از 30 میلیون کسب و کار کوچک در ایالات متحده، تقریباً نیمی یا 15 میلیون کسب و کار خانگی در نظر گرفته می شود. مشاغل مستقر در خانه مزایای بی شماری را در اختیارتان قرار می دهند: بدون رفت و آمد، کنترل تصمیمات، هزینه های کم راه اندازی و مزایای مالیاتی. اداره یک شغل از خانه همچنین در هنگام همه گیری کرونا یک گزینه عملی است.

اداره کسب و کار خانگی برای همه مناسب نیست. ساعت ها می توانند طولانی و کار منزوی باشد. زندگی کاری تان می تواند زندگی خانه تان را زیر پا بگذارد و ممکن است فرصت کمی برای مرخصی داشته باشید. به دلیل کمبود جا ممکن است نتوانید تجارت خود را گسترش دهید.

مشاغل مستقر در خانه اگر مبتنی بر یک مفهوم تجاری باشد که نسبت به آن احساس اشتیاق می کنید، احتمال موفقیت بیشتری دارد. اگر به دنبال الهام هستید، 10 ایده کسب و کار خانگی زیر را در نظر بگیرید.

1.خدمات ترجمه

مرد جوانی که با هدفون کار می کند

اگر به چندین زبان مسلط هستید، می توانید با راه اندازی تجارت ترجمه از مهارت های خود به خوبی استفاده کنید. خدمات ترجمه، مطالب نوشتاری را از یک زبان به زبان دیگر تبدیل می کنند. برای شروع کار فقط یک کامپیوتر نیاز دارید. شما می توانید با کسب گواهینامه انجمن مترجمین اعتبار کسب و کار خود را بیشتر کنید.

2.مشاوره آنلاین کسب و کار

مرد در کنفرانس ویدیویی در دفتر مدرن

دانش و مهارت هایی که در حرفه خود کسب کرده اید ممکن است یک دارایی قابل فروش باشد. شما می توانید از تخصص خود برای ایجاد یک شرکت مشاوره آنلاین استفاده کنید که از خانه خود کار می کنید. نقش شما به عنوان مشاور کمک به صاحبان مشاغل دیگر در حل مشکلات است. برای شروع، لیستی از مهارت ها و توانایی های خود و انواع مشاغلی را که می توانید به آن ها کمک کنید، تهیه کنید. شبکه سازی برای جذب مشتری ضروری است.

3.تولید محتوا

خانمی که در دفتر خانه در لپ تاپ خود کار می کند

مشاغل نوشتن و کار مستقر در خانه انعطاف پذیری قابل توجهی را ارائه می دهد. شما گزینه های زیادی از جمله کتاب، مقاله، وبلاگ، دستورالعمل کتابچه راهنمای فنی و نسخه تبلیغاتی دارید. برای نویسنده موفق بودن نیازی به مدرک روزنامه نگاری ندارید اما به مهارت نوشتاری خوبی نیاز دارید. همچنین نیاز به نظم و انطباق و توانایی انجام سریع کار را دارید.

4.صنایع دستی

خانمی در حال درست کردن گوشواره

آیا ساخت کاردستی خانگی سرگرمی مورد علاقه شماست؟ در این صورت، می توانید آن سرگرمی را به یک کار صنایع دستی در خانه تبدیل کنید. اولین قدم شما این است که مطمئن شوید بازار صنایع دستی تان وجود دارد. با مراجعه به نمایشگاه های صنایع دستی می توانید تقاضای احتمالی خود را ارزیابی کرده و رقابت خود را بررسی کنید. می توانید نکات بیشتری در مورد راه اندازی تجارت صنایع دستی از طریق اداره تجارت کوچک، که راهنمایی هایی در مورد تمایز خط تولید، تهیه منابع با کیفیت، ایجاد شناخت برند و موارد دیگر ارائه می دهد بیابید.

5.خرده فروشی یا دراپ شیپینگ

عکس کوتاه یک تاجر جوان خوش تیپ که در دفتر خانه اش تنها نشسته و با تلفن همراهش صحبت می کند

با توجه به اینکه همه مردم به دلیل همه گیری کرونا خرید آنلاین می کنند، زمان مناسبی برای شروع یک کار دارپ شیپینگ یا خرده فروشی آنلاین است. هنگامی که شما به عنوان یک دراپ شیپر کالا فعالیت می کنید، کالاهایی را که می فروشید از نظر فیزیکی تصرف نمی کنید. در عوض، تأمین کننده کالا پس از انجام فروش، کالا را مستقیماً به خریدار ارسال می کند. با تمرکز بر روی محصولاتی که از طریق سایر خدمات تحویل به راحتی در دسترس نیستند، می توانید به برجسته بودن تجارت خود کمک کنید. به عنوان مثال، شما می توانید یک سیستم تحویل محلی ارائه دهید که کارآمدتر و ارزان تر از خدمات اصلی در منطقه شما باشد.

نکته: یک مزیت عمده در راه اندازی تجارت دراپ شیپینگ این است که دیگر نگران ذخیره سازی، بسته بندی یا حمل و نقل محصولات نیستید.

6.طراحی وب

طراحی گرافیک مشاغل خانگی

امروزه بیشتر مشاغل به وب سایت نیاز دارند و بسیاری از آن ها برای ایجاد یک وب سایت طراح استخدام می کنند. اگر شما دارای رگه های هنری، درک رنگ و شناخت کافی از ابزارهای طراحی وب سایت هستید، تجارت طراحی وب سایت می تواند گزینه خوبی باشد. هزینه راه اندازی کم است و در هر مکانی که اینترنت پرسرعت داشته باشید می توانید کار کنید. طراحی وب سایت یک صنعت کاملاً رقابتی است، بنابراین شما باید راهی برای برجسته کردن تجارت خود پیدا کنید.

7.معلم خصوصی

Online learning and teaching

تدریس خصوصی یک ایده عالی در خانه برای هر کس است که از تدریس و کمک به یادگیری مردم لذت می برد. خدمات خود را می توانید به صورت حضوری یا از راه دور از طریق رایانه ارائه دهید. در حالی که برای تدریس خصوصی به گواهی تدریس نیاز ندارید، باید حداقل در یک زمینه خاص دانش گسترده داشته باشید.

8.طراح گرافیک

طراح گرافیک در محل کار

اگر می توانید بروشورها، سربرگ ها و آرم هایی با ظاهری حرفه ای ایجاد کنید، یک کار طراحی گرافیک مستقر در خانه را در نظر بگیرید. بسیاری از مشاغل به هنر گرافیک نیاز دارند اما پرسنلی برای تولید آن ندارند. طراحی گرافیک یک دسته گسترده است. مهارت های خود را ارزیابی کنید و تصمیم بگیرید که چه محصولی می خواهید تولید کنید. بازار هدف خود را شناسایی کرده و رقبا را مطالعه کنید. طراحی گرافیک بسیار رقابتی است، بنابراین شما باید تخصصی داشته باشید تا تجارت خود را منحصر به فرد کنید.

9.مشاور بازاریابی دیجیتال

تاجری که پشت میز هدست به سر دارد

بسیاری از مشاغل به دنبال راه هایی برای ارتباط آنلاین با مشتریان هستند. اگر در مواردی مانند بازاریابی محتوا، رسانه های اجتماعی و بهینه سازی موتور جستجو (SEO) تخصص دارید، می توانید یک تجارت بازاریابی دیجیتال را شروع کنید. بازاریابی دیجیتال یک مقوله نسبتاً گسترده است، بنابراین شما باید یک حوزه تمرکز ایجاد کنید. سعی کنید جای بازاریابی متناسب با مهارت ها و علایق خود پیدا کنید و سپس با شبکه سازی تجارت خود را ارتقا دهید.

10.دستیار مجازی

زنی که در خانه با رایانه خود کار می کند

آیا شما تجربه انجام وظایف اداری را برای صاحبان مشاغل یا مدیران دارید؟ در این صورت، یک کسب و کار دستیار مجازی می تواند مناسب باشد. دستیارهای مجازی خدمات گسترده ای را از طریق رایانه از قبیل برنامه ریزی، ارسال ایمیل، نگهداری سوابق و پشتیبانی از مشتری ارائه می دهند.

آن ها می توانند با به عهده گرفتن وظایف زمان بر، قرار دادن فرایندهای جدید و ضبط و سازماندهی داده ها، به مشاغل کوچک کمک کنند تا بهره وری خود را بهبود بخشند.

منبع: thebalancesmb