، + تک یک + غیر ضروری است. به همین ترتیب با ایجاد کمپین های جداگانه موبایل و دسک تاپ. همه این کتابچه راهنمای کاربر، خسته کننده و تکراری از بین می رود.

درعوض، ما در حال بدست آوردن قالبهای تبلیغاتی با کلمات کلیدی کم، سایتهای پیوست شده به صورت پویا و سایر موارد جدید و جالب هستیم.

بنابراین، ام … SEM ها برای اثبات ROI برای مشتریان، اکنون باید با این تغییرات چه کنند؟

این بهترین توصیه برای بازاریابی جستجو است که شما در تمام سال دریافت خواهید کرد، اصطلاح “از تفکر خر ها استفاده نکنید”، درست است. به تصویر زیر توجه نمایید.

تغییر آینده تبلیغات اینترنتی

ببینید، با تجزیه و تحلیل میلیاردها دلار در هزینه های تبلیغاتی دریافتیم که بین بهترین و بدترین بازاریاب های PPC فاصله بزرگی وجود دارد. به عنوان مثال، 1٪ برتر تبلیغات 6 برابر CTR بالاتر از میانگین تبلیغات را دریافت می کند.

اینها فقط پوسته ای جهت نمایش نیستند. در کل حسابها، 10٪ برتر حسابها 3-5 برابر بالاتر از یک تبلیغ کننده متوسط ​​را تبدیل می کنند و این در هر صنعت صادق است.

اینها تک شاخ هستند. آنها بهترین کاری را که می توانند انجام می دهند. آنها چقدر عالی هستند؟

غالباً آنها مزیت اولین حرکت را دارند. آنها مدتها قبل از رقبای خود از ویژگیهای جدید حساب، پسوند تبلیغات و موارد مشابه استفاده می کنند. حساب های آنها توسط میلیون ها کلمه کلیدی کاهش نمی یابد. آنها می توانند خیلی سریع برای اجرای ویژگی های جدید حرکت کنند و جوایز آن بسیار زیاد است.

این تبلیغ کنندگان استثنایی معمولاً اولین کسانی هستند که از جالبترین قالب های تبلیغاتی جدید مانند Gmail و تبلیغات ویدیویی بهره می گیرند. آنها وقت خود را صرف فکر کردن در مورد موارد استراتژیک می کنند، مانند “پیشنهاد چیست؟ تضمین چیست؟ چرا باید از شما خرید کنم؟ چرا باید الان بخرم؟”

آنها در مسائل کوچک که امکان تأثیر زیادی ندارند، مانند انواع مطابقت با کلمات کلیدی، دچار مشکل نمی شوند.

در اصل، آنها وقت بیشتری را صرف بازاریابی PPC می کنند (یعنی مؤلفه “بازاریابی” PPC) و کمتر در تلاش برای دستکاری عناصر تاکتیکی PPC هستند.

مواردی که می تواند استفاده شود:

 • هنگامی که Google چیزی را به صورت خودکار انجام می دهد، وقت خود را صرف کارهای گنگ و تکراری نکنید و از آن زمان برای اولین بار در حرکت استفاده کنید.
 • به جای چیزهای کوچک تاکتیکی برای برنده های بزرگ، روی بازاریابی استراتژیک خود متمرکز شوید.
 • در دریایی از خرها یک اسب شاخدار باشید!

همگرایی پرداخت شده و تیم های ارگانیک و ظهور اظهارات محتوا

نکته این است که، PPC فقط یک تاکتیک بازاریابی مستقل نیست. پرداخت و ارگانیک بهتر با هم کار می کنند، اما بازاریابان و آژانس ها بسیار سرعتشان برای در کنار هم کار کردن کم بوده است تا در واقع بتوانند در کنار هم کار کنند. با ورود به سال 2015، PPC و SEO هنوز هم تا حد زیادی خاموش هستند و برای سهم بودجه رقابت می کنند. این در حال تغییر است. سئو، بازاریابی با محتوای اجتماعی، بازاریابی محتوا و PPC همه با هم همگرا هستند زیرا بازاریاب ها روش های جدید و خلاقانه ای را برای بهتر بازی کردن در کنار یکدیگر درک می کنند.

بنابراین چه چیزی این همگرایی پولی و ارگانیک را تحریک می کند، تا حدی که حتی HubSpot (مخترع بازاریابی “ورودی”) ارزش را در PPC به عنوان بخشی از یک استراتژی فراگیر ورودی می بیند؟

برای مبتدیان، دیدن آن به هیچ وجه در شبکه های اجتماعی ارگانیک دشوارتر نمی شود، حتی وقتی افراد قبلاً مارک شما را دوست داشته باشند یا از آن پیروی کنند، در این صورت باز هم یک رقابت وجود دارد، نه تنها از مشاغل دیگر بلکه از دوستان کاربران، انتشارات رسانه ای، سرگرمی ها و موارد دیگر.

بهترین راه هایی که آینده تبلیغات اینترنتی را عوض می کنند

در این نمودار، بازاریابی محتوا را به 6 مرحله اصلی تقسیم می کنیم:

 • محتوای عالی ایجاد کنید و آن را در اجتماعی به اشتراک بگذارید.
 • با ارتقاء انتخابی قطعات خاص از محتوای برتر را در شبکه های اجتماعی تقویت کنید.
 • بازدید کنندگان سایت را با یک کوکی برچسب گذاری کنید تا بتوانید فعالیت آنها را در سایت خود پیگیری کنید.
 • با استفاده از رفتار، جمعیتی را فیلتر کنید تا بخش مخاطبان مربوطه را ایجاد کنند.
 • با نمایشگرها و تبلیغات بازاریابی اجتماعی برای آن مخاطبان تبلیغ کنید.
 • خرید و فروش منجر و فروش واجد شرایط.

یادآوری مجدد برای این افرادی که از قبل به وب سایت شما مراجعه کرده اند این امکان را برای شما فراهم می کند که بر اساس آنچه از ویژگی ها و رفتارهای جمعیتی آنها می دانید، در مقابل آنها قرار بگیرید.

امیدوارم از مطالعه راه هایی که آینده تبلیغات اینترنتی را عوض می کنند، نهایت استفاده و لذت را برده باشید.