به روزرسانی جدید Google Images راهی جدید برای ادمین های سایت ایجاد کرده است تا بتوانند توسط تصاویر در گوگل جستجو کنند، ترافیک را افزایش دهند و سئو بهتری برای سایت بوجود بیاورند.

Google در نتایج جستجو، تصویر زمینه بیشتری را به عکس ها اضافه می کند، که به صاحبان سایت فرصت جدیدی برای افزایش ترافیک ارائه می دهد.

یک ویژگی جدید در تصاویر Google، واقع گرایی بیشتر درباره آنچه در عکس ها نشان داده می شود را نشان می دهد.

اطلاعات مربوط به افراد، مکان ها یا چیز های مرتبط با تصویر از نمودار دانش Google گرفته شده است و در هنگام کلیک روی آن ها زیر عکس ها نمایش داده می شود.

جستجو با تصویر در گوگل : جزییات

متن بیشتر = کلیک های بیشتر؟!

گوگل این بروزرسانی را برای کمک به جستجوگر ها ارائه کرده است که در جزئیات بیشتر به بررسی موضوعات بپردازد.

یكی از راه هایی كه جستجوگر ها می توانند موضوعات را با جزئیات بیشتری بررسی كنند، مراجعه به صفحه وبی می باشد كه در آن تصویر نمایش داده شده است، مانند گوگل که توضیحات متا را به نتایج جستجوی تصویر اضافه کرده است، متن زمینه عکس ها نیز تاثیر بیشتری برای کلیک کردن موضوع دارند اما باز هم کاملا شبیه این موضوع نمی شود زیرا تصاویر و واقعیت های موجود در زیر عکس از منابع مختلفی ناشی می شوند.

جستجو با تصویر در گوگل : جزییات زیر عکس

جستجو توسط تصویر در گوگل از سایت های سراسر وب تهیه شده است، اما حقایق مربوط به هر تصویر از نمودار دانش گوگل بیرون کشیده می شود.

گوگل نمونه هایی را به اشتراک گذاشته که نشان می دهد چگونه عکسی که در سایت قرار دارد ولی اطلاعات زیر عکس از منبع دیگری به اشتراک گذاشته شده، بنابراین این امر به صاحبان سایت اطلاعات کمتری می دهد درباره نتایج جستجو بر اساس متنی که در زیر عکس نوشته شده است.

از طرف دیگر، گوگل اطلاعات بیشتری را در مورد تصاویر به جستجوگر ها می دهد که می توانند با کلیک بیشتر منبع تصویر را پیدا کنید.

شاید بهترین بخش این به روزرسانی این باشد که نیازی به اقدامی از طرف صاحبان سایت نیست، گوگل کمبود های جستجوی تصویر شما را به تنهایی افزایش می دهد.

منبع : جستجو توسط تصاویر در گوگل