آپدیت تازه تصاویر گوگل امکان جدیدی را برای صاحبان وب سایت ایجاد کرده است تا کلیک بر روی تصاویر باعث هدایت افراد به سایت شما شود.

آپدیت جدید گوگل

گوگل متن بیشتری را به عکس ها در قسمت نتیجه جستوی تصاویر اضافه می کند که به صاحبان وب سایت این امکان را می دهد تا ترافیک بیشتری را دریافت کنند.

در این هفته گوگل، ویژگی جدیدی را در تصاویر گوگل راه اندازی کرده است که به وسیله آن می توان به سرعت به اطلاعات حقیقی درون عکس ها دسترسی پیدا کرد.

اطلاعاتی درمورد مردم، مکان ها یا چیز هایی مربوط به تصویر که از گراف دانش گوگل استخراج شده که در هنگام کلیک بر روی عکس در زیر آن نمایش داده می شود.

هدایت ترافیک اینترنتی از طریق جستجوی تصاویر

متن بیشتر= کلیک بیشتر ؟

گوگل می گوید: هدف از این به روز رسانی کمک به افرادی است که عکسی را جستجو می کنند و با دیدن جزییات بیشتر موضوع مورد نظر خود را پیدا کنند.

یکی از راه های کمک به جستجوگران برای پیدا کردن موضوع مورد نظر وارد شدن به سایتی است که تصویر در آن قرار دارد.

متن اضافه شده به تصویر کمک می کند تا عکس بیشتر کلیک شود. تقریبا مانند این است که گوگل، توضیحات متا را به نتیجه جستجوی تصاویر اضافه کرده باشد.

هرچند که دقیقا شبیه آن نیست، چون که تصاویر و اطلاعات ظاهر شده در زیر آن ها از منابع متفاوتی گرفته شده اند.

متن اضافه شده به تصویر کمک می کند تا عکس بیشتر کلیک شود

منبع نتایج در تصاویر گوگل از سایت هایی از سراسر وب هستند، اما حقایق مرتبط برای هر تصویر از گراف دانش گوگل گرفته شده است.

در مثالی که توسط گوگل منتشر شده، می توانید ببینید که تصویر چگونه از یک سایت آمده است؛ سایتی که تصویر در آن قرار دارد در حالی اطلاعات افزوده شده به آن از منبع دیگری گرفته شده است.

از طرفی، این کار به صاحبان سایت اجازه می دهد کمی کنترل بر روی اطلاعات نمایش داده شده در زیر تصاویر در قسمت نتیجه جستجو تصاویر داشته باشند.

از طرف دیگر، گوگل به جستجو کنندگان اطلاعات بیشتری درباره عکس هایی می دهد که می توانند به طور بالقوه کلیک بیشتری را به سمت منبع عکس هدایت کنند.

ممکن است بهترین بخش این به روز رسانی این باشد که نیاز نیست که صاحبان سایت اقدام خاصی انجام دهند. گوگل خودش به تنهایی اسنیپت های جستجوی تصویر شما را افزایش می دهد.

اگر آن قدر خوش شانس باشید که محتوایی داشته باشید که در گراف دانش گوگل ثبت شده باشد، بنابراین الان شانس بیشتری دارید تا آن لینک ها در نتایج جستجو نمایش داده شوند.

بر خلاف اینکه گاهی اوقات ممکن است اینگونه به نظر برسد، اما ویکی پدیا تنها منبع اطلاعاتی گراف دانش گوگل نیست. گوگل صد ها سایت را در سراسر وب جستجو می کند تا بیلیون ها اطلاعات را گرآوری کند.

گذشته از این ها، بیش از 500 بیلیون اطلاعات درباره 5 بیلیون داده نمودار دانشی وجود دارد که همه آن ها نمی توانند از ویکی پدیا گرفته شوند.

صفحه رسمی راهنمای گوگل می گوید:

حقایق موجود در گراف دانش گوگل از منابع مختلفی گرفته می شود که اطلاعات واقعی را گردآوری می کنند. علاوه بر منابع عمومی، ما به داده ها اجازه می دهیم تا اطلاعاتی را همانند منابع ورزشی، قیمت سهام و پیش بینی هوا را آماده کنند.

ما همچنین اطلاعات حقیقی ای را مستقیما از تولید کنندگان محتوا از راه های متفاوت دریافت می کنیم، از جمله کسانی که تغییر پنل های اطلاعاتی را پیشنهاد می دهند و مالک آن پنل ها هستند.

پشتیبانی گوگل

همانطور که گوگل می گوید، صاحبان سایت می توانند با ادعای مالکیت یک پنل اطلاعاتی، داده های گراف دانش گوگل را ارسال کنند.

با این حال، این کاری نیست که هر کسی بتواند انجام دهد، زیرا باید اطلاعات ویژه ای در یک پنل اطلاعاتی داشته باشند یا اینکه یکی ارائه دهند.

قابل ذکر است که این مورد یک هدف آسان و قابل دسترس برای کسانی است که هنوز پنل اطلاعاتی ندارند اما فرصت این را دارند تا یکی درخواست کنند.

مدعی پنل اطلاعاتی خود شدن کاری است که حتما باید انجام دهید اگر تا کنون انجام نداده اید. کسب و کار های محلی کسانی هستند که بیشترین سود را از این به روز رسانی خواهند برد.

خصوصا اگر پنل اطلاعاتی شما منبعی تجاری است می تواند عکس های مرتبط با آن درون وب تان منتشر شده باشد.

بنابراین اطلاعات نمودار دانشی تان همراه با یک لینک می تواند در زیر تصاویر نمایش داده شود.