برای آشنایی با روش های دریافت ترافیک رایگان برای وب سایت با ممتازسئو در این مقاله همراه باشید و آن را تا انتها دنبال کنید تا با بهترین ابزار های دریافت ترافیک رایگن آشنا شوید و بتوانید کسب و کار اینترنتی خود را رونق بدهید.

چرا به ترافیک بیشتر احتیاج داریم؟

ترافیک وب سایت هم شاخص مهمی است و هم عامل رشد اقتصادی. نکات زیر می تواند به شما در این مورد کمک کند:

 • ببینید بازاریابی شما چقدر خوب کار می کند.
 • تولید را افزایش داده و مشتری بیشتری جذب کنید.
 • نظرات مخاطبان خود برای تصمیم گیری جمع کنید.
 • اعتبار سئو و موتور جستجوی خود را بهبود بخشید.

با این وجود دستیابی به این مزایا نیازمند راهنمایی و هدایت به وب سایت شما به روشی صحیح و تمرکز بر ترافیک با کیفیت وب سایت است. در این پست، ما راه های رایگان هدایت ترافیک به وب سایت شما را به شکلی که کاملا رایگان باشد و کمترین زحمت را بخواهد به شما آموزش خواهیم داد.

ترافیک رایگان در مقابل ترافیک با کیفیت

ترافیک وب سایت شما کمک می کند تا رتبه خود را ارتقا دهید که به نوبه خود باعث ایجاد ترافیک بیشتر می شود، اما می خواهید اطمینان حاصل کنید که افزایش ترافیک با افزایش درگیری نیز مرتبط است. اگر ترافیک شما در حال افزایش است اما نرخ تبدیل شما در حال کاهش است، ترافیک مناسبی را دریافت نمی کنید.

روش های دریافت ترافیک رایگان برای وب سایت

چندین روش برای بهینه سازی وب سایت شما برای دریافت ترافیک وجود دارد از جمله تماس با ما به وسیله فرم های تماس و قرار دادن فیلد های مهم و ضروری در آن ها، ارائه اطلاعاتی که بازدید کنندگان شما به دنبال آن هستند و ناوبری را آسان و بصری انجام می دهد. اما اولین قدم این است که در وهله اول در حال جذب بازدید کنندگان مناسب به سایت خود باشید. هدف شما هنگام مراجعه به وب سایت، هدایت بازدید کنندگان واجد شرایط تر به سایت شماست. یعنی کسانی که به احتمال زیاد تبدیل به خریدار و مشتری می شوند.

روش هایی که ترافیک با کیفیت را به وب سایت شما هدایت می کنند

مهم ترین روش های دریافت ترافیک رایگان برای وب سایت کمی زمان بر می باشد. یک ابزار تنظیم و فراموش آن وجود ندارد که ترافیک وب سایت رایگان و با کیفیت بالا را به وب سایت شما هدایت کند. در عوض، ترکیبی از روش ها وجود دارد که با هم همکاری می کنند تا بازدید کنندگان را به سمت وب سایت ها هدایت کنند.

برخی به تلاش نیاز دارند، برخی به زمان نیاز دارند و برخی به پول نیاز دارند. برخی از استراتژی ها و روش هایی که باعث ترافیک وب سایت شما می شوند عبارتند از:

 • ایمیل
 • تبلیغات آنلاین
 • وبلاگ نویسی
 • شبکه های اجتماعی
 • On-page SEO
 • Off-page SEO
 • لیست های فهرست آنلاین

در بخش بعدی ما در مورد مؤثرترین (و قابل اطمینان ترین) راه های افزایش ترافیک وب سایت به صورت رایگان جزئیات بیشتری را بررسی خواهیم کرد.

روش های دریافت ترافیک رایگان برای وب سایت از طریق Google

یک لیست رایگان Google برای کسب و کار تان ایجاد کنید.

آیا می دانید که یک لیست بهینه سازی شده در Google برای کسب و کار 7 برابر تعداد بازدید ناکامل را بیشتر می کند؟ فراموش نکنید که لیست های شما به وب سایت شما پیوند دارد، بنابراین این یک روش عالی برای بدست آوردن ترافیک بیشتر به وب سایت شما است.

این را هم بخاطر داشته باشید که گوگل با نتایجی که به دستش می رسد باهوش تر و باهوش تر می شود. اگر لیست شما تمام اطلاعاتی را که مشتری بالقوه برای تصمیم گیری نیاز دارد، فراهم می کند، ممکن است وب سایت شما را لغو کند و به طور مستقیم با کسب و کار شما ارتباط برقرار کند حتی بهتر از یک وب سایت.

سئو On-Page

تاکتیک های SEO بسیاری وجود دارد که می توانید در هر یک از صفحات وب سایت خود آن ها را انجام دهید تا رتبه آنها در موتورهای جستجو افزایش یابد و بازدید کننده بیشتری داشته باشید. این شامل تولید محتوای باکیفیت است که مخاطبان شما در جستجوی آن هستند و نوشتن توضیحات متا مختصر برای صفحات شما.

توضیحات متا در زیر URL در نتایج جستجو ظاهر می شود. دانستن اینکه یک صفحه چیست و چه چیزی باعث کلیک خواهد شد، از آن بخش مشخص خواهد شد و کاربران را از این امر بسیار محتمل تر می کند. تاکتیک های SEO در صفحه مانند این موارد رایگان هستند، اما مدتی طول می کشد تا به نتیجه دلخواه برسید.

سایر روش های دریافت ترافیک رایگان برای وب سایت

در اینجا چند گام دیگر که می توانید برای افزایش ترافیک وب سایت خود بردارید آورده شده است.

در فهرست های آنلاین ثبت نام کنید.

ترافیک رایگان در مقابل ترافیک با کیفیت

راه دیگر برای افزایش ترافیک به وب سایت شما، ثبت در لیست های آنلاین رایگان و سایت های بررسی است (مانند دیوار و شیپور). برای اکثر این سایت ها، نمایه شما پیوندی به وب سایت شما خواهد داشت، بنابراین به روزرسانی فعال این لیست ها و گرفتن بررسی های مثبت احتمالاً منجر به ترافیک بیشتر وب سایت ها خواهد شد. علاوه بر این، بسیاری از دایرکتوری ها مانند Yelp دارای قدرت دامنه قوی در گوگل هستند. این احتمال وجود دارد که صفحه Yelp رایگان کسب و کار شما برای جستجوی مربوطه رتبه بالایی داشته باشد.

بک لینک بسازید.

بک لینک به وب سایت شما از وب سایت دیگری بسیار قابل تامل برای گوگل است. بک لینک های مربوط به مشاغل مکمل یا تأثیر گذاران صنعت نه تنها تجارت شما را در مقابل مخاطبان بزرگتری قرار می دهند بلکه باعث ایجاد ترافیک واجد شرایط به وب سایت شما می شوند. علاوه بر این، Google در صورت مشاهده سایر سایتهای قابل اعتماد که به سمت شما نشان می دهند اعتماد به شما را افزایش می دهد.

اعتماد بیشتر از Google منجر به رتبه های بالاتر می شود و این منجر به ترافیک بیشتر می شود. با بک لینک های با کیفیت به طور رایگان در Google دیده شوید و ترافیک بگیرید.

ارسال به رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی یکی از محبوب ترین ابزارهای بازاریابی رایگان در اطراف شما است و در ترافیک وب سایت شما نقش دارد. برای تبلیغ پست های وبلاگ و صفحات مفید دیگر در وب سایت خود ازFacebook ، Instagram و پینترست استفاده کنید.

لینک شبکه های اجتماعی ممتاز سئو👇:
لینک کانال تلگرام: https://t.me/momtaz_seo
اینستاگرام: https://instagram.com/momtazseo
توییتر: https://twitter.com/MomtazSeo
پینترست: https://www.pinterest.com/f9bd3e060850119009bf2e0d25c41a/

ایجاد محتوای مفید رایگان است و آنقدر که به نظر می رسد سخت نیست. شما متخصص محصول یا خدمات خود هستید. کار شما این است که آن را برای مخاطبان خود ساده کنید.

هشتگ را در پست های خود بگنجانید

با افزودن هشتگ به پستهایی که صفحات وب سایت و پست های وبلاگ شما را تبلیغ می کنند، می توانید دسترسی خود را فراتر از شبکه خود گسترش داده و توسط کاربرانی که محصولات و خدمات شما را جستجو می کنند کشف کنید. هرچه بیشتر به پیوندهای شما توجه شود، ترافیک رایگان تری به وب سایت خود خواهید داشت.

از صفحات Landing استفاده کنید

صفحات Landing یک منبع رایگان دیگر برای تردد وب سایت شما است. این صفحات ویژه پیشنهادات شما هستند، از جمله برای بازخرید کد تخفیف، بارگیری یک راهنمای رایگان یا شروع یک آزمایش رایگان. آن ها حاوی جزئیاتی هستند که کاربران برای حرکت به جلو و تبدیل آنها نیاز دارند و روی یک تماس خاص برای اقدام متمرکز شده اند و باعث می شود این اتفاق بیشتر رخ دهد. از آنجا که صفحات فرود بسیار خاص هستند، می توانید در پیام رسانی خود بسیار هدفمند شوید و میزان مراجعه به آن صفحات را افزایش دهید.

کلیدواژه های بلند

در حالی که کلمات کلیدی کوتاه اغلب بیشتر جستجو می شوند، رتبه بندی برای آنها در موتورهای جستجو دشوارتر است. از سوی دیگر، هدف قرار دادن کلمات کلیدی طولانی و بلند، شانس بهتری برای رتبه بندی بالاتر (حتی در صفحه اول) برای سؤالات خاص برای محصولات و خدمات شما ایجاد می کند و رتبه بالاتر به معنای ترافیک بیشتر است.

سایر روش های دریافت ترافیک رایگان برای وب سایت

بعلاوه، با پیشرفت موتورهای جستجو و قابلیت های تبدیل صوت به متن، مردم از عبارات خاص تری برای جستجوی آنلاین استفاده می کنند. ابزارهای رایگان زیادی برای کمک به شما در یافتن کلمات کلیدی برای هدف تا، مانند پاسخ دادن به عموم، در دسترس هستند.

امیدورام از مطالعه مقاله روش های دریافت ترافیک رایگان برای وب سایت نهایت استفاده را برده باشید.