یوتیوب در حال ارائه ویژگی های جدیدی است که برای پاداش دادن به اعضای کانال ها طراحی شده است، شبیه به نحوه پاداش مشترکان در تویچ. مزایای جدید می تواند کاربران بیشتری را تشویق کند تا برای عضویت های پولی ثبت نام کنند که درآمد بیشتری برای سازندگان دارد. در اینجا درباره عضویت در کانال YouTube و مزایای جدیدی که اضافه می شود بیشتر توضیح داده شده است. ابتدا بیایید برخی اصطلاحات را بررسی کنیم.

“عضو” کانال یوتیوب یعنی چه؟

کانال های یوتیوب که بخشی از برنامه کسب درآمد یوتیوب هستند واجد شرایط ارائه عضویت پولی به طرفداران خود هستند. “عضو” به حامی اشاره می کند که ماهانه در ازای محتوای منحصر به فرد هزینه می پردازد. این متفاوت از کانال “مشترک” است، کسی که کانال را به صورت رایگان دنبال می کند. در Twitch کلمه “مشترک” دقیقاً برعکس است، به کسی اشاره می کند که هزینه ماهانه مکرر را برای حمایت از خالق محتوا می پردازد.

عضو کانال یوتیوب چه چیزی دریافت می کند؟

هر دو “اعضای” کانال های یوتیوب و “مشترکین” در تویچ مجموعه ای از مزایا را دریافت می کنند که با گذشت زمان با هم برابری می کنند. در حال حاضر، اعضای کانال ها نشان ها و ایموجی های سفارشی، فیلم های منحصر به فرد، پخش زنده و دسترسی به فید پست های انجمن را دریافت می کنند.

اعضای کانال یوتیوب

یوتیوب در حال حاضر مزایای عضویت را به عنوان امتیاز برای کسانی که عضویت خود را ماه به ماه فعال نگه می دارند، اضافه می کند. نقطه عطف عضویت به کاربر امکان می دهد در طول پخش زنده پیام های خاص تری را ارسال کند که مدت زمان عضویت می توان از آن ها استفاده کرد.

تویچ مزایای مشابهی را برای مشترکان مکرر ارائه می دهد و به آن ها اجازه می دهد با هر بار تمدید اشتراک، یک پیام خاص را به صورت رایگان ارسال کنند. این امر برای طرفداران ارزش زیادی دارد، زیرا ارسال پیام های خاص در طول پخش های زنده معمولاً هزینه بر است.

سایر گزینه ها برای ارسال پیام خاص در پخش مستقیم یوتیوب شامل Super Chats و Super Stickers است که کاربران باید هزینه آن را بپردازند. این ویژگی در دسترس اعضایی است که حداقل در دومین ماه متوالی در یک کانال عضو هستند.

اعضا می توانند هر ماه یک پیام خاص را در طول پخش مستقیم که همچنان فعال است ارسال کنند. پیام های مهم عضویت در پخش های زنده مشابه نحوه جشن گرفتن اعضای جدید خاص می شود. آن ها با رنگ سبز برجسته شده و برای مدت مشخصی دیده می شوند. آن ها همچنین در برگه فعالیت بیننده در بخش کنترل پخش زنده ظاهر می شوند.

این چگونه می تواند به سازندگان کمک کند؟

برای سازندگان در یوتیوب، با این ویژگی می توانند به افزایش تعداد اعضای کانال کمک کند. هنگامی که افراد پیام های خاص عضویت را در پخش زنده مشاهده می کنند، ممکن است انگیزه ای برای ثبت نام ایجاد شود. به گفته این شرکت، هدف از راه اندازی این ویژگی، افزایش ارزش ارائه شده به اعضای کانال بدون تلاش بیشتر از طرف سازنده است. این ممکن است به افزایش تعداد اعضا و ایجاد انگیزه برای ماندن آن ها برای مدت زمان طولانی تر کمک کند.

منبع: searchenginejournal.com