رنک سایت شما در گوگل با کلید واژه های متفاوت، متفاوت است. رتبه ای که گوگل به سایت شما می دهد با رنکی که الکسا به سایتتان می دهد متفاوت است. الکسا یکی از زیر مجموعه های شرکت بزرگ آمازون است که در سال 1996 کار خود را آغاز کرده است و روز به روز بر دامنه خدمات و فعالیت خود در سطح اینترنت را گسترش داده است و امروزه به عنوان یک منبع مفید از داده های وبگاه های اینترنتی شناخته می شود. رنک الکسا عددی است که سایت الکسا بر مبنای ترافیک و بازدید های سایت شما به شما می دهد.

رتبه سایت

رتبه ای که گوگل به سایت شما می دهد با رتبه ای که الکسا به سایتتان می دهد متفاوت است.

روش های بهبود رتبه الکسا

یکی از مهم ترین عوامل در بالا رفتن رتبه الکسا سایت شما افزایش آمار بازدید کنندگان سایتتان است برای این که سایت پر بازدیدی داشته باشید و رنک سایتتان بالا برود باید قوانین سئو را به درستی در سایتتان رعایت کنید و اکثر فاکتور های سئو در سایتتان وجود داشته باشد تا سایت شما در رتبه بالاتری در قسمت نتایج جست و جو های موتور های جست و جو قرار بگیرد و هرچه سایتتان در مکان بالاتری قرار بگیرد بازدید کنندگان سایت و در نتیجه رنک سایت شما افزایش می یابد.

رتبه سایت

یکی از مهم ترین عوامل در بالا رفتن رنک سایت شما افزایش آمار بازدید کنندگان سایتتان است.

گوگل بر اساس فاکتور های خودش به کلید واژه های شما rate می دهد و در واقع سایت شما را در نتایج جست و جو در موتور جست و جوی گوگل در مکانی که صحیح است، بر اساس سئوی سایتتان قرار می دهد. شما با کمترین هزینه به جای تبلیغات پاپ آپ و بنر های گران قیمت می توانید با تبلیغات بدون هزینه و یا با هزینه های بسیار اندک می توانید سایت خود را تبلیغ کنید، همان گونه که قبلا هم اشاره کردیم هرچه سایت خودتان را بیشتر تبلیغ کنید بازدید های سایتتان بالا می رود و هرچه باز دید سایتتان بالاتر برود رنک بالاتری نیز دریافت می کنید و رنک سایتتان بالا می رود.

معمولا منظور از رنک سایت رتبه کلید واژه های سایت است. با جست و جو کلیدواژه مورد نظرتان در موتور های جست و جو می توانید رتبه کلید واژه مورد نظرتان را پیدا کنید و ببینید سایت شما با آن کلیدواژه در رتبه چندم قرار دارد و رنک سایت خود را بیابید.