طراحی گرافیک یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی می باشد، به گونه ای که محصولات، خدمات و یا حتی شغل شما را به صورت هدفمند، به مراتب بهتر و خاص تر از آن چه که هستند برای  مخاطبان به نمایش می گذارد.

در دنیای پر رقابت کنونی، اولین موردی که درنگاه اول، کسب و کار را معرفی می کند، طراحی گرافیک می باشد. لوگو، کارت ویزیت، سربرگ، بسته بندی محصول و …. اولین مواردی هستند که مردم با دیدن آن ها برای اولین بار، کیفیت کار شما را قضاوت میکنند و شایان ذکر است که این اثر تا مدت ها در ذهن آن ها باقی خواهد ماند. بنابراین یک طراحی گرافیکی خوب، می تواند گام بزرگی در موفقیت تجاری شما بردارد.

طراحی نوین

خلق کردن یا شکل دادن به هویت بصری یک مجموعه تجاری که با استفاده از تایپ، فضا، طراحی آنلاین  تصویر و رنگ انجام می شود، طراحی گرافیک نامیده می شود.

مهندسی محتوا، روانشناسی رنگ ها ، استفاده از ایکون‌ ها و المان های مناسب در جای درست جهت جذب بیننده، تخصص ممتاز سئو می باشد.

مهم ترین ویژگی های مورد نظر در یک طرح گرافیکی تبلیغاتی در واقع شامل سه عنصر ایده پردازی، خلاقیت و جذابیت می باشد. 


تیم طراحی ممتاز سئو

ممتاز سئو

 

مطمئنا یکی از دغدغه های اصلی مشتریان نیاز به وجود یک مجموعه کامل بوده که قابلیت طراحی سایت بر طبق خواسته مشتری و تنظیم محتوا بر اساس قوانین سئو را داشته باشد و بتواند جهت معرفی هر چه بهتر خدمات شرکت، تیزر، کاتالوگ و … مرتبط و هماهنگ را جهت تبلیغات طراحی کند.

با این کار بین تمام خدمات هارمونی مناسبی اجرا می شود و ایده های مشتریان به تصویر کشیده می شود و از همه مهم تر در وقت و هزینه صرفه جویی می شود، زیرا دیگر لازم نیست جهت انجام بخش های مختلف، به مکان های مختلف مراجعه شود.

تیم مجرب ممتاز سئو سعی کرده است که متخصصینی با سلایق مختلف را گرد هم آورد تا پاسخگوی سلایق عموم باشد و کاری فراتر از تصور، خلق کند.

 

در صورتی که به دنبال تحولی عظیم می باشید، پیشنهاد می شود از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید.

طراحی کاتالوگ، پوستر، بروشور و ....

طراحی کاتالوگ، پوستر، بروشور و ….

به کارگیری طراحی حرفه ای جهت معرفی کالا و خدمات یکی از مهمترین اقدامات در تبلیغات و معرفی بهتر کسب و کار و ماندگاری آن در ذهن ها می باشد.

طراحی سایت

هرچقدر هم که از تمامی مهارت های برنامه نویسی در طراحی سایت خود بهره جسته باشید، بازهم امتیاز کلی سایت شما با گرافیک خوب یا بد آن تعیین می شود.

یک طراح گرافیست باید با چیدمان صفحه های طراحی وب سایت آشنا باشد تا بتواند قالب خوب و بهینه ای را برای طراحی وب سایت آماده نماید.

 طراحی سایت
طراحی 3 بعدی

 

طراحی سه بعدی

طراحی کاراکتر، انیمیشن، تیزر و … از مهترین دلایل جهت یادگیری طراحی سه‌ بعدی می باشد که با کمک آن ها می‌ توانید جایگاه خود در بازار کار را بهبود بخشید.

ارتقای مهارت‌ های طراحی و مدلسازی سه‌ بعدی به شما این امکان را می‌ دهد که در بازار رقابتی آینده امکان رشد و موفقیت بیشتری داشته باشید.

روند کاری تیم ممتاز سئو

آشنایی با حوزه کاری جهت طراحی بهتر

 

تحلیل و بررسی حوزه کاری

 

طراحی محصول مورد نظر

 

انتخاب محصول مناسب کسب و کار

 

مشاوره جهت طراحی ایده نو

 

مشاوره با طراحان و ارائه نظرات

 

 

ارائه طراحی اولیه

 

ارائه طرح اولیه محصول

 

برسی طراحی اولیه

 

بررسی طرح اولیه توسط مشتری

 

تایید طراحی نهایی

 

تائید نهایی و تحویل کار

 


آنچه به چشم زیبا می آید می تواند تاثیر مستقیمی بر روی عملکرد داشته باشد.

با توجه به این نکته روانشناختی می توان طراحی گرافیک را  یکی از فاکتور های مهم جهت افزایش فروش دانست.

 قطعا استفاده از یک گرافیک قوی و حرفه ای  می تواند یک حس خوب و اعتماد را در ذهن مشتری ایجاد کند. پس استفاده از یک گرافیک تخصصی و مناسب با سلایق مختلف که دقت بالایی در به کار گیری رنگ های مناسب و متناسب با موضوع  داشته باشد، می تواند ارتباط مستقیمی با مخاطبان برقرار کند و آن ها را به سمت کسب و کار شما جذب کند.


به ایده های خود رنگ واقعیت ببخشید.