هشتگ یک کلمه کلیدی یا عبارتی است که برای توصیف یک موضوع استفاده می شود که علامت پوند (#) قبل از آن قرار می گیرد. هشتگ ها می توانند به شما در یافتن موضوعات مورد علاقه تان کمک کنند. به عنوان مثال، “سگ ها” می توانند یک هشتگ باشند و همینطور “آموزش توله سگ های کولی مرز”. یکی مبحث گسترده ای است و دیگری عبارتی خاص است.
در این مقاله قصد داریم در مورد هشتگ توییتر و روش های استفاده از آن با شما صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

برای ایجاد هشتگ، علامت پوند (#) را قبل از کلمه یا عبارت تایپ کنید و از فضاها یا علائم نگارشی استفاده نکنید (حتی اگر از چندین کلمه در یک عبارت استفاده کنید). بنابراین Dogs# و BorderColliePuppyTraining# نسخه های هشتگی این عبارات هستند.

هشتک توییتر چیست؟

نکته: وقتی هشتگی را توییت می کنید، به طور خودکار به یک لینک قابل کلیک تبدیل می شود. هر کسی که هشتگ را ببیند می تواند بر روی آن کلیک کند تا به صفحه ای که حاوی خبر توییت های اخیر حاوی آن هشتگ است برود.

کاربران توئیتر برای دسته بندی موضوعات هشتگ هایی را در توییت های خود قرار می دهند. با این کار پیدا کردن و دنبال کردن توییت ها درباره یک موضوع یا موضوع خاص برای سایر کاربران آسان می شود.

بهترین روش های استفاده از هشتگ توییتر

استفاده از هشتگ بسیار عالی است. در اینجا مواردی وجود دارد که باید برای استفاده از هشتگ در توییتر بخاطر بسپارید:

  1. از هشتگ های عبارت خاص برای یک موضوع خاص استفاده کنید: گسترده شدن بیش از حد هشتگی مانند #سگ ها ممکن است هدف مورد نظر شما را پیدا نکند.
  2. هشتگی مانند BorderColliePuppyTraining# ممکن است شامل توییت های بی ربط کمتری باشد و کاربران هدفمندتری را که توییت می کنند یا آن موضوع خاص را جستجو می کنند، نشان دهد.
  3. از استفاده بیش از حد هشتگ در یک توییت خودداری کنید: برای توییت کردن می توانید فقط از 280 کاراکتر استفاده کنید. وقتی از تعداد زیادی هشتگ مختلف استفاده کنید، فضای کمتری برای پیام واقعی شما باقی می ماند و به نظر می رسد که هرزنامه است. بنابراین حداکثر از 1 تا 2 هشتگ استفاده کنید.
  4. هشتگ خود را با آنچه در مورد آن توییت می کنید مرتبط نگه دارید: اگر قصد توییت کردن مطلبی را دارید، سعی کنید از هشتگ های مرتبط با آن استفاده کنید. به عنوان مثال اگر در مورد هنرپیشگان توییت می کنید از هشتگی مانند flower# استفاده نکنید. مگر اینکه به موضوع شما مرتبط باشد.
    اگر می خواهید دنبال کنندگان خود را تحت تأثیر قرار دهید مطمئن شوید که توییت ها و هشتگ های شما متن دارند.
  5. استفاده از هشتگ ها داخل متن برای جلوگیری از اشغال فضا: اگر در مورد سگ ها توییت می کنید و در متن خود نیز کلمه “سگ ها” را ذکر کرده اید، هشتگ #سگ ها را در ابتدا یا انتهای توییت خود قرار ندهید. برای جلوگیری از اشغال فضای متن توییت، می توانید در زمان استفاده از عبارت مورد نظر علامت پوند را در داخل متن توییت به آن اضافه کنید.
  6. از موضوعات پرطرفدار توییتر برای یافتن هشتگ های داغ استفاده کنید: لیست “Trends for you” در نوار کناری سمت راست home شما در Twitter.com یا در برگه جستجوی برنامه تلفن همراه Twitter ظاهر می شود.
    این شامل لیستی از موضوعات پرطرفدار است که با توجه به موقعیت جغرافیایی شما ترکیبی از هشتگ و عبارات منظم است. برای دیدن هشتگ های پرطرفدار دیگر، می توانید هنگام استفاده از Twitter در وب، Explore# را در پنجره سمت راست انتخاب کنید. از این موارد برای مکالمه هایی که در لحظه فعلی در حال انجام هستند استفاده کنید.
روش استفاده از هشتگ توییتر

هنگامی که به کاربرد و استفاده از هشتگ در توییتر عادت کردید، تعجب خواهید کرد که چگونه قبلا از آن ها استفاده نمی کردید. این یک روند بزرگ و کاربردی در شبکه های اجتماعی است که به این زودی ها از بین نخواهد رفت.

امیدوارم این مطلب برایتان مفید باشد. موفق و پیروز باشید.

منبع: lifewire