اگر نوشتن و انتشار پست ها یا مقالات وبلاگ در وب سایت خودتان به تنهایی کافی نیست، در اینجا 20 مکان به اشتراک گذاری وجود دارد که می توانید محتوا خود را در آن ها به افراد بیشتری معرفی کنید.

نوشتن و انتشار پست ها یا مقالات وبلاگ در وب سایت شما برای افزایش ترافیک بسیار مهم است. انتشار محتوای خبری در وبلاگ وب سایت یا بخش منابع امروزه همه گیر شده است و زمینه ای بسیار رقابتی را رقم زده است.

آیا می دانید بیش از 70 میلیون پست وبلاگ ماهانه منتشر می شود؟ اگر قصد دارید توجه بیشتری را به وب سایت خود جلب کنید، باید فراتر از انتشار مطالب در وب سایت خودتان پیش بروید. علاوه بر رسانه های اصلی مانند Medium، به اشتراک گذاشتن محتوای خود در پلتفرم های مختلف نیز می تواند به شما کمک کند تا توسط افراد بیشتری دیده شود. در ادامه مکان های به اشتراک گذاری محتوا را شرح می دهیم.

1. Medium

Medium به شما امکان می دهد پست های وبلاگ خود را مجددا منتشر کنید (اگر از ویژگی وارد کردن آن ها استفاده می کنید، آن ها یک پیوند rel = canonical اضافه می کنند)، اما شما همچنین می توانید از این بستر به عنوان راهی برای افزایش بازدید به تمام پست های وبلاگ در سایت خود استفاده کنید.

این روشی است که DrumUp از آن استفاده می کند. آن ها تکه هایی از پست های وبلاگ خود را در Medium منتشر می کنند و سپس کاربران را به مقاله کامل وب سایت خود هدایت می کنند. اگر محبوبیت خوبی در Medium دارید، می توانید با اضافه کردن مقالات منحصر به فرد Medium خوانندگان خود را افزایش دهید.

2. Reddit

Reddit می تواند مکان ارزشمندی باشد که برای به اشتراک گذاری محتوا در نظر گرفته می شود، اما این کار باید به روش صحیحی انجام شود. کسانی که با Reddit کار می کنند (Redditors) کاملاً به این مسئله آگاه هستند که برند هایی سعی دارند با استفاده از محتوای اختصاصی خود اقدام به “ارسال هرزنامه” به subreddits کنند، بنابراین این کار معمولاً به عهده چند کارمند دارای حساب Reddit فعال است که ممکن است هر از گاهی پست های وبلاگ شرکت را ماهانه یا دو بار به اشتراک بگذارند.

این مقالات باید با دقت انتخاب شوند و ارزش واقعی که کاربران به دنبال آن هستند را فراهم کنند. همچنین برای Redditors امکان مشاهده فعالیت سایر کاربران وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که کارمندان از حساب Reddit خود فقط برای ارسال پست های وبلاگ شرکت استفاده نمی کنند. در غیر این صورت حساب های آن ها به راحتی کشف می شوند و ممکن است شرکت شما فراخوانی شود که هرگز در چنین بستری فعالیت خوبی ندارد.

3. LinkedIn

تولید محتوا و به اشتراک گذاری آن

مانند Medium، پلتفرم LinkedIn به شما امکان می دهد پست های وبلاگ خود را در پروفایل LinkedIn شخصی خود به عنوان مقالات LinkedIn منتشر کنید. اگر چه این مقالات در حال حاضر به طور خودکار پیوند های rel = canonical اضافه نمی کنند. تحقیقات نشان داده است که گوگل این موارد را به عنوان محتوای تکراری علامت گذاری نمی کند.

به دلیل شبکه موجود در LinkedIn بسیاری از کاربران یک پایگاه مشترک قوی برای مقالات خود در این سیستم عامل ایجاد کرده اند. کاربران می توانند در این مکان به اشتراک گذاری محتوا، همدیگر را دنبال کنند. در نتیجه اگر کاربری که دنبال می کنید پستی منتشر کرد، برای شما نوتیفیکیشن می آید. این سیستم نوتیفیکیشن داخلی یک مزیت قطعی نسبت به سایر پلتفرم ها است.

4. Email

تبلیغ محتوای خود از طریق ایمیل یک روش قدیمی اما خوب است که هنوز هم توجه اصلی را به خود جلب می کند. مشترکان ایمیل علاوه بر وفاداری بیشتر به نام تجاری شما 3.9 برابر بیشتر از بازدید کنندگان دیگر محتوای شما را از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند.

همچنین کلیک های ایمیل معمولاً از CTR در پست های شبکه های اجتماعی نیز بالا تر است. Campaign Monitor دریافته است که شما 6 برابر بیشتر از یک توییت ارسالی می توانید از طریق ایمیل، کلیک کسب کنید. نحوه به اشتراک گذاری مطالب خود در شبکه های اجتماعی بستگی زیادی به آنچه برای وب سایت شما و کاربران بهتر است، دارد. ارزش این را دارد که آزمایش کنید تا ببینید چه مکانی بیشترین کلیک را برای شما دارد.

برخی از شرکت ها یا نویسندگان ترجیح می دهند هر بار که یک پست جدید منتشر می شود، ایمیل جدیدی ارسال کنند (که معمولاً با استفاده از فید RSS و سرویسی مانند Zapier یا IFTTT به نوعی خودکار می شود) در حالی که برخی دیگر تا پایان هفته یا ماه منتظر می مانند تا به روزرسانی ها و آخرین پست های منتشر شده را ارسال کنند.

5. BizSugar

این انجمن آنلاین برای صاحبان مشاغل و بازاریابانی است که علاقه مند به بحث در مورد موضوعات رشد و هک رشد هستند. Bizsugar دارای رویداد های آنلاین، گروه های رایگان و منابعی برای کاربران خود مانند الگو های تعیین هدف است.

6. Managewp.org

این قالب اندکی متفاوت است، اما کاربران می توانند در مورد وردپرس محتوای سطح بالا یا پایین را ارائه دهند.

7. Dzone

مجموعه پلتفرم Dzone بیش از 1 میلیون توسعه دهنده دارد که محتوا و پیوند های مربوط به کد گذاری، رایانش ابری و موارد دیگر را به اشتراک می گذارند.

8. اکانت های بیزینسی Twitter

اگر مقاله شما با نام تجاری شما جور در می آید، در نظر بگیرید که مقاله خود را در لیست به اشتراک گذاری خود در حساب های بیزینسی Twitter خود اضافه کنید. حتی می توانید مقاله را زمان بندی کنید که چند بار در طی چند ماه منتشر شود.

9. اکانت های شخصی Twitter

توییتر رشد سریعی دارد و پست ها و محتوا های مختلف در آن به سرعت به اشتراک گذاری بالایی می رسند، بنابراین منطقی است که مقاله خود را به همراه یک نقل قول عالی در چند مکان از توییتر به اشتراک بگذارید.

10. چت های Twitter

برای مخاطبان با هدف بیشتر، به دنبال چت های توییتری مرتبط با صنعت خود باشید و هنگام به اشتراک گذاری محتوا با کیفیت بالا، از هشتگ های آن ها استفاده کنید. لازم به ذکر است که از هشتگ ها کم استفاده کنید. هشتگ چت را با هر محتوایی که می نویسید اسپم نکنید. اما دیدن هشتگ های معروف بازاریابی مانند #seochat و #twittersmarter حتی وقتی چت های عادی توییتر ادامه ندارد، کاملاً معمول است.

شبکه های اجتماعی محتوا محور

11. پیج های شخصی Facebook

این یک مورد واضح به نظر می رسد، اما مکانی است که بسیاری از مردم آن را فراموش می کنند. اگر نگران اسپم کردن خانواده یا دوستان خود در صنعت نیستید، ایجاد یک پیج فیس بوک برای مسائل کاری خود را در نظر بگیرید. به این ترتیب دیگر لازم نیست نگران اشتباه گرفتن اعضای خانواده با همکاران باشید.

12. پیج های بیزینسی Facebook

مورد دیگری از این مکان های به اشتراک گذاری محتوا، مورد واضحی است، اما نباید از آن غافل شد. در محتوای خود نقل قول خوبی بنویسید، مطمئن شوید تصویر شما به درستی نمایش داده می شود و آن را با فرض اینکه مربوط به مخاطب شما باشد، منتشر کنید.

13. گروه های Facebook

گروه های فیس بوک هنوز زنده و سالم هستند! از آنجا که بسیاری از کاربران در حال استفاده از فیس بوک در زمان آزاد خود هستند، معمولاً در گروه ها فعالیت بیشتری دارند. به چند گروه مرتبط با صنعت خود بپیوندید و بهترین مطالب خود را ماهیانه یک بار به اشتراک بگذارید. با پاسخ دادن به سوالات، خواندن مطالب دیگران و فعالیت واقعی در گروه، اعتماد اعضای گروه را جلب کنید.

14. SlideShare

ایجاد محتوای خوب، زمان بر است. یکی از راه های کسب بیشترین کیفیت از محتوای خود، رعایت نکات برجسته و تبدیل آن به ارائه برای SlideShare است. تنها تغییر قالبی که محتوای خود را در آن ارائه می دهید، می تواند به جذب مخاطبان بیشتر کمک کند.

15. Quora

Quora همیشه وجود داشته است و به عنوان وب سایت برتر پرسش و پاسخ در اینترنت شناخته می شود. هر کاربر سوالی ارسال می کند و بقیه کاربران به این سوال پاسخ می دهند. خیلی مستقیم به اصل مطلب اشاره می کند.

اما وقتی در نظر بگیرید که یک کسب و کار یا یک نماینده می تواند درمورد اینکه چه سوالاتی از مشتری می پرسند تحقیق کند و یک پست وبلاگ دقیق برای پاسخگویی به آن آماده کند، این یک فرصت عالی می شود. دانستن اینکه مخاطبان شما با چه مشکلی روبرو هستند، می تواند ایده های بسیار خوبی در مورد محتوایی ایجاد کند که بازدید سایت شما را زیاد کند.

به عنوان مثال اگر همه از شما می خواهند در مورد چگونگی آویختن عکس به دیوار اطلاعاتی کسب کنند و شما بهترین عکسی که می توان به دیوار آویز کرد را به فروش می رسانید، چرا تخصص خود را در این مورد انعطاف نمی دهید؟ در حالی که لینک مفیدی به توضیحات دقیقی درباره آن دارید، می توانید شخصاً به سوال مشتری احتمالی پاسخ دهید.

16. Growth Hackers

بیشتر مشاغل می خواهند کار خود را مقیاس بندی کنند تا پروژه های بیشتری را بپذیرند و موانع جدید را پشت سر بگذارند. Growth Hackers یک انجمن آنلاین از محتوای تولید شده توسط کاربر است که در مورد هر موضوعی که شرکت شما می تواند برای افزایش درآمد، مشتری و … انجام دهد، بینشی ارائه می دهد.

هر مقاله برای بسیاری از صنایع مختلف دارای جزئیات و بینش است. در حالی که به روش های مختلفی که برای پیشرفت کار خود تلاش می کنید، صدای خودتان را به گوش همه برسانید. ارزش امتحان کردن را دارد.

17. Flipboard

تولید محتوای با کیفیت

Flipboard یک برنامه شسته و رفته است که اینترنت را به بلوک های قابل لغزش با اندازه بایتی تبدیل می کند. آن ها محتوا را از هر نشریه مهمی که فکرش را بکنید به اشتراک می گذارند و آن را برای افرادی که به دنبال آن هستند هدف قرار می دهند.

ایجاد یک حساب کاربری و انتشار محتوای خود در آن یک روش عالی برای هدایت مستقیم بازدید کنندگان به وبلاگ شما است. همچنین یک روش عالی برای پیگیری بینش های صنعت و حتی منابع خبری خود در شبکه های اجتماعی است.آنچه واقعاً این مکان به اشتراک گذاری محتوا را متمایز می کند، رابط کاربری ساده آن است که از برخی الگوریتم ها پشتیبانی می کند.

18. Scoop.It

با داشتن ترافیک ارگانیک بیش از دو میلیون کاربر ماهانه Scoop می توان گفت این یک پلتفرم قوی برای بازاریابان شده است. با ارائه این نرم افزار به اشتراک گذاری محتوا، آن ها به بازاریابان کمک می کنند تا محتوای معتبری را در صنعت خود پیدا کنند که به راحتی در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.

شما می توانید مطالب خود را به امید اینکه دیگران نیز آن را ببینند و با دوستان خود به اشتراک بگذارند، منتشر کنید. همه می خواهند محتوای خود را با دنیا به اشتراک بگذارند و این ابزار کار را آسان می کند. همچنین راهی عالی برای ارائه ایده های جدید بر اساس آنچه که ترند شده است، می باشد.

19. Listly

یکی دیگر از ابزار های عالی برای اندازه گیری محتوای موجود در بازار Listly است. با داشتن یک وب اپلیکیشن و یک برنامه رسمی iOS، این پلتفرم ایجاد لیست های محتوا را ساده می کند. پس از ایجاد لیست های خود می توانید آن ها را برای مخاطبان خود منتشر کنید.

به عنوان یک مزیت اضافی حتی به مخاطبان شما اجازه می دهد تا به موارد موجود در لیست شما رأی دهند و بینش بیشتری در مورد ارزش های مخاطبان خود در آن لحظه برای شما فراهم کند.

20. Business2Community

این سایت در توزیع محتوای حرفه ای پیشرو است. جامعه ای از صاحبان اندیشه، بازاریابان، نویسندگان و … که همه گرد هم می آیند تا بینش ها و اخبار خود را درزیر یک سقف به اشتراک بگذارند. این مکان برای یک نویسنده جدید عالی است تا خود را در زمینه محتوای عمومی آگاه کند. همچنین مکانی عالی برای نظرات عمیق و تخصصی در مورد موضوعات خاص بیزینسی است.

منبع: searchenginejournal.com