همانطور که می دانید سئو موضوع بسیار مهمی در جهت کسب رتبه از گوگل می باشد. اما پیش بینی های سئو برای سال 2019 چیست؟ با توجه به سال جدید متخصصان زیادی در زمینه ی سئو پیش بینی هایی داشته اند. از انفجار ویژگیهای SERP گرفته تا افزایش درآمدزا و درایورهای اصلی جستجو. برای دیدن لیست کاملی از چهارده مورد که در جستجوی دکترهای پیت، بریتنی مولر، راب بوچی، راس جونز و میریام الیس هستند با مقاله ی ” پیش بینی های سئو برای سال 2019 ” همراه ما باشید..

[/fusion_text][/fusion_builder_column]

پیش بینی های سئو برای سال 2019

1. تمرکز گوگل، یافتن پاسخ سوالات کاربران

تا حالا برای شما پیش آمده است که سوالی را در گوگل مطرح کرده اید و گوگل به اصطلاح جعبه انفجار را برای نزدیکترین پاسخ به سوال شما آماده کرده است.هدف گوگل پاسخ دادن به سوالات است ، می خواهد در حد امکان به همه سوالات پاسخ دهد و به سایت هایی با پاسخ های مختصر و ساختار یافته پاداش می دهد. تمرکز خود را روی پاسخ هایی بگذارید که طبیعتاً باعث می شود بازدیدکنندگان تمایل بیشتری داشته باشند و برند و اعتبار شما را برقرار کنند.

2. جستجوی صوتی برای بهینه سازی کاملاً بی فایده خواهد بود

یکی از پیش بینی های سئو برای سال 2019 این بود که جستجوی صوتی جایگاه ویژه ای در دنیای سئو پیدا کند اما بهینه سازی جستجوی صوتی چیزی بیش از بهینه سازی برای جستجو های برجسته نخواهد بود و تبدیل از طریق صدا پاسخ مناسبی را برنمی گرداند.

پیش بینی های سئو برای سال 2019
پیش بینی های سئو برای سال 2019

3. هدایت کاربران از سیستم شخصی به تلفن همراه

اگر قرار است برنامه ای که می خواهید در سال 2019 داشته باشید تحت موبایل اجرا شود کمی زمان را از دست داده اید. تقریباً تمام ویژگی های Google با در نظر داشتن موبایل اول طراحی شده اند و شاخص اول موبایل در چند ماه گذشته به سرعت گسترش یافته است.

4. نفوذ بیشتر صفحه نتایج موتورهای جستجو در جستجوی ارگانیک

از Google انتظار دارید که روش های بیشتری برای جایگزینی ارگانیک با راه حل هایی که کاربران را درGoogle نگه می دارد پیدا کند. این شامل ویژگی های SERP تعاملی است که خیلی از پیشنهادات وب سایت را به همان روشی که نمرات زنده ، آب و هوا و پروازها جایگزین می کنند ، جایگزین می کند.

پیش بینی های سئو برای سال 2019
پیش بینی های سئو برای سال 2019

5. فیلم بر صفحه نتایج جستجو تسلط دارد

فیلم های برجسته، اسلایدرهای ویدئویی و کلیپ های پیشنهادی (جایی که Google محتوای خاص را در یک ویدیو هدف قرار می دهد) فضاهای قابل توجهی را به دست می گیرند. هنگامی که گوگل وسایل جستجو را با صفحه نمایش، از جمله صفحه اصلی هاب آزمایش می کند ، انتظار دارد ویدیو بر سوله های آموزشی و DIY تسلط یابد.

6. SERP ها تعاملی تر می شوند

ما شاهد شروع SERP های تعاملی با افراد بودیم. بسته به اینکه شما کدام سؤال را گسترش می دهید ، دو یا سه سؤال جدید ایجاد می کنند که مستقیماً به سوال گسترده شما مربوط می شود. این تعامل در زمان واقعی افراد را در SERP طولانی تر نگه می دارد و به Google کمک می کند تا آنچه را که یک کاربر به دنبال آن است را درک کند.

پیش بینی های سئو برای سال 2019
پیش بینی های سئو برای سال 2019

7. SEO محلی Google به معنای واقعی کلمه به پیشرفت خود در تجارت شما ادامه خواهد داد

Google همچنان سؤالات بیشتر و صمیمی تری درباره شغل شما برای ارائه به مشتریان خود خواهد پرسید. آیا این تجارت مربوط به جنسیت خاصی است؟ آیا این تجارت قابل دسترسی است؟ فضای دوستانه چگونه است؟ چقدر تمیز است؟ چه نوع روشنایی دارند؟ و غیره اگر Google بتواند اطلاعات دقیقی از دنیای واقعی در مورد شغل شما کسب کند (درصد تکرار مشتریان از طریق جغرافیایی ، قیمت از طریق تاریخچه معاملات و غیره) ، آنها می توانند به شدت به سیگنال های وب سایت اعتماد داشته و نتایج دقیق تری را برای جستجوگرها ارائه دهند.

8. نزدیکی کسب و کار به کاربران همچنان یک عامل رتبه بندی برتر محلی خواهد بود

در گزارش اخیر از سئو محلی ، اکثر مخاطبان موافقت کرده اند که تمرکز گوگل بر نزدیکی یک جستجوگر با مشاغل محلی ، غالباً بر فاصله از کیفیت در SERP های محلی تأکید دارد. پیش بینی می کنیم که این نتایج در سال ۲۰۱۹ به شدت اهمیت خواهد دارد. از یک طرف ، نتایج بیش از حد موضعی می توانند مثبت باشند ، زیرا آنها به انواع مختلفی از مشاغل اجازه می دهند تا برای یک جستجوی خاص مشخص شود. از طرف دیگر ، به استثنای شرایط فوری ، بیشتر افراد ترجیح می دهند بهترین گزینه ها را ببینند نه فقط نزدیکترین موارد.

پیش بینی های سئو برای سال 2019
پیش بینی های سئو برای سال 2019

9. سئو محلی: گوگل قصد دارد کسب درآمد را افزایش دهد

به نظر می رسد بیشتر فضای محلی و نقشه هایی را که از طریق Google و از طریق Adwords و مدل های جدید بالقوه ژنرال به دست آمده ، منحصراً از آن کسب می کنید. این فضا بیشتر و بیشتر رقابتی خواهد بود.

10. تست کسب درآمد برای صدا

در پی پیش بینی های سئو برای سال 2019 به امید کسب درآمد بهتر صدا ، گوگل و آمازون به سمت نمایشگرهای دارای پشتیبانی صوتی پیش رفته اند. تلاش های آنها برای گرفتن نمایشگر در خانه ها و نحوه ادغام تبلیغات صفحه نمایش جالب خواهد بود. پیش بینی جسورانه: آمازون تبلیغات نمایشگر حالت خواب را شبیه به نحوه نمایش امروز کیندل ارائه می دهد.

پیش بینی های سئو برای سال 2019
پیش بینی های سئو برای سال 2019

11. بازاریابان تمرکز بیشتری روی SERP ها می کنند

انتظار داریم که توجه بیشتری به تجزیه و تحلیل SERP ها باشیم زیرا گوگل بیشتر تلاش می کند تا به افراد پاسخ دهد بدون اینکه مجبور شوند صفحه نتایج جستجو را ترک کنند. ما موتورهای جستجو بیشتری مانند Google Jobs، پروازهای Google، هتل های گوگل، Google Shopping را می بینیم. با این تحولات جدید، بازاریابان به طور فزاینده ای مایل به گزارش در مورد نام تجاری عمومی خود در SERPها ، نه فقط رتبه وب سایتشان هستند. این مهم تر از همیشه خواهد بود که افراد بتوانند تمام عناصر درون یک SERP را اندازه بگیرند ، نه فقط رتبه بندی خودشان.

12. مباحث تطبیقی از هدفگیری پرسشها سودمندتر خواهد بود

سال 2019 سال دیگر خواهد بود که در آن می بینیم که جستجوهای شخصی شروع به کاهش می کند ، زیرا مردم بیشتر روی زیرشاخه های نمایش داده شده در مورد موضوعات متمرکز می شوند. نمایش داده شد و همچنین پرس و جوهای  مردم اهمیت صنعت را برای صنعت سئو بسیار واضح تر نشان داده اند. با داشتن PAAs ، گوگل به روشنی نشان می دهد که آنها درباره تجربه جستجوگر از نظر رضایت جستجوگر در مورد یک موضوع کامل ، و نه فقط برای یک جستجوی خاص فکر می کنند. با این حساب ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که SEO بیشتر به موضوعات خوشه ای توجه نماید و با توجه به این ریز موضوعات می تواند دیدگاه و چشم انداز رقابتی شما را اندازه گیری نماید.

پیش بینی های سئو برای سال 2019
پیش بینی های سئو برای سال 2019

13. قدرت لینک سازی محلی

اخیراً مطالعه کوچکی انجام داده ایم که در آن 75٪ بین رتبه های ارگانیک و محلی وابستگی وجود دارد. نقل قولهای بدون ساختار (ذکر اطلاعات جزئی یا کامل کسب و کار + پیوند در هر نوع وب سایت مربوط) وسیله ای برای بهبود رتبه بندی ارگانیک است که پایه و اساس رتبه های محلی را شامل می شود. آنها همچنین می توانند به عنوان یک وسیله وابسته به گوگل در زمینه ترافیک راهنمایی و رانندگی خدمت کنند. هر چیزی که مجبور به پرداخت آن برای گوگل نیستید، به طور فزاینده ای با ارزش خواهد بود. استنادهای ساختاری شده بر روی سیستم عاملهای مهم فهرست کسب و کار محلی همچنان در جدول باقی خواهند ماند، اما مشاغل محلی رقابتی برای جابجایی جایگاه، باید روی داده های بدون ساختار تمرکز کنند.

14. نظرات یک تمایز کننده رقابتی باقی خواهند ماند.

اخیراً یکی از نمایندگان گوگل اظهار داشت كه حدود یك سوم از جستجوهای محلی از نظرات خوانندگان ساخته می شود. این فوق العاده است. مشاغل محلی که شهرت خوبی و تعاملی در وب کسب می کنند و آن را حفظ می کنند ، برتری بیشتری نسبت به برندهایی که نظرات خوانندگان بعنوان اساسی ترین خدمات مشتری نادیده می گیرند، دارند. مشاغل محلی رقابتی از لحاظ درآمد ، نظارت ، قدرت تجزیه تحلیل تمایلات از نظرات کاربران بدست خواهند آورد.