سازندگان قالب های محبوب Astra پلاگین Starter Templates Library خود را با ویژگی های جدید توسعه داده است و حالا بیش از 100 قالب رایگان ارائه می دهد. سازندگان قالب محبوب Astra WordPress به روز رسانی افزونه Starter Templates خود را اعلام کردند. Starter Templates 3.0 دارای یک رابط باز طراحی شده است که ایجاد یک وب سایت با بیش از صد قالب رایگان با کیفیت حرفه ای را آسان تر می کند.

افزونه به روز شده Starter Templates با دو سازنده سایت محبوب وردپرس و همچنین ویرایشگر بلوک وردپرس گوتنبرگ سازگار است. این رابط کاربری که به تازگی طراحی شده است به کاربر این امکان را می دهد که ظاهر یک وب سایت را قبل از وارد کردن قالب طراحی کند.

افزونه Starter Templates 3.0

Starter Templates 3.0 ایجاد یک قالب حرفه ای را آسان تر از همیشه می کند. افزونه جدید Starter Templates دارای یک رابط طراحی مجدد است که نمونه برداری از طرح های رنگی مختلف وب سایت و همچنین استفاده از مجموعه ای از پالت های رنگی از پیش تعریف شده را آسان تر می کند. این یک رابط کاملاً جدید است که برای ارائه یک تجربه کاربری عالی طراحی شده است.

“اگر از من در مورد تجربه و عملکرد افزونه در داخل بپرسید، اساساً یک برنامه React تمام صفحه است. این وضعیت، تجربه کاربر را بهبود می بخشد زیرا هیچ صفحه ای در بین مراحل بارگیری نمی شود و همچنین می توانیم تجربه کاربری همه جانبه ای را برای کاربر فراهم کنیم. در این برنامه، نتایج جستجوی قالب‌ های موجود را بهبود بخشیده‌ ایم تا هر کاربر یک الگو برای جستجوی خود پیدا کند.”

Brainstorm Force

تایپوگرافی توصیه شده

همچنین افزونه Starter Templates 3.0 دارای یک ویژگی است که یک تایپوگرافی و فونت توصیه شده را ارائه می دهد که به کاربران کمک می کند تا یک وب سایت جذاب و قابل خواندن ایجاد کنند. از تیم Brainstorm Force پرسیده شد که تایپوگرافی توصیه شده در مورد چیست.

آن ها گفتند:

“فونت‌های پیشنهادی ترکیبی از فونت‌های کلاسیک و معاصر هستند که برای کمک به حفظ خوانایی یک وب‌ سایت، آن ها را امتحان و آزمایش کرده‌ ایم. این فونت ها به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند و برای هر صنعتی مناسب هستند. ما اغلب می بینیم که مردم با احساس یا حدس و گمان به دنبال انتخاب یک فونت برای وب سایت خود هستند. این باعث می‌ شود هر چیزی را که دوست دارند انتخاب کنند، علیرغم این که مطمئن شوند آن فونت واقعاً مناسب است یا نه.

اما، ممکن است هر فونتی برای یک پروژه مناسب نباشد و همه نمی دانند که تایپوگرافی در دستگاه های مختلف چگونه به نظر می رسد. ما بر این باوریم که هر فونت به وب سایت یک حس و حال متفاوت می بخشد. به همین دلیل است که ما مجموعه‌ ای از فونت‌ های توصیه شده را فهرست کرده‌ ایم که مناسب هر نوع وب‌ سایتی است. در حالی که این گزینه در مرحله اولیه در دسترس است، صاحبان وب‌ سایت همچنان این آزادی را دارند که از گزینه‌ های تم برای تغییر فونت‌ ها بعداً در صورت تمایل استفاده کنند.”

Brainstorm Force

بیش از 100 قالب وردپرس حرفه ای رایگان در Starter Templates 3.0

افزونه تازه به روز شده Starter Templates دارای بیش از 100 قالب رایگان برای استفاده است. آن ها طراحی شده اند تا حرفه ای و جذاب به نظر برسند و با Elementor، Beaver Builder و ویرایشگر بلوک گوتنبرگ سازگار هستند. این بدان معناست که کاربرانی که عادت به ویرایش سایت ها با هر یک از این سه ویرایشگر سایت دارند، می توانند به راحتی از هر یک از آن قالب ها استفاده کنند. همچنین 180 قالب برتر برای انتخاب وجود دارد.

قالب های آسترا

قبل از وارد کردن قالب، وب سایت را طراحی کنید

یکی از ویژگی‌ های جدید و مهم این افزونه، امکان شخصی‌ سازی یک قالب قبل از وارد کردن آن است تا ببینید با لوگو، فونت و طرح رنگ انتخابی شما چگونه به نظر می‌ رسد. رابط کاربری آپلود لوگو و پیش نمایش ظاهر آن در قالب را آسان می کند. در بیانیه Brainstorm Force که در وب سایت WP Astra منتشر شد، آمده است:

“ما با Starter Templates 3.0 طراحی را با جستجوی قدرتمند، سازنده وب‌ سایت بهبود یافته، انتخاب لوگو، رنگ‌ های وب‌ سایت و انتخاب تایپوگرافی آسان کرده‌ ایم.”

افزونه Starter Templates 3.0 سرعت وب سایت شما را کند نمی کند

افزونه Starter Template یک افزونه کاملاً داخلی است که از سمت مدیریت سایت وردپرس کار می کند. این ویژگی باعث می شود که تاثیری بر بارگذاری صفحه یا عملکرد خود وب سایت نداشته باشد. از آن ها در مورد تأثیر بر عملکرد سایت پرسیده شد و آن ها پاسخ دادند:

“این افزونه چیزی را در قسمت جلوی وب سایت کاربر بارگذاری نمی کند. بنابراین، افزونه Starter Templates بر بارگذاری/عملکرد آن وب سایت ها تأثیر نمی گذارد. ما نهایت دقت را به کار گرفته ایم تا با انتظارات عملکرد مطابقت داشته باشیم و فقط افزونه های لازم را وارد کنیم که سبک وزن هستند. رسانه ها و تصاویر استفاده شده در قالب ها نیز برای عملکرد بهینه شده اند. Starter Templates یک افزونه 100% Backend است. همچنین، هیچ فایل JS/CSS ای را در قسمت جلویی بارگذاری نمی کند.”

Brainstorm Force

کارایی قالب های Starter Templates 3.0

خیلی خوب است که افزونه بک‌ اند تأثیری بر قسمت جلویی یک وب‌ سایت ندارد، بخشی که بازدیدکنندگان سایت با آن تعامل دارند. چیزی که در مورد خود قالب ها عالی است این است که آن ها نیز بهینه سازی شده اند تا سرعت قالب Astra را داشته باشند. توسعه دهندگان توضیح دادند:

“تمرکز اصلی ما همیشه روی بهبود سرعت و عملکرد وب سایت بوده است. به همین دلیل است که سریع‌ ترین قالب وردپرس، Astra را ایجاد کردیم. با ویژگی هایی که به طور خاص برای دریافت بهترین امتیاز Core Web Vitals یک قدم فراتر رفته است. بنابراین، Astra به طور پیش‌ فرض دارای تنظیماتی برای استفاده از فونت‌ های خود میزبانی گوگل، پیشرفت‌ هایی در رابطه با لوگو های SVG، هدر های موبایل و موارد دیگر است.

اگرچه قالب‌ های Starter را می‌ توان با هر قالب وردپرس استفاده کرد، اما قالب‌ ها به‌ صورت جداگانه با استفاده از Astra ساخته می‌ شوند و آن ویژگی‌ های اصلی را به ارث می‌ برند. علاوه بر این، هر قالب با استفاده از افزونه هایی ساخته شده است که کاملاً سازگار و سبک هستند. ما تصاویر را بهینه‌ سازی می‌ کنیم و هر قالب را آزمایش می‌ کنیم تا بهترین عملکرد ممکن را با آنچه که دارد ارائه دهیم.”

Brainstorm Force

افزونه لایبرری Starter Templates 3.0

افزونه Starter Templates 3.0 به روز شده سایت ها و صفحات آغازین از پیش ساخته شده را با عملکرد کامل رابط بک اند، 100٪ رایگان ارائه می دهد. تنها تفاوت نسخه رایگان و پولی این است که نسخه پریمیوم دارای 180 قالب بیشتر است. در غیر این صورت نسخه رایگان و پریمیوم افزونه یکسان است.

ویرایشگر سایت وردپرس گوتنبرگ یک راه قدرتمند برای ساخت وب سایت هایی با عملکرد سریع است. چیزی مانند افزونه Starter Template به طور بالقوه می تواند روند ساخت یک وب سایت را سرعت بخشد. از آنجا که با Elementor سازگار است و Beaver Builder نیز می تواند از قالب های رایگان استفاده کند.

امیدواریم به زودی موارد استفاده شده از این قالب ها و افزونه را مشاهده کنیم! همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد تأثیر قالب سایت بر سئو می توانید به پست دیگر ما مراجعه کنید.

منبع: searchenginejournal