از آنجا که در خرید آنلاین مصرف کنندگان نمی توانند محصولات را از نظر جسمی لمس کنند، عکس های شما باید در ارائه تجربه مشابه یا بهتر در مرکز توجه قرار گیرند. عکس های محصول شما باید با استفاده از چندین زاویه و وسایل خلاقانه ، داستان منحصر به فرد هر مورد را ثبت کنند. بیایید به چگونگی بهتر عکاسی از محصولات بپردازیم این شش نکته مفید را بررسی کنید.

1.داستان محصولات را ثبت کنید

هر محصولی داستانی دارد. هر تصویر محصول در فروشگاه آنلاین شما باید به طور دقیق نحوه تجربه مصرف کننده از کالا را توضیح دهد. به عنوان مثال، اگر عینک آفتابی بفروشید، آیا خریدار آن را در ساحل شنی می پوشد؟ یا آیا آن ها در طول یک بازی بیس بال از آن استفاده می کنند؟

عکس های محصول باید دید واضحی از مصرف کنندگان و احساس آن ها در اختیارشان قرار دهد و این احساس به محصول بستگی خواهد داشت. برخی از تصاویر محصول شادی را به تصویر می کشند، در حالی که برخی دیگر راحتی ایجاد می کنند.

“از آزمایش نترسید. خلاق بودن. در این راه برای به دست آوردن درک عمیق تر از فرآیند، چند اشتباه مرتکب خواهید شد. “

در هنگام گفتن داستان های محصول، این امکانات بی پایان هستند. برای بدست آوردن فروش بیشتر، شروع به آزمایش ایده های مختلف داستانی با محصولات خود کنید.

2.تنظیم روشنایی

عکاسی از محصولات برای جلب توجه مصرف کنندگان و همچنین نمایش مزایای کالاهای شما ضروری است. بیش از 80٪ خریداران آنلاین هنگام تصمیم گیری در مورد خرید احتمالی، به عکس های محصول اعتماد می کنند.

روشنایی مناسب هنگام گرفتن محصولات مهم است. یک محصول با نور مناسب این فرصت را به خریدار می دهد تا هر جزئیات فیزیکی را تجربه کند. هیچ کس نمی خواهد هنگام خرید آنلاین چشمانش را جمع کند یا اندازه مرورگر خود را تغییر دهد.

نور خورشید منبع خوبی برای روشنایی است، به ویژه هنگامی که می خواهید محصول را در زیستگاه طبیعی آن عکس بگیرید. از طرف دیگر، نور مصنوعی می تواند با بودجه محدود، ثبات بیشتری به عکس های شما ارائه دهد.

تنظیم نور برای عکاسی از محصولات

همچنین باید کیفیت و کمیت نور را در نظر بگیرید. سعی کنید نور را به محصول خود نزدیک یا دور کنید تا شدت آن تغییر کند. برای یافتن نور مناسب برای محصولات خود به تمرین ادامه دهید.

3.از سه پایه استفاده کنید

روش تازه کار عکاسی این است که گوشی هوشمند خود را بگیرید و بلافاصله شروع به عکس گرفتن از محصولات خود کنید. درعوض، می توانید از یک سه پایه استفاده کنید. یک سه پایه به شما اطمینان می دهد که هر بار عکس های واضحی بگیرید.

“وقتی شاتر را فشار می دهید یا حتی دکمه ضبط را روی صفحه لمسی گوشی هوشمند خود کمی فشار می دهید، فشار رو به پایین / جلو را به دوربین وارد می کنید و باعث لرز می شود – تنظیم یک تایمر باعث می شود دوربین / تلفن هوشمند شما دوباره تثبیت شود.”

هدف فروشگاه آنلاین شما به دست آوردن عکس های یکسان از محصول است. بنابراین، قبل از شروع کلیک کردن، از سایر اشیا ثابت مانند کتاب یا گیاه عکس بگیرید. به این ترتیب، وقتی زمان عکاسی است، می دانید سه پایه را کجا نصب کنید.

4.استفاده از پس زمینه سفید

مصرف کنندگان شما می خواهند از نزدیک نمای محصولات را ببینند. میرو گزارش می دهد که 78٪ از خریداران آنلاین می خواهند عکس هایی برای زنده کردن محصولات ارائه دهند. با پس زمینه سفید، می توانید محصول را بدون حواس پرتی رنگارنگ به نقطه کانونی تبدیل کنید.

زمینه های سفید در کاتالوگ محصولات آنلاین شما مناسب هستند. وجود زمینه های مختلف می تواند تجربه خرید را مختل کند. مصرف کنندگان مجبور نیستند هنگام مرور چشمان خود را مرتب تنظیم کنند.

در مثال زیر، زمینه سفید به این کفش ها عمق می بخشد. به خوبی می توانید دوخت و رنگ سگک را مشاهده کنید. این نوع عکس ها مشتریان را به خود جلب می کند.

عکاسی از محصولات مانند کفش با زمینه سفید

بعلاوه، استفاده از پس زمینه سفید باعث کاهش زمان پردازش عکس می شود. هنگام عکاسی، نور به محصول شما منعکس می شود – حداقل نیاز به تنظیم روشنایی و کنتراست را کاهش می دهد.

5.اضافه کردن جزئیات به عکس

تصور کنید که محصول شما بخشی از یک صحنه در یک فیلم است. شما نمی خواهید که به دوربینی که مونولوگ خسته کننده ای ارائه می دهد خیره شوید. اگر شخصیت های فرعی یا در این مورد لوازم جانبی خلاقانه بیاورید، می توانید هیجان بیشتری ایجاد کنید.

لوازم جانبی شخصیت بیشتری به عکاسی از محصولات می بخشند. این همچنین یک روش موثر برای ضبط آن داستان محصول است. مارگوت ویتنی ، متخصص بازاریابی محتوا در WordStream می گوید:

“پس چگونه تصمیم می گیرید که از چه وسایلی استفاده کنید؟ من همیشه توصیه می کنم هنگام تهیه لوازم جانبی در کنار نور خطاهایی بکنید: آن ها را ساده، مطابق با طرح، رنگ و مربوط به صحنه یا محصول خود نگه دارید. “

بسته به محصول، ممکن است لوازم جانبی مانند گیاهان، قاب عکس یا حتی موارد دیگر را اضافه کنید. فقط مطمئن شوید که لوازم اصلی شما بر نمایش اصلی غلبه ندارند: محصول.

نکات پیشرفته سئو برای تجارت های آنلاین (فروشگاه های اینترنتی)

6.از زوایای مختلف عکس بگیرید

اگر هرگز به عکس های مدرسه نگاه کنید، در تصویر هر دانش آموز الگویی مشابه را مشاهده خواهید کرد. همه آن ها به یک شیوه ژست گرفته اند. مدرسه فضای زیادی برای خلاقیت باقی نمی گذارد.

برای عکاسی از محصولات خود، باید دقیقاً برعکس آن تلاش کنید. باید از چندین زاویه از محصولات خود عکس بگیرید تا 360 درجه نمایان شود.

تصاویر با کیفیت بالاتر اعتماد مشتری را بیش از تصاویر با کیفیت پایین جلب می کند.

”برای نشان دادن محصول از طرق مختلف، از چند زاویه عکس بگیرید. برای مواردی مانند جواهرات یا محصولات غذایی، از نزدیک “ماکرو”عکس بگیرید. عکس هایی را انتخاب کنید که برای مواردی مانند کفش و بند، یا تی شرت های تاشو یا سویشرت از بالا به پایین مدل می شوند و از بالا به پایین گرفته می شوند.”

با زوایای مختلف، مصرف کنندگان می توانند دامنه کامل محصول شما را در عمل ببینند. این باعث می شود که آن ها نسبت به تصمیم خرید خود اطمینان بیشتری داشته باشند.

برای فروشگاه آنلاین خود عکس های با کیفیت بالا تهیه کنید

عکاسی از محصولات نقشی اساسی در اغوای خریداران از فروشگاه آنلاین شما دارد. برای جمع آوری عناصر مناسب – نورپردازی، سه پایه و لوازم جانبی – وقت بگذارید و تصاویر جذابی را برای مشتریان خود تولید کنید.

منبع: hostgator