امروزه اینستاگرام به یکی از شبکه های اجتماعی محبوب برای کاربران تبدیل شده است و کاربران بسیاری از آن استفاده می کنند. ما در این مقاله قصد داریم در مورد ربات اینستاگرام با شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

اینستاگرام علاوه بر اینکه به شبکه اجتماعی محبوبی تبدیل شده است به عنوان یک بازار هدف برای کسب درآمد نیز در آمده است. پیش از این ها اینستاگرام تغییراتی را در الگوی کسب و کار ها به وجود آورده بود. در نتیجه افرادی که قصد فعالیت تجاری در اینستاگرام را دارند، هدف اصلی آن ها در ابتدا افزایش فالوور در اینستاگرام است تا بعد ها به اهداف اقتصادی یا غیر اقتصادی خود برسند.

این روز ها ماهیت اینستاگرام تغییرات زیادی پیدا کرده است و دیگر تنها یک شبکه اجتماعی نیست؛ بلکه یک وسیله برای بازاریابی و فروش است. اینستاگرام هر روز کاربران زیادی را به خود جذب می کند. کاربرانی که جذب این اپلیکیشن می شوند افراد دسته خاصی نیستند و به نوعی عامه مردم هستند. اگر به دور بر خود نگاه کنید متوجه خواهید شد که از پیر و جوان و کودک و نوجوان و … همه به نوعی درگیر اپلیکیشن اینستاگرام هستند. البته نمی توانیم بگوییم که پیدایش اپلیکیشن اینستاگرام زیان آور یا نا مطلوب است.

در اینستاگرام اکثر افراد به دنبال افزایش و توسعه علاقه مندی ها و محبوبیت خود هستند. همانطور که در بالا گفتیم اینستاگرام به محیطی برای معرفی کسب و کار نیز تبدیل شده است به همین منظور کاربران با افزایش تعداد فالوور های خود علاوه بر افزایش محبوبیت خود در بین کاربران، کسب و کار خود را نیز به آن ها معرفی می کنند و از این طریق سود فروش بیشتری را به دست می آورند. به همین دلیل افزایش فالوور و جذب فالوور در اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار شده است.

در کنار افزایش فالوور برای دیده شدن، شما باید تعداد لایک هایتان نیز بالا برود. کامنت های مثبت نیز نشان دهنده بازتاب درست صفحه ی شماست. اما برای افزایش فالوور چه کار هایی باید انجام داد؟

همانطور که می دانید به دست آوردن رضایت کاربران کار ساده ای نیست. برای علاقه مند کردن یک گروه از افراد به فعالیتی یا کاری سال ها زمان لازم است تا کاربران را به آن جذب کرد؛ اما ممکن است بعد از تلاش چند ساله نتیجه مثبتی را دریافت نکنید و بی فایده باشد. به طور کلی هم سلیقه کردن یک جامعه از افراد کار آسانی نیست و به زمان زیادی نیاز است. به همین دلیل است که کاربران به دنبال افزایش فالوور از طریق ربات اینستاگرام هستند، زیرا نمی توانند سال ها زمان بگذارند تا گروهی از افراد را با خود هم سلیقه کنند.

ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام چیست؟

یکی از ابزارهایی که افراد در ابتدا به منظور پر مخاطب کردن پیج خود استفاده می کنند ربات اینستاگرام است. هر چند که برای جذب فالوور واقعی شما باید محتوای با کیفیت ایجاد کنید اما اکثر افراد به منظور رسیدن یک شبه به فالوور از ربات اینستاگرام استفاده می کنند، که این کار فقط باعث شلوغ شدن صفحه می شود و ثبات دائمی نخواهد داشت.

ربات اینستاگرام در واقع راهی برای دستیابی سریع به مخاطبان و کاربران بیشتر است. بهتر است به هنگام انتخاب ربات اینستاگرام نهایت دقت را به عمل بیاوریم؛ زیرا از این طریق امکان سو استفاده وجود دارد. در نتیجه بهتر است در انتخاب ربات بیشترین دقت را داشته باشید تا از سو استفاده های احتمالی جلوگیری شود.

آشنایی با ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام در حقیقت یک نرم افزار است که به اکانت اینستاگرام شما متصل می شود و تمامی کار هایی که شما انجام می دهید را مدیریت می کند. طراحی ربات های اینستاگرام متفاوت است و هر کدام قابلیت ها و امکانات هوشمند تری را بسته به نوع طراحی خود دارند. هنگامی که می خواهید از ربات استفاده کنید تنها کاری که باید انجام دهید برنامه ریزی است، شما با برنامه ریزی که دارید به ربات اینستاگرام این امکان را می دهید تا با افرادی که به علایق و فعالیت شما مرتبط اند ارتباط برقرار کند و کارهایی مانند کامنت گذاری لایک و فالو کردن و … را انجام دهد.

البته کار ربات اینستاگرام فقط به یافتن افراد هم سلیقه منتهی نمی شود؛ بلکه فعالیت های دیگری را نیز انجام می دهد. به عنوان مثال پیام های متنی را از طریق دایرکت به سایر کاربران ارسال می کنند و از همین طریق اساس شناخته شدن برای سایر کاربران را فراهم می آورد. ربات اینستاگرام اعمالی را انجام می دهد که شما فعال شناخته شوید و این به دیده شدن شما کمک فراوانی می کند.

بعد از این کارها اگر پست های شما مفید و با محتوای ترغیب کننده باشد، شما با مخاطبان و کاربران خود ارتباط برقرار کرده اید و این به مرور زمان نتایج و بازتاب مثبتی را برای شما خواهد داشت. زمانی شما دنبال کننده های بیشتری خواهید داشت که :

  1. پست های اینستاگرام شما با کیفیت باشند.
  2. محتوای پست هایتان نیز با کیفیت باشد.
  3. تعامل داشتن با سایر کاربران و فالوورها.
  4. توجه داشتن به کاربران.
  5. فعال بودن دراینستاگرام.

تمامی این فعالیت ها باعث می شود تا شما شناخته شوید و از این طریق فالوور واقعی جذب کنید.

شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد:

ربات اینستاگرام چه کاری انجام می دهد؟

با توجه به توضیحاتی که تا به اینجا داده ایم باید متوجه شده باشید که ربات اینستاگرام درست همانند یک انسان واقعی فعالیت دارد. بنابراین نباید در هنگام ارائه هر یک از کارهایشان به طور مصنوعی یا غیر انسانی عمل کنند. اما سوالی که پیش می آید این است که ربات اینستاگرام چگونه کار می کند؟

شما بعد از خرید ربات اینستاگرام باید آن را به اکانت اینستاگرام خود متصل کنید. به عنوان مثال اگر در زمینه مد و لباس فعالیت دارید باید چندین پیج مرتبط به فعالیتتان را پیدا کنید , سپس آدرس آن را وارد ربات اینستاگرام کنید.

ربات اینستاگرام
ربات اینستاگرام

در این مرحله کار ربات شما شروع می شود و با مراجعه به فالوورهای پیج هایی که پیدا کردید، پیج شما را از طریق کامنت گذاری یا ارسال پیام به آن ها معرفی می کند و سپس با فعال بودن در صفحات دیگران از طریق لایک کردن و فالو کردن باعث می شود تا شما را به دیگران فرد فعالی معرفی کند. با این کار ها تقریبا فالوور های واقعی شما را پیدا می کنند و شما را دنبال خواهند کرد.

مرحله آخر حفظ فالوور است که این به عهده خود شماست شما باید محتوا و پست های با کیفیت نشر دهید تا کاربران را به ماندن در صفحه مجاب کند.

از دیگر ویژگی های مهم ربات اینستاگرام این است که می تواند با کلیدواژه هایی که شما انتخاب می کنید و در اختیار آن قرار می دهید، هشتگ های هدفمند و مناسبی را ایجاد کنند و در جهت توسعه فعالیت شما نشر دهد.

ساخت ربات اینستاگرام

اگر شما نیز به دنبال استفاده کردن از ربات اینستاگرام بوده اید با اصطلاحاتی از قبیل: فالووریاب، ربات های رایگان فالووریاب، اپلیکیشن ربات اینستاگرام، ربات ارزان و … روبه رو شده اید. اما حقیقت ماجرا این است که هیچ کدام از این موارد کیفیت ندارند و تمامی آن ها غیر واقعی اند. گاهی اوقات نیز ممکن است کلاهبردار باشند. زیرا اکثر این ربات ها تقلبی هستند. ساخت ربات اینستاگرام فقط توسط افراد برنامه نویس انجام می شود.

صرف نظر از تقلبی بودن و فیک بودن ربات اینستاگرام، ربات های اینستاگرام به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

1. ربات نرم افزاری

همانطور که از نام این ربات پیداست این دسته از ربات ها در قالب یک نرم افزار هستند که باید آن را بر روی سیستم تان نصب کنید. شما باید کامپیوتر یا لپ تاپ خود را روشن کنید تا این ربات شروع به فعالیت کند و به کار خودش ادامه دهد. هنگامی که سیستم شما خاموش شود فعالیت ربات نیز متوقف می شود. مبنای کار این دسته از ربات ها با اینترنت پرسرعت انجام می شود و شما به اینترنت پرسرعت احتیاج خواهید داشت.

ربات اینستاگرام
ربات اینستاگرام

2. ربات تحت وب

همانطور که از نام این ربات پیداست، با استفاده از وب فعالیت خود را انجام می دهد و نیازی به روشن بودن سیستم و اینترنت ندارد. برای استفاده از ربات تحت وب، باید تنظیماتی مطابق آنچه در بالا گفتیم را بر روی ربات اعمال کنید تا ربات بتواند شروع به کار کند. در حقیقت این نوع ربات ها روی یک سرور اشتراکی یا اختصاصی پیاده سازی شده و همچون یک وب سرویس عمل می کنند.

نکته: از جمله نکات مهمی که همواره باید به آن توجه داشته باشیم این است که پروتکل اینستاگرام طوری برنامه ریزی شده است که همیشه بروزرسانی می شود تا با ربات بتواند مقابله کند. به همین علت ما باید برنامه ای هدفمند داشته باشیم تا فعالیت ربات با برنامه باشد و دقیقا مثل یک انسان رفتار نماید.

کدام ربات بهتر است تحت وب یا ربات نرم افزاری؟

ربات های تحت وب بهتر از ربات های نرم افزاری هستند؛ زیرا: این ربات ها به طور دقیق و حرفه ای برنامه نویسی شده اند و به طور حرفه ای و انعطاف پذیری عمل می کنند که اصلا به عنوان ربات شناسایی نمی شوند. البته برای تهیه چنین رباتی نیازمند دانش برنامه نویسی هستید. برای ساخت این ربات اگر دانش برنامه نویسی ندارید باید به شرکت های معتبر برنامه نویسی مراجعه کنید و سپس اقدام به خرید کنید. ربات های تحت وب معمولا با اعمال کوچکترین بروزرسانی از سوی اینستاگرام به سرعت هم سان سازی می شوند و با یک بار راه اندازی مجدد شروع به فعالیت می کنند.

و در پایان امیدوارم از این مقاله نیزبه اندازه کافی لذت برده باشید.