هر کارآفرین خوبی می داند که هرگز علمی که دارد کافی نخواهد بود. برای باز نگه داشتن ذهن و تیز بینی کسب و کارتان، توصیه می کنیم همراه ما باشید و چند تا از کتاب های پایه ای که باید قبل از شروع یک کسب و کار آنلاین بخوانید را بررسی کنیم.

لیست کتاب های مفید برای راه اندازی کسب و کار آنلاین

همانطور که می دانید راه اندازی کسب و کار های آنلاین و استارت آپ ها به هیچ وجه کار آسانی نیست. برخی برای این که علمشان در این زمینه را بالا ببرند، به روش های سنتی متکی می شوند، برخی دوره های مخصوص را می گذرانند و برخی به خواندن کتاب و گوش دادن پادکست مشغول می شوند. کتاب ها یکی از بهترین و مطمئن ترین راه های یادگیری هستند. پس با ما همراه باشید با لیستی از کتاب های مناسب برای شروع کسب و کار آنلاین.

استارت آپ ناب- اریک ریس

استارت آپ ناب- اریک ریس

استارت آپ ناب در تغییر طرز فکر بسیاری از مردم درباره اداره یک کسب و کار تأثیرگذار بوده است. هدف این کتاب کمک به کارآفرینان برای پذیرش بهتر و سریع تر تصمیمات تجاری با استقبال از آزمایش و ارزش گذاری بیشتر خلاقیت و بازخورد مشتری در تصمیم گیری است. این کتاب به بسیاری از کارآفرینان الهام بخشیده و حتی جنبش و جامعه ای از مردم را تشکیل داده است که در سراسر جهان با یکدیگر دیدار می کنند. این می تواند نحوه تجارت شما را نیز تغییر دهد. این کتاب یکی از مفید ترین کتاب ها برای راه اندازی کسب و کار آنلاین شماست.

استثنائی ها: داستان موفقیت، نوشته مالکوم گلدول

استثنائی ها: داستان موفقیت، نوشته مالکوم گلدول

مالکوم گلدول از طریق مشاهده موضوعات محبوب به روشی منحصر به فرد که توسط تحقیقات تقویت می شود، شغل خود را ایجاد کرده است. کتاب او Outriers این رویکرد را به موضوع آنچه باعث موفقیت افراد می شود ارائه می دهد. اگر می خواهید بفهمید که چگونه موفق ترین افراد جهان به کجا رسیده اند، کتاب Gladwell می تواند بینشی ارائه دهد.

تغییر مسیر؛ زنان، شغل و میل به پیشرفت- اثر شریل سندبرگ

تغییر مسیر؛ زنان، شغل و میل به پیشرفت- اثر شریل سندبرگ

در حالی که کتاب ساندبرگ بیشتر به مشاوره برای زنان تاجر به جای کارآفرینان خاص متمرکز شده است، بسیاری از توصیه های او می تواند برای زنانی که اکنون مشاغل خود را انجام می دهند مفید باشد یا امیدوار به راه اندازی آن باشد. این کتاب همچنین می تواند آموزش خوبی برای کارآفرینان مردی باشد که می خواهند درک کنند کارمندان زن خود با چه چیزی روبرو هستند و فضای کار فراگیرتری را ایجاد می کنند.

افسانه کارآفرینی اثر مایکل گربر

افسانه کارآفرینی اثر مایکل گربر

گربر در این پیگیری به روز شده از کتاب 1988 خود با همین موضوع، به برخی از افسانه هایی می پردازد که باعث می شوند مردم وقتی واقعاً در مسیر شکست هستند ، فکر کنند می دانند در تجارت چه می کنند. او خوانندگان را از طریق مراحل واقعی که کارآفرینان برای موفقیت در تجارت باید در نظر بگیرند، پیاده می کند. این کتاب یکی از مفید ترین کتاب ها برای راه اندازی کسب و کار آنلاین شماست.

سرسختی، نوشته آنجلا داکورث

سرسختی، نوشته آنجلا داکورث

آنجلا داكورث، روانشناس، تحليل خود را از آنچه براي موفقيت در كتاب Grit لازم است، ارائه مي دهد. او این قضیه را مطرح می کند که در نهایت استعداد و هوشمندی به اندازه پشتکار و اشتیاق برای پیشرفت شما در تجارت مهم نیست. به کتاب نگاهی بیندازید تا ببینید چگونه می توانید تحقیقات او را در زندگی خود استفاده کنید.

تاثیر: روانشناسی فنون قانع کردن دیگران اثر رابرت بی. چالدینی

تاثیر: روانشناسی فنون قانع کردن دیگران اثر رابرت بی. چالدینی

با وجود این، کتاب دیگری که با توجه به نقشی که روانشناسی در موفقیت تجاری می تواند داشته باشد، تأثیر دارد، Cialdini’s Influence در چند دهه گذشته در صنعت بازاریابی بسیار تأثیرگذار بوده است. این کتاب می تواند به شما کمک کند چگونگی دستیابی به مشتری بهتر را درک کنید، همچنین مفاهیمی را ارائه می دهد که می تواند شما را به مدیر بهتری برای افرادی تبدیل کند که برای شما کار می کنند.

ابزار موفقیت بزرگان اثر تیم فریس

ابزار موفقیت بزرگان اثر تیم فریس

فریس برای گردآوری این هدف که طیف وسیعی از نکات و تکنیک ها را برای بهبود موفقیت تجاری، بهره وری و زندگی در آن جمع می کند، با 200 متخصص موفق در صنایع مختلف مصاحبه کرد.

روانشناسی فروش اثر برایان تریسی

روانشناسی فروش اثر برایان تریسی

فروشندگان تنها کسانی نیستند که باید بفهمند چگونه یک زمینه فروش موفق را بسازند. صاحبان مشاغل باید بدانند که چگونه ایده تجاری خود را به سرمایه گذاران، مشتریان و کارمندان بالقوه بفروشند. روانشناسی فروش می تواند درک صحیح تری در مورد چگونگی اقناع موفقیت مردم در ارزش تجارت و محصولات شما داشته باشد. این کتاب یکی از مفید ترین کتاب ها برای راه اندازی کسب و کار آنلاین شماست.

جایگاه سازی (نبردی در ذهن) اثر ال ریس و جک تراوت

جایگاه سازی (نبردی در ذهن) اثر ال ریس و جک تراوت

اکنون دانش عمومی است که ما در دنیایی زندگی می کنیم که اشباع از اطلاعات و تبلیغات است. تنها راه دسترسی برند ها به مشتریان، کشف راهی برای کاهش صدا است. موقعیت یابی به دنبال کمک به برند های تجاری است که با تهیه موقعیتی شفاف برای کسب و کار و محصولات خود به شما کمک می کنند تا چطور این کار را انجام دهند.

کار عمیق نوشته کال نیوپورت

کار عمیق نوشته کال نیوپورت

همه ما هر روز در محاصره حواس پرتی هستیم. ورود مکرر به رسانه های اجتماعی، وبلاگ ها یا سایر منابع حواس پرتی آنلاین، ماندن در کل روز کاری سخت تر و دشوارتر می شود. Deep Work استدلال می کند که یکی از مهمترین مهارت های موفقیت مهارت هایی است که بسیاری از افراد با آن ارتباط برقرار می کنند: توانایی تمرکز. این کتاب به شما کمک می کند بفهمید چگونه توانایی خود را برای تنظیم حواس پرتی و بازیابی کارهای اصلی که باید انجام دهید دوباره بدست آورید.

قدرت بی پولی نوشته دیموند جان

قدرت بی پولی نوشته دیموند جان

آسان است که احساس کنید اگر فقط پول بیشتری داشته باشید همه مشکلات شغلی شما حل می شود. Power of Broke در غیر این صورت را استدلال می کند. بر اساس تجربه شخصی، جان عقیده خود را در مورد اینکه شروع تقریباً هیچ چیز در واقع نمی تواند سرمایه ای باشد که شما را مجبور به خلاقیت و استراتژیک بودن می کند، اشتراک می دهد. اگر می خواهید احساس کنید که سرمایه کافی برای هدایت تجارت در جایی که می خواهید بروید ندارید، این کتاب می تواند الهام بخشی شما باشد. این کتاب یکی از مفید ترین کتاب ها برای راه اندازی کسب و کار آنلاین شماست.

صبح جادویی برای کارآفرینان، هال الرود و کامرون هرولد

صبح جادویی برای کارآفرینان، هال الرود و کامرون هرولد

Miracle Morning نکاتی را برای راه های شروع روز ارائه می دهد که با غوطه ور شدن در کار باعث می شود انرژی و انرژی بیشتری داشته باشید. اگر متقاعد نشده اید که چند عادت جدید صبحگاهی می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند، پنج دقیقه خواندن نظرات این کتاب ممکن است نظر شما را تغییر دهد. مردم کتاب را به خاطر بهبود سطح انرژی و موفقیت هر روز خود به روش های ملموس تحسین می کنند.

قلاب اثر نیر ایال

قلاب اثر نیر ایال

بیشتر این کتاب ها در مورد چگونگی اداره موثر یک تجارت هستند، اما یکی از بزرگترین عوامل موفقیت یک تجارت، محصول آن است. Hooked به بررسی محصولاتی می پردازد که مردم به سادگی از آن ها سیر نمی شوند و تجزیه و تحلیل آنچه شما می توانید برای ایجاد این نوع محصولات خود انجام دهید، ارائه می دهد. این کتاب یکی از مفید ترین کتاب ها برای راه اندازی کسب و کار آنلاین شماست.

کتاب اگر واقعا به درد بخور باشد نوشته سوزی مور

کتاب انگیزشی مور قصد دارد نیرویی را حذف کند که باعث می شود بسیاری از کارآفرینان عقاید خود را پیش نبرند: اگر به نتیجه نرسد چه؟ این کتاب از ترس شکست که می تواند مانع شما شود، خنجر می زند.

سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها نوشته بن هوروويتز 

سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها نوشته بن هوروويتز

بسیاری از کتاب ها در مورد کارآفرینی جنبه الهام بخش امور را مورد توجه قرار می دهند – با اصرار بر اینکه شما می توانید این کار را انجام دهید، فقط باید کار را انجام دهید. این کتاب نگاهی سخت به جنبه های کارآفرینی می دهد که به دلایلی که فراتر از بودن هستند سخت است. کار زیاد اگر می خواهید در مورد برخی از تصمیمات دشواری که ممکن است به عنوان یک کارآفرین با آن ها روبرو شوید و نحوه اداره آن ها راهنمایی کنید، این کتاب خوبی برای بررسی است.

ذهن کارآفرینان، نوشته کوین جانسون

ذهن کارآفرینان، نوشته کوین جانسون

بخش عمده ای از موفقیت شما به عنوان یک کارآفرین، نوع ذهنی است که در هر روز کار ایجاد می کنید. ذهن کارآفرین بسیاری از درس هایی را که کارآفرینان باید یاد بگیرند فراهم می کند تا بتوانند با تفکر درست و صحیح به وظایف و مشکلات مختلف در کسب و کار خود نزدیک شوند. این کتاب یکی از مفید ترین کتاب ها برای راه اندازی کسب و کار آنلاین شماست.

سخن آخر

در هر کجا که در سفر کارآفرین خود باشید، درسی که دیگران آموخته اند باید چیزی به شما بیاموزد. در این فصل بازگشت به مدرسه کمی وقت بگذارید تا کمی از مدرسه بیشتر بیاموزید. ممکن است در نتیجه آن بتوانید چیز جدید و مفیدی برای تجارت خود بیاورید. پس خواندن کتاب های مفید برای بهبود یا راه اندازی کسب و کار آنلاین خود را فراموش نکنید.