گوگل کین (Google Keen) روشی جدید و قدرتمند برای جذب بازدید کنندگان بیشتر سایت می باشد که فعالانه محتوا را به کاربران توصیه می کند.

گوگل بی سر و صدا سرویس کشف محتوا به نام Keen را معرفی کرد. Keen به عنوان رقیب Pinterest شناخته می شود اما کاملاً دقیق نیست.

Keen یک برنامه یادگیری ماشینی است که به طور فعال صفحات وب مربوط را به کاربران را تبلیغ می کند. کین برای تبدیل شدن به منبع جدید مراجعه به سایت، این امر را مورد بررسی قرار می دهد.

keen چیست؟

Keen یک برنامه آزمایشی وب و اندروید است که بخشی از پروژه های منطقه 120 گوگل است. منطقه 120 به گونه ای توصیف شده است که تیم های کوچک می توانند در یک حالت کوچک startup mode با هم همکاری کنند تا پروژه های نوآورانه خلق کنند.

براساس یک پست رسمی در گوگل، این پروژه از یک زن و شوهر به اشتراک گذاشته شده است که اطلاعات مربوط به فعالیت هایی را که برایشان مهم است و فعالیت هایی که می خواستند با یکدیگر به اشتراک بگذارند را جمع آوری می نمود.

همانطور که آن ها لینک ها و منابع مربوط به سرگرمی ها و اهداف خود را جمع می کردند، به این نتیجه رسیدند که به ابزاری نیاز دارند که نه تنها به تصحیح و به اشتراک گذاری آن ایده ها بلکه به کشف بیشتر این ایده ها کمک کند.

در پست توضیح داده شده است:

وی گفت: “خیلی خاص بود که به یکدیگر بگوییم که می خواهیم وقت بیشتری را برای آن اختصاص دهیم. و هنگامی که ما این کار را انجام دادیم، دریافتیم که جمع آوری ایده ها، پیوندها و منابع مرتبط با یکدیگر راهی برای صرف زمان بیشتر برای احساسات مشترک خود در زندگی واقعی به ما داده است. برای بررسی بیشتر این ایده، من و چهار همکار آزمایش جدیدی به نام Keen ایجاد کردیم … “

محتوای اصلاح شده را می توان با افراد خاص به اشتراک گذاشت و یا در آن را با افراد به صورت خصوصی نگه داشت.

آنچه Keen را از Pinterest جدا می کند این است که Keen از Google Search و یادگیری ماشین برای کمک به محتوای سطح مربوط به علاقه شما استفاده می کند.

با بزرگ شدن مجموعه شما، Keen بهتر می شود و در نوع محتوا که کاربران علاقه مند به آن هستند قدرتمندتر عمل می کند.

این یک روش کشف محتوا می باشد.

طبق اطلاعیه رسمی می توانید:

“پیوندها، متن، تصاویر و جستجوهای وب را ذخیره و اضافه کنید. همه چیزهایی که اضافه می کنید باعث می شود بیشتر به کاوش بپردازید … “

آن بخش “بیشتر برای کشف” همان چیزی است که به اکوسیستم وب کمک می کند تا ترافیک بیشتری کسب کند.

Keen یک کانال جدید برای ترافیک است

Keen فرصتی جدید برای رشد محبوبیت و افزایش ترافیک است. بهترین توصیه ای که یک وب سایت می تواند دریافت کند، توصیه ای از یک دوست به دیگری است.

ارزش Keen به اکوسیستم وب به این صورت است که راهی جدید برای کاربران برای کشف محتوای وب نشان می دهد.

Keen به طور فعال جستجو کرده و محتوای مرتبط را به کاربران پیشنهاد می کند. موتور جستجو منتظر است که کسی از او سؤال کند اما کین به طور خودکار فعال است.

به جای پیشنهاد مطالب در پاسخ به سؤالات در جستجو، Keen به طور فعال مطالبی را توصیه می کند که افراد از آن لذت ببرند.

keen بسیار بیشتر از یک رقیب Pinterest است. این راهی برای رشد ترافیک و محبوبیت است.

ناشران وب، بازاریاب های جستجو و فروشگاه های وب ممکن است مفید باشند که Keen را جستجو کنند تا ببینند چگونه می تواند در استراتژی بازاریابی آن ها متناسب عمل کند.

منبع : Google Creates a New Source of Traffic With Keen