وقتی صحبت از شبکه سازی با افراد حرفه ای می شود، مکان بهتری از اسنپ چت، فیسبوک و اینستاگرام برای پاتوق وجود ندارد. لینکدین مکانی عالی برای جذب کاربران تجاری است که در مورد مسائل خود جدی هستند. تقریباً هر فرد حرفه ای روی کره زمین دارای پروفایل لینکدین است.

این پایگاه کاربری گسترده، لینکدین را به یک بستر ایده آل برای بازاریابی محصولات و خدمات B2B تبدیل کرده است.

اما مسئله اینجاست. برای اینکه این تلاش های بازاریابی موثر باشد، باید شبکه خود را رشد دهید.

در این مقاله من درباره هک های لینکدین بحث خواهم کرد که اندازه شبکه شما سه برابر خواهد شد که به نوبه خود منجر به تعامل، تبدیل و درآمد بیشتر خواهد شد.

به عبارت دیگر، این مقاله در مورد درآمد بیشتر شماست.

1. تصاویر را در پست ها قرار دهید

این ممکن است یک چیز ساده به نظر برسد، اما به طور خاص در لینکدین بسیار مهم است. تصاویر باعث افزایش جذابیت در پست های شبکه های اجتماعی می شوند. تحقیقات نشان می دهد که در لینکدین قرار دادن عکس باعث افزایش بازدید 11 برابری می شود .

قرار دادن تصاویر در پست ها

این بدان معنی است که برای به حداکثر رساندن قابلیت مشاهده پروفایل خود، به یک عکس هدر، عکس پروفایل و تصاویر نیاز دارید.

با این وجود نمی توانید فقط تصویری ارسال کنید. آن ها باید با مخاطب هدف شما مرتبط باشند، در این صورت شما باید درک کنید که این مخاطب کیست.

2. مخاطبان خود را پیدا کنید.

آیا می دانید مخاطبان لینکدین شما چه چیزهایی را می خواهند، دوست دارند، نیاز دارند و از چه مزایایی بهره مند می شوند؟

شبکه هر کس متفاوت است، اما شما می توانید بر اساس داده ها چند فرضیه داشته باشید.

یافتن مخاطبان

با ارسال محتوای منحصر به فرد و معقول که کلیک را ترغیب می کند، منجر به ایجاد کیفیت در لینکدین شوید.

حق بیمه یا عضویت پولی در لینکدین به شما مجموعه ای محکم از اطلاعات مربوط به افرادی که پروفایل شما را مشاهده می کنند، پست های شما را می خوانند و با شما تعامل دارند، می دهد. منطقی است که هر از گاهی این معیار ها را تجزیه و تحلیل کنید.

خواه به داده ها نگاه کنید یا نکنید، یک کار را باید انجام دهید – ” شناختن شبکه”.

3. یک گروه ایجاد کنید

یکی از بهترین راه ها برای گسترش شبکه ایجاد گروه متمرکز لینکدین است. این به شما کمک می کند متخصصانی را که به موضوعات خاص علاقه مند هستند جذب کنید و به شما بستری برای ارسالی های خود می دهد.

یکی دیگر از مزایای گروه های لینکدین امکان اشتراک اطلاعات با افراد، بدون نیاز به افزودن آن ها است. ایجاد یک گروه اولین قدم عالی برای منفجر کردن شبکه شما به روشی شگفت انگیز است.

4. کارمندان خود را درگیر کنید.

اگر تجارت شما کارمند دارد، می توانید آن ها را در لینکدین درگیر کنید تا فرهنگ شرکت شما را نشان دهد و به رشد شبکه شما کمک کند.

درگیر کردن کارمندان در شبکه لینکدین

وقتی کارمندان شما به شبکه شما متصل شده و فعالانه درگیر شوند، دسترسی پست های خود را بسیار افزایش می دهید. فقط کافی است که آن ها صفحه تجارت شما را به عنوان کارفرمای فعلی خود اضافه کنند و آن ها به طور خودکار صفحه شما را دنبال می کنند.

5. با مشتریان ارتباط برقرار کنید

مشتریان راضی نیز از طرفداران برند تجاری عالی هستند. لینکدین ابزارهای توسعه دهنده ای را در اختیار شما قرار می دهد تا به شما اجازه دهد دکمه “Follow” را به وب سایت خود اضافه کنید.

برقراری ارتباط با مشتریان

همچنین افزودن دکمه Follow لینکدین به وب سایت شما به شما کمک می کند شبکه گسترده تری ایجاد کنید تا شبکه خود را فراتر از لینکدین گسترش دهید.

6. فیلم ها را به اشتراک بگذارید

محتوای ویدئویی تعامل آنلاین را افزایش می دهد، به ویژه هنگامی که برای اهداف بازاریابی استفاده می شود. همچنین 80٪ تبدیل را افزایش می دهد

افزودن ویدئو به پست های لینکدین شما باعث جذابیت بیشتر برای بازدید کنندگان در پروفایل شما و جذب بازدید بیشتر می شود.

اطلاعات بیشتر را می توان در زمان کمتری انتقال داد، بنابراین شبکه خود را سریعتر رشد می دهید.

7. لینکدین آنالیتیکس خود را پیگیری کنید

تجزیه و تحلیل داده ها تنها راه شناخت واقعی عملکرد کمپین های آنلاین است و لینکدین تفاوتی ندارد.

بررسی لینکدین آنالیتیکس

اگرچه نمی توانید بازدید های لینکدین را از طریق Google Analytics یا SEMrush ردیابی کنید، اما می توانید آن ها را از طریق تجزیه و تحلیل داخلی سایت ردیابی کنید.

8. مکالمات را با مخاطبان فعلی شروع کنید

اگر با مخاطبان فعلی خود ارتباط برقرار نکنید، ساخت شبکه شما فایده ای ندارد. تعامل با شبکه فعلی شما به شما امکان می دهد که افراد فعال و جعلی را ببینید.

شروع مکالمه با مخاطبان فعلی

دنبال کنندگان جعلی شبکه های اجتماعی می توانند بر وجهه برند شما تأثیر بگذارند، هم توسط افراد و هم از طریق الگوریتم ها، مشکلی که در وبلاگ خود با جزئیات بیشتری در مورد آن بحث می کنم. با یافتن پروفایل های جعلی، پول ارزشمند بازاریابی را برای بازده کمتری هدر می دهید.

9. شبکه لینکدین را به وبلاگ خود متصل کنید

در وردپرس می توانید به راحتی اکانت خود را به لینکدین متصل کنید تا بتوانید به صورت خودکار پست های خود را با استفاده از افزونه Jetpack به اشتراک بگذارید.

اتصال شبکه لینکدین به وبلاگ

این یکی از اجزای اصلی تلاش های شما برای بهینه سازی نرخ تبدیل آنلاین است زیرا به مشتریان بالقوه شما کمک می کند تا در کانال فروش شما بیشتر درگیر شوند. تولید SERP یکی از جنبه های مهم لینکدین است، در صورتی که توجه نکرده باشید.

10. ایجاد صفحات ویترین در شبکه لینکدین

کریس راولف یک پست عالی برای Social Media Examiner درباره صفحات ویترین لینکدین برای تجارت نوشت. در حالی که پروفایل و صفحه شرکت شما یک رزومه است، صفحه ویترین شما نمونه کارهای لینکدین شما است.

این صفحات به شما امکان می دهد خلاق باشید و واقعاً روی موضوعات بهینه شده در سئو تمرکز کنید. صفحات ویترین را با محتوای ارزشمند و جذاب پر کنید که باعث جلب توجه افرادی می شود که از طریق لینکدین و سایر سیستم عامل هایی که به آن ها متصل هستند، جستجو می کنند.

11. صفحه شبکه لینکدین خود را به ایمیل خود اضافه کنید

در حالی که به نظر می رسد افزودن پروفایل اسنپ چت و تویتر به امضای ایمیل شما روتین تر باشد، اما لینکدین جایی است که می خواهید مخاطبین تجاری خود را هدایت کنید.

این کار به آن ها اجازه می دهد در مورد شرکت شما تحقیق کنند و در مورد نام تجاری شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

اگرچه هر کاری که به صورت آنلاین انجام می دهید باید یک داستان تجاری منسجم باشد، اما لینکدین یک شبکه حرفه ای است که فروش B2B بر آن نظارت می کند.

لینکدین مکانی برای ارتباط با شرکای تجاری، مشتریان و دیگران در یک محیط کسب و کار است. توییتر و اسنپ چت مکان هایی برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان هستند، بنابراین گنجاندن این پروفایل ها در ارتباطات با عموم مردم بسیار خوب است، اما شرکای تجاری باید ورودی جداگانه ای به قیف تبدیل شما داشته باشند.

12. به طور منظم روی Pulse ارسال کنید

Pulse یک برند تجاری است که لینکدین برای گسترش مشخصات موبایل خود خریداری کرده است. در حال حاضر بر روی 0.13 درصد از دستگاه های اندرویدی نصب شده است، از جمله اینکه از قبل در Samsung Galaxy S7 نصب شده بود. این برنامه اخبار از سراسر وب را جمع آوری می کند، اما شما همچنین می توانید یک پست در Pulse خود منتشر کنید.

برای تهیه یک پست وبلاگ و انتشار آن به لینکدین Pulse مراجعه کنید. این کار شما را در معرض دید بیشتر مخاطبان لینکدین، به ویژه در دستگاه های تلفن همراه قرار می دهد.

از آنجایی که مردم بیشتر و بیشتر وقت خود را صرف دستگاه های تلفن همراه می کنند، باعث می شود تا زمانی که آن ها روی کامپیوترهای دسکتاپ می گذرانند از آن کمتر باشد.

13. ارسال پست های خود را عاقلانه انجام دهید

از آنجایی که لینکدین مخاطبان متفاوتی نسبت به فیس بوک، پینترست، توییتر و + Google دارد، بهترین زمان برای ارسال نیز متفاوت است. شما می خواهید پست های لینکدین خود را برای آنچه در تجارت رادیو به عنوان “زمان رانندگی” شناخته می شود، تنظیم کنید.

شروع و پایان روز کاری زمان ایده آل برای ارسال پست در لینکدین (7 صبح تا 9 صبح و 5 عصر تا 6 عصر) است.

در حالی که زمان روز مهم است، روزی که ارسال می کنید نیز مهم است. تعطیلات آخر هفته بد است و گاهی اوقات همه دچار تب دوشنبه یا جمعه می شوند، بنابراین سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه روزهایی از هفته هستند که بیشترین تمرکز افراد روی کار است.

فیلم ها و نمایش های تلویزیونی قدیمی را تماشا کنید و به نحوه اداره پدر یا رئیس روزنامه توجه کنید. آن زمان هایی است که مردم لینکدین را می خوانند.

14. ایجاد یک پست شغلی در شبکه لینکدین

جستجوی کار یکی از محبوب ترین کاربرد های لینکدین است. بدیهی است، بنابراین ارسال شغل در سایت مورد توجه متخصصان علاقه مند قرار خواهد گرفت و فرصتی برای شبکه سازی به شما می دهد.

از آنجا که خانه های لینکدین از هر 3 کارمند برای 1 نفر از سر گرفته می شود، استفاده از آن به عنوان ابزاری برای یافتن افراد مناسب برای کار در تجارت شما منطقی است.

و ارسال شغل فراتر از پر کردن یک موقعیت مزایایی دارد. اعلان شغل در معرض دید اضافی قرار می گیرد و معمولاً سیگنالی را به شما نشان می دهد که کار شما خوب است.

نتیجه

لینکدین مکانی عالی برای برقراری ارتباط با سایر افراد حرفه ای است که می توانند شریک تجاری، مشتری یا حتی کارمند شوند.

لینکدین اگرچه محبوبیت سایت های رسانه های اجتماعی شخصی مانند اسنپ چت و اینستاگرام را ندارد، اما بستر مناسبی برای انتشار اطلاعات حرفه ای و پذیرایی از مخاطبان B2B است.

رشد شبکه شما در لینکدین به مشتریان با درآمد بیشتر کمک می کند. بنابراین اگرچه لیدهای کمتری دریافت خواهید کرد، اما ارزش هر لید در طول عمر بسیار بیشتر از آن است که از طریق منابع دیگر پیدا شده است.