در این مقاله قصد داریم در مورد این که کلمه کلیدی چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد صحبت کنیم. لطفا در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

هنگامی که به دنبال اطلاعاتی در مورد کلمات کلیدی در رابطه با SEO هستید، با اطلاعات مربوط به تحقیقات کلمه کلیدی بمباران می شوید و البته، اگر دوست دارید صفحه شما رتبه بندی شود و در نتایج گوگل دیده شود، این نکته بسیار مهم و قابل اهمیت است که چه کلمه کلیدی ای انتخاب کنید؟ اما درک این نکته که اصل اساسی یک کلمه کلیدی چیست، نیز مهم است و این همان چیزی است که ما در این بخش برای شما توضیح خواهیم داد.

کلمه کلیدی چیست؟

کلمه کلیدی چیست؟

یک کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی متمرکز همانطور که برخی آن را صدا می نامند، کلماتی هستند که مطالب موجود در صفحه شما را بازتاب می دهند یا به بهترین شکل پیام شما را به مخاطب و گوگل ارسال می کند. در واقع کلیدواژه همان عبارت جستجو است که می خواهید با یک صفحه خاص به آن رتبه دهید.

کلمه یا عبارت کلیدی کلمه ای است که کاربران اینترنت برای رسیدن به هدفشان آن را در موتور های جست و جو سرچ می کنند تا به نتیجه دلخواهشان برسند. به عبارتی کلمه کلیدی معرف مقاله شما در موتور های جست و جو و اینترنت می باشد.

کلمه کلیدی چیست؟

از نظر علم سئو و سئوکاران، کلمه کلیدی واژه هایی می باشند که برای رسیدن به یک هدف، داخل موتورهای جست و جو سرچ می شوند.

یکی از بهترین و کاربردی تربن اصول سئو استفاده از کلمه کلیدی مناسب می باشد اما سوال مهم این جا است که از چه کلمه کلیدی باید استفاده نماییم؟

ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه کلمه کلیدی مورد نظرتان را پیدا کنید و مناسب ترین کلمه کلیدی متناسب با کسب و کار شما کدام کلمه کلیدی می تواند باشد.

50% تخفیف پلن های 3 ساله ممتازسرور

برای آشنایی با ابزار های کلمه کلیدی، نحوه انتخاب کلمه کلیدی مناسب و راهنمای انتخاب بهترین کلیدواژه برای مقالات به شما عزیزان توصیه می شود مقالات زیر را مطالعه نمایید:

چگونه کلیدواژه انتخاب کنیم

معرفی ابزار رایگان کلمه کلیدی

راهنمای قدم به قدم پیدا کردن بهترین کلیدواژه برای نوشتن مقالات

امیدوارم از مطالعه ی این مقاله نهایت لذت را برده باشید.😉🌹