ابزار اتوماسیون Zapier با Zaps کار می کند که می توانید از ابتدا آن را ایجاد کنید. این Zaps می تواند برنامه ها و خدمات مختلف را به یکدیگر متصل کند تا گردش کار هوشمندتری ایجاد و در وقت شما صرفه جویی کند. اما این توضیح هنوز پاسخ روشنی به شما نمی دهد: Zapier دقیقاً چیست؟ در این پست، ما در مورد نحوه کار Zapier، اینکه چه کاری می تواند برای گردش کار شما انجام دهد و اینکه چرا یکپارچه سازی Zapier را در Yoast SEO Premium ایجاد شده است، صحبت خواهیم کرد.

Zapier یک پلت فرم آنلاین است که با اتصال برنامه ها و سرویس هایی که استفاده می کنید به شما کمک می کند گردش کار را به صورت خودکار انجام دهید. این به شما امکان می دهد وظایف را خودکار کنید بدون اینکه خودتان این ادغام را بسازید. یا کسی را استخدام کنید تا این ادغام را برای شما ایجاد کند.

برای ارائه یک مثال، Zapier می تواند بلافاصله پس از انتشار یک پست، یک توییت سفارشی ارسال کند. قسمت سفارشی به این معنی است که شما یک بار تنظیم می کنید که این توییت های اتوماتیک چگونه به نظر می رسند و شامل چه مواردی می شوند. اما Zapier با بیش از 2000 مقصد به غیر از Twitter، می تواند بسیاری از کارهای خودکار را برای سیستم عامل ها یا مقاصد مختلف انجام دهد.

این کار را با اجازه دادن به شما با ایجاد “Zaps” ، گردش کار خودکار که متشکل از یک محرک و یک یا چند کار است، انجام می دهد. وقتی Zap جدیدی را تنظیم و فعال می کنید، هر زمان که رویدادی اتفاق بیفتد، عملکرد (های) خود را اجرا می کند. برای بازگشت به این مثال: بگذارید بگوییم شما برای یک توییت سفارشی Zap تنظیم کرده اید که برای هر پست منتشر شده از بین می رود. در این حالت، انتشار یک پست رویدادی است و توییت سفارشی یک اقدام خودکار است که به دنبال آن انجام می شود.

نحوه شروع کار با Zapier

برای استفاده از Zapier، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. می توانید برای یک حساب رایگان ثبت نام کنید، این امکان را برای شما فراهم می کند تا ماهانه برای 100 کار از Zapier استفاده کنید. توجه داشته باشید که یک کار با Zap متفاوت است، زیرا می توانید Zap را تنظیم کنید که احتمالاً بیش از یک بار استفاده خواهد شد. در غیر این صورت، ایجاد Zap برای آن چه فایده ای دارد؟

هر وقت این Zap را روشن می کنید از او می خواهید یک کار را انجام دهد. این بدان معناست که یک Zap که شما یک بار در روز استفاده می کنید، در هر ماه حدود 30 وظیفه را انجام می دهد. همچنین گزینه ای برای انتخاب یکی از برنامه های پولی آن ها وجود دارد که هر ماه وظایف بیشتری به شما می دهد. اما همیشه می توانید با یک حساب رایگان شروع به کار کنید تا بفهمید Zapier چه کاری می تواند برای شما انجام دهد.

برای چه کاری می توانید از Zapier استفاده کنید؟

ارسال یک توییت سفارشی برای هر پستی که منتشر می کنید جالب است، اما این فقط یکی از بسیاری از گردش های خودکار ممکن است که می توانید با Zapier ایجاد کنید. بنابراین بیایید نگاهی بیندازیم به موارد دیگری که می توانید به Zapier اجازه دهید برای شما اتوماتیک شود.

ایده پشت این ابزار اتوماسیون، کمک به شما در ایجاد گردش کار دقیق و سفارشی است. برای صرفه جویی در وقت و ایجاد تمرکز روی قسمت های مهم کار خود. از آنجا که همه افراد برنامه ها یا خدمات متفاوتی دارند که در طول روز کاری خود از آن ها استفاده می کنند، Zapier ادغام با مقصد مختلف را ارائه می دهد. اگر از خود می پرسید که آیا برنامه مورد علاقه شما در این میان است، همه برنامه هایی را که Zapier با آن ها ادغام شده است بررسی کنید.

معنی این کار این است که شما می توانید از Zapier برای موارد مختلف استفاده کنید. به اشتراک گذاشتن پست جدید خود بلافاصله در LinkedIn ، افزودن رویدادها از چندین برنامه به تقویم Google یا حتی دریافت هشدار در Slack وقتی نامه الکترونیکی با پیوست دریافت کردید که به طور خودکار در Dropbox شما بارگیری می شود هر وظیفه خودکار که می تواند به شما کمک کند در روز کاری خود تمرکز و استراحت بیشتری پیدا کنید.

ابزار اتوماسیون Zapier

پست خود را به صورت خودکار با Zapier به اشتراک بگذارید

اگر مثل ما هستید و مرتباً مطالب جدید را به سایت خود ارسال می کنید، بسیار خوب است که این مورد را به طور خودکار در سیستم عامل های مورد علاقه تان به اشتراک بگذارید.یکپارچه سازی Zapier در افزونه Yoast SEO Premium ایجاد شده است. این یکپارچه سازی به شما امکان می دهد پست منتشر شده خود را که با Yoast SEO بهینه کرده اید به هر 2000+ مقصد خود ارسال کنید. برای استفاده از این ادغام فقط یک بار باید آن را تنظیم کنید. به بخش Integrations در Yoast SEO Premium بروید و مراحل فعال سازی اتصالات را دنبال کنید.

وقتی این کار را انجام دادید، آماده اتصال به پلتفورمی هستید که می خواهید به آن پست را منتشر کنید و تنظیمات خود را انجام دهید. این به شما امکان می دهد آنچه را که می خواهید منتشر کنید و نحوه انجام آن را سفارشی کنید. پس از انجام این کار، اطمینان حاصل کنید که گردش کار جدید خودکار خود را آزمایش کنید و آماده است تا هر زمان که پستی را با استفاده از Yoast SEO منتشر می کنید، به طور خودکار اجرا شود!

منبع: yoast