اکنون که تصمیم گرفته اید دیجیتال مارکتینگ را دنبال کنید، احتمالاً فکر می کنید که اینترنت برای جمع آوری تمام اطلاعات اساسی برای راه اندازی کمپین و جذب مشتری کافی است، درست است؟ این برداشت اشتباه نیست. ما می دانیم که در بعضی مواقع اینترنت به راحتی می تواند اطلاعات جعلی یا نادرست را منتقل کند.
مطمئنا شما می توانید منابع آنلاین فوق العاده کارآمد را برای بازاریابی دیجیتال پیدا کنید. با این حال، هیچ تضمینی برای دانش سیستماتیک برای تسلط بر این موضوع وجود ندارد. به عنوان یک فرد مبتدی در این زمینه، ممکن است برای شما دشوار باشد. به همین دلیل در این مقاله می خواهیم لیستی از بهترین کتاب ها در زمینه دیجیتال مارکتینگ را به شما معرفی کنیم.

1. Jab، Jab، Jab، Right Hook: چگونه در دنیای پر سر و صدا داستان خود را بیان کنید.

این کتاب که از ذهن یک متخصص رسانه های اجتماعی و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز بیرون آمده است، پیش نویس استراتژی های بازاریابی شبکه های اجتماعی است که در این دنیای رقابتی مثمر ثمر می شود.

بهترین کتاب در زمینه دیجیتال مارکتینگ

در این کتاب، نویسنده نشان می دهد که در حالی که ارتباط مهم است، زمینه بیشتر از همیشه ضروری است. این کتاب به توسعه محتوای باکیفیتی که می تواند با تلفن های همراه خاص و بستر های رسانه های اجتماعی سازگار باشد، کمک می کند.

 • نویسنده: گری واینرچوک
 • امتیاز: 4.6 از 5
 • قیمت: 625 روبل

2. The Zen of Social Media Marketing: راهی آسان برای ایجاد اعتبار و افزایش درآمد

این یکی از راهنما های اساسی است که به شما بینش می دهد که چگونه بازاریابی رسانه های اجتماعی در تمام این سال ها تغییر کرده است و برای پیشرفت چه اقداماتی می توانید انجام دهید.

کتاب The Zen of Social Media Marketing برای دیجیتال مارکتینگ

همان طور که از نامش پیداست، این کتاب یک اصل مهم برای استفاده از ابزار های مختلف رسانه های اجتماعی است تا بتوانید نیروانای بازاریابی خود را کشف کنید. این کتاب یک فرایند اثبات شده را در اختیار شما قرار می دهد که به جذب مشتریان بیشتر و تبدیل موفقیت آمیز آن ها به عنوان مشتری کمک می کند.

 • نویسنده: شما هایدر
 • امتیاز: 4.3 از 5
 • قیمت: 899 روپیه

3. Digital Marketing for Dummies

این راهنمای عمیق و دوستانه که با بهترین منافع بازاریابان نوشته شده است به شما می گوید که چگونه می توانید از تاکتیک ها و استراتژی های اثبات شده برای گسترش دسترسی به نام تجاری، افزایش تعامل و کسب درآمد بیشتر از مشتریان استفاده کنید.

کتاب Digital Marketing for Dummies برای دیجیتال مارکتینگ

درست از بهترین شیوه های SEM و SEO، تا روش های جدید برای استفاده از اینفلوئنسر و بازاریابی محتوا؛ این کتاب تقریباً هر جنبه ای را که برای شروع حرفه ای دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید را پوشش می دهد.

 • نویسنده: رایان دیس
 • امتیاز: 4.5 از 5
 • قیمت: 2129 روپیه

4. Click Millionaires: کمتر کار کنید، بیشتر با یک کسب و کار اینترنتی که دوست دارید زندگی کنید.

با این کتاب خاص، نویسنده سعی می کند نشان دهد که چگونه برخلاف تصور، راه اندازی یک شیوه زندگی آنلاین ساده تر و ارزان تر است. نویسنده معتقد است که برای داشتن یک کسب و کار آنلاین، باید رئیس خود شوید و کاری را که می خواهید انجام دهید.

کتاب Click Millionaires برای بازاریابی دیجیتال

این کتاب همچنین خوانندگان را در مورد نحوه پیدا کردن مشکلات در بازار و ارائه راه حل به مخاطبان راهنمایی می کند. علاوه بر این، این کتاب بر اتوماسیون و نحوه استفاده از آن برای ایجاد یک کسب و کار آنلاین تأکید دارد.

 • نویسنده: اسکات فاکس
 • امتیاز: 4.4 از 5
 • قیمت: 1247 روپیه

5. Purple Cow: با چشمگیر بودن کسب و کار خود را متحول کنید!

اگر بازاریابی دیجیتال را خدا می دانید، این کتاب برای شما مانند یک کتاب مقدس عمل می کند. این کتاب که توسط مدیر اجرایی سابق نوشته شده است، هم برای مبتدیان و هم برای افراد حرفه ای مناسب است.

کتاب Purple Cow دیجیتال مارکتینگ

در این کتاب، نویسنده در حال بررسی موفقیت شرکت های مشهور، از جمله اپل، استارباکس و غیره است. این کتاب نشان می دهد که چگونه بازاریابی قابل توجه و منحصر به فرد می تواند یک نام تجاری را از دیگران متمایز کند.

 • نویسنده: ست گودین
 • امتیاز: 4.3 از 5
 • قیمت: 230 روپیه

6. Marketing 4.0: حرکت از سنتی به دیجیتال

بدون شک، سناریوی بازاریابی برای همیشه تغییر کرده است و برای مقابله با تکامل، این کتاب می تواند راهنمای بسیار ضروری برای بازاریابی نسل بعدی باشد. بازاریابی 4.0 به شما کمک می کند تا پویایی در حال توسعه مشتری را برای به حداکثر رساندن فروش درک کنید.

کتاب Marketing 4.0 برای بازاریابی دیجیتال
 • نویسنده: فیلیپ کاتلر
 • امتیاز: 4.4 از 5
 • قیمت: 301 روپیه

7. The Power of Visual Storytelling: نحوه استفاده از تصاویر، فیلم ها و رسانه های اجتماعی برای بازاریابی نام تجاری خود

این کتاب از چندین مثال برای نشان دادن قدرت و چیرگی یک تصویر بر کلمات استفاده می کند. نویسنده سعی کرده است نحوه ی نفوذ به مصرف کنندگان را با اطلاعات عظیم از هر سو توضیح دهد.

کتاب The Power of Visual Storytelling
 • نویسنده: اکاترینا والتر
 • امتیاز: 3.8 از 5
 • قیمت: 1699 روپیه

سخن آخر

امروزه بازاریابی به طور مساوی به علم و هنر تقسیم شده است. در حالی که روش ها و ابزار های تحویل تغییر کرده است، روانشناسی، استراتژی ها و شیوه های اساسی هنوز یکسان است.

با آگاهی بیشتر مشتریان در مورد فرایند خرید، نیاز بازاریابان برای اتخاذ روش های جدید و دقیق نیز افزایش یافته است. این 7 مورد از بهترین کتاب های دیجیتال مارکتینگ که توسط برخی از رهبران صنعت نوشته شده است، می تواند به شما در توسعه یک فرایند اساسی و شناسایی استراتژی هایی که در دستیابی به موفقیت در چشم انداز بازاریابی فعلی موثر هستند، کمک کند.

این کتاب ها همچنین می توانند به ارائه بینش های زیادی در مورد آدرس، نام تجاری، هدف گذاری، موقعیت یابی و تحویل کمک کنند. به عنوان یک متخصص بازاریابی دیجیتال، بدانید که دانش، ابزاری قدرتمند است که در اختیار دارید.

بنابراین، به روز بودن با آخرین تاکتیک ها برای انتقال پیام برند بسیار ضروری است. کتابی را پیدا کنید که به نظر می رسد به اندازه کافی مفید است.

منبع: mygreatlearning