در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با ویژگی های جدید Google آشنا کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا با این ویژگی ها آشنا شوید.

کنفرانس توسعه دهنده سالانه گوگل با جدیت در Mountain View آغاز شد و Google I / O 2019 نوید اخبار مهم را در مورد کسب و کار ها را می دهد، غول جستجو، همه چیز از جزئیات مربوط به جدید ترین گوشی های خود را که در اجرا به کنفرانس فاش شده است. به نسخه بعدی Android. هوش مصنوعی و نرم افزار تمایل دارند تا در کنفرانس های گذشته به تأکید بر اندازه های بزرگ وارد شوند، اما این شرکت با به روزرسانی محصولات امضاء شده خود، جستجو را شروع کرد.

نمایش 3D محصولات

این شرکت به تازگی یکپارچه سازی جدیدی از دوربین و ویژگی های AR خود را در جستجو اعلام کرده است، از جمله امکان قرار دادن مدل های سه‌ بعدی در نتایج جستجوی شما.

تصور کنید که محصولات را قبل از خرید به صورت سه بعدی بتوانید تماشا کنید. این یک ویژگی بی نظیر است.

این شرکت استفاده خود از این قابلیت را برای اهداف تحصیلی و دانشگاهی نشان داده است، اما بدون تردید برای خرید و تجسم آزمایش لباس و سایر محصولات مورد نظر برای خرید بسیار مفید و عالی خواهد بود.

ویژگی های جدید Google

در بخشی از این ارائه، Google همچنین قابلیت دوربین جدیدی را نشان داد که برای دستگاههای ارزانتر خود به برنامه جستجوی Google Go می آید. در اصل این ویژگی قابلیت لنز Google را به گوشی های کم مصرف رسانده است و می تواند همه چیز را از جمله ترجمه علائم به زبان های مختلف انجام دهد.

در عین حال، قرار دادن مدلهای سه بعدی به طور مستقیم در نتایج جستجو، ادامه تکامل جستجو از جعبه ای است که در اطراف ورودی متن به یک پنجره ساخته شده است تا همه فن آوری ها و شایستگی های بی شمار گوگل را که تحت سرویس اکثر محصولات این شرکت است تکمیل کند.

جالب خواهد بود بدانید که آیا ادغام عمیق تر AR در نتایج جستجو از موتور جستجوی غالب جهان، AR را بسیار همه گیر تر از آنچه در حال حاضر است انجام می دهد؟ با توجه به همه احتمالات مرتبط با این موضوع، احتمالاً این طور نیست.

“این یک نکته مهم است که یک کوسه بزرگ سفید می تواند 18 فوت طول داشته باشد. دیدن این کوسه از نزدیک قطعا بسیار جذاب تر از دیدن دیگر چیزهای اطراف شماست. “

وی ادامه می دهد: “ما همچنین با شرکایی مانند NASA ،New Balance، سامسونگ، Target ،Visible Body ،Volvo ،Wayfair و موارد دیگر همکاری می کنیم تا محتوای خود را جستجو جستجو کنیم. بنابراین، چه در حال مطالعه آناتومی بدن انسان در مدرسه باشید و چه بخواهید یک جفت کفش ورزشی خریداری کنید، می توانید با مدل های سه بعدی ارتباط برقرار کرده و آنها را مستقیماً به صورت سه بعدی ببینید.”

مطمئناً متناسب است که این شرکت امروز با ارائه به روزرسانی های مربوط به محصول، شروع به کار کرد و روز به روز، به ویژگی ها و قابلیت هایش می افزاید.

یکی از بزرگترین روزهای سال برای طرفداران اندروید فرا رسیده است ، زیرا Google قرار است کنفرانس توسعه دهنده I / O سالانه خود را در Mountain View آغاز کند.

در این کنفرانس موضوعات بسیاری مطرح شد که در

امیدواریم بتوانید از ویژگی های جدید Google نهایت استفاده را داشته باشید.